Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Aplikacije za Blackberry 8900 Curve
STRANA 1 OD 1
Xecutor Aplikacije za Blackberry 8900 Curve 11.01.2022. 14:36 T68563

status: user
broj poruka: 188
Da li postoji bilo kakva varijanta da na ovaj telefon dobijen od meni jako drage i bliske osobe na poklon instaliram nesto od aplikacija za slanje poruka tipa Viber, Whatsapp, itd.?

Unapred hvala svima koji pomognu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 11.01.2022. 19:08 #674187

status: user
broj poruka: 12785
Ne, previše je mator telefon, čak i da nadješ aplikaciju nema podršku i verovatno se neće ni startovati a koliko se sećam externi paketi za instaliranje nisu radili na BB.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Xecutor Re: ... 12.01.2022. 18:12 #674191

status: user
broj poruka: 188
Taman i da odmorim od tih messenger gluposti
Telefoncic je presladak i prelep i obozavam ga, svidja mi se mnogo, jeste da su me oshurili za bateriju ali veruj mi - ne zalim ni paru, ne dinar nego paru.

Ziv bio Daume i svako dobro!


:: Ne, previše je mator telefon, čak i da nadješ aplikaciju nema podršku i verovatno se neće ni startovati a koliko se sećam externi paketi za instaliranje nisu radili na BB
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs