Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Sudo masina
STRANA 1 OD 1
djape7777 Sudo masina 13.01.2022. 22:04 T68568

status: user
broj poruka: 911

Na sta obratiti paznju kod izbora sudo masine, kakva su Vam iskustva sa pojedinim brendovima? iskreno meni Beko uredjaji u kuci rade vec vise od 10 god, skoro je masina za ves pocela da se cuje i nije mi se isplatilo menjati vec sam uzeo novu... sad bi dodao i sudo masinu ali ne znam sta gledati... Unapred hvala...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: Sudo masina 13.01.2022. 22:18 #674219

status: user
broj poruka: 978
Kod mene skoro svi uredjaji od klima do svih ostalih uredjaja su Beko,nema greske,za srednje pare srednji kvalitet,dugo traju i ima delova za njih...Ja sam odavno napravio pravilo,sve sto kupujem je Beko ili Vox, jer sve ostalo je samo ime neke marke zalepljeno za kuciste a ista roba unutra... pa ako biram budzet varijantu,bar da platim Beko sa servisima po celoj zemlji...


::
:: Na sta obratiti paznju kod izbora sudo masine, kakva su Vam iskustva sa pojedinim brendovima? iskreno meni Beko uredjaji u kuci rade vec vise od 10 god, skoro je masina za ves pocela da se cuje i nije mi se isplatilo menjati vec sam uzeo novu... sad bi dodao i sudo masinu ali ne znam sta gledati... Unapred hvala...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rraatteepp I moj glas 14.01.2022. 00:12 #674220

status: user
broj poruka: 27
Ide za Beko. Imamo frizider i ves masinu mislim duze od 10 godina, nije bio neki high end model ali uz redovnu upotrebu i pranje garderobe cetvoroclane porodice sve radi kao i prvog dana. Na mnogo nesta mi rekli da ce u slucaju nekog kvara sve biti lako i povoljno resivo.

Javi koji model si uzeo i utiske ako se setis
Amat victoria curam.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf - - 14.01.2022. 00:51 #674223

status: user
broj poruka: 1465
Nemam direktno iskustva sa sudo mašinama, ali ide još jedan glas za Beko, sva bela tehnika koju ima od njih radi besprekorno.
Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dorabi1 vise od deset godina 14.01.2022. 12:56 #674233

status: user
broj poruka: 938

Beko DFN 1500 s, skoro svaki dan u upotrebi bez i jednog kvara.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mali3538 pa.. 14.01.2022. 13:59 #674235

status: user
broj poruka: 115
Prvo je bitno da znaš da li ti treba velika ili mala, velika je za više suđa, a mala za jedan komplet jer kako ja razumeh poželjno je da se napuni da bi prala kako treba ili sam pogrešno razumeo, bem li ga sad. Kad to skontaš, onda dalje je lako, bar po meni...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Re: pa.. 14.01.2022. 19:34 #674238

status: user
broj poruka: 6643
Jedino ako apsolutno NIKAKO ne može stati veća sudomašina, uzimaš srednju-manju. Inače samo najveću, one sasvim normalno peru pola ili manje suđa sa istom količinom deterdženta (tabletom) i us skoro istu potrošnju energije i vode.... a u malu, kad ne stane, a ne stanje izuzetno često, onda pereš ili dva puta ili i ručno, tj. nisi uradio ništa. Trošak je dupli.
Jedan mali glas za Indesit sudomašinu. Uspeli smo da probijemo plastičnu korpu za escajg na dva mesta, ostalo kuc-kuc šljaka kao prvi dan, godinama. Sve ostalo od indesita ne bih komentarisao, a posebno frižidere, njih ne preporučujem.



Budale računaju na sreću.

:: Prvo je bitno da znaš da li ti treba velika ili mala, velika je za više suđa, a mala za jedan komplet jer kako ja razumeh poželjno je da se napuni da bi prala kako treba ili sam pogrešno razumeo, bem li ga sad. Kad to skontaš, onda dalje je lako, bar po meni..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dorabi1 Re: Re: pa.. 14.01.2022. 20:44 #674245

status: user
broj poruka: 938
+1


:: Jedino ako apsolutno NIKAKO ne može stati veća sudomašina, uzimaš srednju-manju. Inače samo najveću, one sasvim normalno peru pola ili manje suđa sa istom količinom deterdženta (tabletom) i us skoro istu potrošnju energije i vode.... a u malu, kad ne stane, a ne stanje izuzetno često, onda pereš ili dva puta ili i ručno, tj. nisi uradio ništa. Trošak je dupli



::
:: :: Prvo je bitno da znaš da li ti treba velika ili mala, velika je za više suđa, a mala za jedan komplet jer kako ja razumeh poželjno je da se napuni da bi prala kako treba ili sam pogrešno razumeo, bem li ga sad. Kad to skontaš, onda dalje je lako, bar po meni..
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Re: Re: pa.. 16.01.2022. 19:16 #674266

status: user
broj poruka: 911

ima prostora znaci neku veliku...

:: Jedino ako apsolutno NIKAKO ne može stati veća sudomašina, uzimaš srednju-manju. Inače samo najveću, one sasvim normalno peru pola ili manje suđa sa istom količinom deterdženta (tabletom) i us skoro istu potrošnju energije i vode.... a u malu, kad ne stane, a ne stanje izuzetno često, onda pereš ili dva puta ili i ručno, tj. nisi uradio ništa. Trošak je dupli
:: Jedan mali glas za Indesit sudomašinu. Uspeli smo da probijemo plastičnu korpu za escajg na dva mesta, ostalo kuc-kuc šljaka kao prvi dan, godinama. Sve ostalo od indesita ne bih komentarisao, a posebno frižidere, njih ne preporučujem
::
::
::
:: Budale računaju na sreću.
::
:: :: Prvo je bitno da znaš da li ti treba velika ili mala, velika je za više suđa, a mala za jedan komplet jer kako ja razumeh poželjno je da se napuni da bi prala kako treba ili sam pogrešno razumeo, bem li ga sad. Kad to skontaš, onda dalje je lako, bar po meni..
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs