Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Servis napajanja
STRANA 1 OD 1
harry87 Servis napajanja 05.04.2022. 20:25 T68654

status: user
broj poruka: 853
Ckrlo mi napajanje LCPOWER 1000W.

Ko je dobar na teritoriji Zemun Novi Beograd da odnesem da pogleda i eventualno popravi?

Hvala.
Pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Zvezdara 05.04.2022. 23:09 #675140

status: user
broj poruka: 1043
Owl pro

Ili neki tv servis ovako ko bi prihvatio da radi sa tim


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Zvezdara 06.04.2022. 00:27 #675142

status: user
broj poruka: 18930
Zoki, vlasnik OwlPro 99% znam da moze da ti da savet kome da se obratis za servis napajanja, oni to ne rade.

Druga varijanta, preporuka za servis napajanja sa benchmark foruma:
https://ceklin.wixsite.com/ceklin

Cuveni Mladen sa Banjice :) ne znam da li je jos uvek aktuelno, pa probaj.

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: Owl pr
::
:: Ili neki tv servis ovako ko bi prihvatio da radi sa ti
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
harry87 re 06.04.2022. 10:20 #675144

status: user
broj poruka: 853
Hvala na odgovorima


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Probaj ovde 06.04.2022. 21:58 #675153

status: user
broj poruka: 7694
Blue Electornic

https://nino.predlogsajta.com/

Rade prvenstveno monitore i industrijsku elektroniku,meni su opravili dobro stari Samsung monitor sa 2 video ulaza ,koji mi sada stoji u ormanu ispravan ,drzim ga u rezervi.Jednom sam nosio i napajanje TT ,opravili su ga ,ali rece mi covek da to ne rade i da se ne isplati .ali ajd.Trajalo je 6 meseci .To su prekidacka napajanja sa jakim mosfetima ,to ako rikne mora da bude identicno .
Najbolja varijanta po meni je ,ako je naduven neki elektrolit da to zamenis sam ako si verziran u elektroniku i to je sve . Ili zoves nekog ko se razume u elektroniku da ti to zameni.Ja sto sam opravljao sam sebi to je bila samo zamena elektrolita u 80 % slucajeva to se desava,mora da bude ista vrednost elektrolita.Sve drugo je po meni gubljenje vremena.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
harry87 Re: Probaj ovde 07.04.2022. 09:33 #675157

status: user
broj poruka: 853
Hvala, videcu, mozda se ne isplati cekanje, jos neki su mi rekli da se ceka po par meseci.


:: Blue Electornic
::
:: https://nino.predlogsajta.com
::
:: Rade prvenstveno monitore i industrijsku elektroniku,meni su opravili dobro stari Samsung monitor sa 2 video ulaza ,koji mi sada stoji u ormanu ispravan ,drzim ga u rezervi.Jednom sam nosio i napajanje TT ,opravili su ga ,ali rece mi covek da to ne rade i da se ne isplati .ali ajd.Trajalo je 6 meseci .To su prekidacka napajanja sa jakim mosfetima ,to ako rikne mora da bude identicno
:: Najbolja varijanta po meni je ,ako je naduven neki elektrolit da to zamenis sam ako si verziran u elektroniku i to je sve . Ili zoves nekog ko se razume u elektroniku da ti to zameni.Ja sto sam opravljao sam sebi to je bila samo zamena elektrolita u 80 % slucajeva to se desava,mora da bude ista vrednost elektrolita.Sve drugo je po meni gubljenje vremena.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs