Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Win11, Steam, CSGO pukne na first time launch setup?
STRANA 1 OD 1
vexlord Win11, Steam, CSGO pukne na first time launch setup? 18.12.2021. 08:54 T68532

status: user
broj poruka: 1043

Ostale igre rade, ali global offensive jednostavno pukne, pokrene nesto kao, pocrni ekran i samo se igra zatvori.

Ima li neka budalastina koja mora da se sredi da bi to radilo posto vidim i cujem da nekima radi normalno a neki muce istu muku a rollback na 10-ku samo zbog toga je nekako too much. Jer funkcionise za ono cemu je namenjena ali bio je plan malo igranja da se ubije slobodno vreme.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Meni sve radi kako treba na Win11 18.12.2021. 11:08 #673879

status: user
broj poruka: 7695
registrovana verzija Win10 sa digitalnom licencom ,kad je radio update na Win11
,delovalo mi je kao neki duzi update za Win10.Cak imam utisak da je malo brzi
od Win10 iako zauzima jedno 20 gb vise.Nit me pitao za sifre ,nit za bilo sta samo uradio update ,restart 2 puta i butno se u Win11.Jel ti registrovan Win11?Koja graficka je u pitanju ?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Aktiviran windows 18.12.2021. 12:32 #673880

status: user
broj poruka: 1043
Ali instaliran ispočetka zbog novog ssd-a. Graficka 1660ti

Nisam pametan, instalirani samo drajveri, logi options, chrome, steam i 7zip i office paket.

update
Falio je media feature pack i neki mf dll fajlovi da bi funkcionisalo mnogo toga, dodao tu glupost malu i evo sve super.

Pretpostavljam da sam instalirao N verziju bez wmp i media tih sitnica i to je pravilo problem.

Mozda nekad nekome zatreba

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Znam da kod nekih Radeona mora novi driver 18.12.2021. 14:21 #673881

status: user
broj poruka: 7695
Pretpostavljam da je GPU driver u pitanju.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Imao, najnoviji 18.12.2021. 16:37 #673882

status: user
broj poruka: 1043

Mislim, da mi je cak i tu brljavilo i trazilo media feature, nakon toga restart i pokrenulo se lagano.

Fina je 11ica iznenadjen sam

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Re: Imao, najnoviji 18.12.2021. 17:42 #673884

status: user
broj poruka: 7695
Odlicno su ovo odradili ,iskopirali su sve aplikacije sto sam imao u novu instalaciju ,napravili folder windows.old gde su zadrzali stare aplikacije i to je tih 20 Gb viska ,posle daju mogucnost da obrises to.
Meni deluje da je nesto brzi od Windows 10.Odradjeno je sve bonbona ,da ne moras sve da instaliras ponovo .Sve radi kao pre sto je radilo.


::
:: Mislim, da mi je cak i tu brljavilo i trazilo media feature, nakon toga restart i pokrenulo se lagano.
::
:: Fina je 11ica iznenadjen sa
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Jeste, definitivno brze 18.12.2021. 18:58 #673885

status: user
broj poruka: 1043

I na neki nacin podseca na Mac i po odzivu i po izgledu. Nije nekako sareno po default kao pre

Znam totalne operacije od ljudi koji su presli sa 10 na 11 i odusevljeni kako je lako instalirati novi Windows haha

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646095.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs