Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Slanje dokumenata u inostranstvo
STRANA 1 OD 1
vladapro Slanje dokumenata u inostranstvo 15.04.2022. 21:42 T68664

status: user
broj poruka: 92
Trebao bih da posaljem dokumenta u inostranstvo, konkretno u Rusiju, pa me interesuje koji je najbrzi i najbezbedniji nacin. Znam da je to ranije bilo moguce preko DHL-a i Fedex-a, ali koliko sam procitao u sadasnim okolnostima oni tamo vise ne rade isporuke.

Koje su najpouzdanije medjunarodne sluzbe koje rade dostavu do Rusije? Vidim da sve nase lokalne kurirske sluzbe rade i medjunarodne dostave, ali ne znam koliko su pouzdane.

Hvala unapred na odgovorima
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Slanje dokumenata u inostranstvo 16.04.2022. 13:31 #675243

status: user
broj poruka: 18940
Zasto ne pitas u posti? Ne znam kakva je situacija, pitaj, ako ne radi FedEx i DHL, nema druge.

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: Trebao bih da posaljem dokumenta u inostranstvo, konkretno u Rusiju, pa me interesuje koji je najbrzi i najbezbedniji nacin. Znam da je to ranije bilo moguce preko DHL-a i Fedex-a, ali koliko sam procitao u sadasnim okolnostima oni tamo vise ne rade isporuke
::
:: Koje su najpouzdanije medjunarodne sluzbe koje rade dostavu do Rusije? Vidim da sve nase lokalne kurirske sluzbe rade i medjunarodne dostave, ali ne znam koliko su pouzdane
::
:: Hvala unapred na odgovorim
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Mozes da se raspitaš 16.04.2022. 14:50 #675255

status: user
broj poruka: 1043

I kod Bex aks i dejli ako imas nekog povezanog tu pa da vidiš, rade to i oni, a bas za dokumenta mislim da je jedino rizik da presaviju koverat ali da će da stigne gde treba.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Posta EMS 18.04.2022. 00:07 #675282

status: user
broj poruka: 5696
Imas u Posti EMS koji dobro funkcionise kod slanja a i jeftiniji je

https://www.ems.post/en/global-network/ems-operators/ems-serbia

https://www.posta.rs/lat/stanovnistvo/usluga.aspx?usluga=postanske-usluge/paketske-usluge-inostranstvo/slanje-paketa-u-inostranstvo&strana=cene

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladapro Re 18.04.2022. 08:59 #675286

status: user
broj poruka: 92
Ima mnogo ruskih firmi koje koriste novonastalu situaciju i rade dostavu do Rusije, ali su enormno skupe. Za par dokumenata i vremenom isporuke 15-21 radni dan nesto ispod 200e.

Hvala svima na odgovorima, pozvacu danas EMS, D Express, AKS itd pa cu se raspitati za uslove


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646096.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs