Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
PayPal
STRANA 1 OD 1
fcb PayPal 22.04.2022. 16:45 T68678

status: user
broj poruka: 329
Registrovao sam se na sajt normalno sve odradjeno kako treba kad posle par sati da udjem ono

Sorry, we couldn’t confirm it’s you

https://yourimageshare.com/ib/sIBa4ot6Pm

Probao sam da menjam password cak sam i Google Authenticator povezao ali dzaba ne da mi da se ulogujem.
Ako je neko imao slican problem nek napise. POZZ i Hvala
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd re 23.04.2022. 03:39 #675385

status: user
broj poruka: 2155


a jel si potvrdio u mail da si ti, koliko se secam treba da prodje 24h dok verifikuju karticu da je ok.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
fcb re 23.04.2022. 10:54 #675391

status: user
broj poruka: 329


Odradjeno je to sve. Probao sam da umesto email ukucam broj mob. pri logovanju i pustio me da se ulogujem,tako da je uspelo na taj nacin .Mozdfa neveruju kad vide email iz Srbije :) :)
A i aplikacija na mobilni za Paypal nije dozvoljena ,to sve govori .pozz

Izgleda da je Google Authenticator zajebavao
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Probaj android ili ios telefon 23.04.2022. 14:54 #675393

status: user
broj poruka: 1043
Pa ce da radi aplikacija

Ne znam da li sam mozda 2x koristio paypal tacka com browser na telefonu ili preko racunara. Bez aplikacije verovatno ne bih ni koristio servis uopste, radije bih golubove dresirao da lete preko okeana i nose novac :)

Nesto je do tebe

Jedan nalog je na @live a drugi na @gmail

Registrovano i koristi se u Beogradu godinama evo


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gman Koristi app 24.04.2022. 15:28 #675401

status: user
broj poruka: 1111
Sto ti rece covek iznad,kad vec na fonu koristis servis, na pc iz browsera, ili ako bas hoces na fonu, promeni da ti se browser prijavljuje kao desktop verzija,i da ti tako i sam sajt prikaze
Moguce da je do banke, kad im das racun, svi servisi ti probaju skinuti 1c, cisto da se uvere da si u plusu, i to traje neko vreme,24h recimo, vise zavisi od banke dok obrade zahtev, u mail-u naravno moras kliknuti na `subscribe` ili slicno, link je, moras to znati ako si se i na jedan servis pretplatio ranije, ali ajd
I ne treba siliti reg, pogotovu kad se racun unosi, sacekaj, to ti je najbolji predlog, jer ako budes menjao sta dok ti se reg ne zavrsi, u najgorem slucaju neces moci ponovo isti racun/karticu uneti, sys ce ti reci da se vec koristi na drugom nalogu,a ti pristup nemas da je odvojis (karticu/racun)
Ugl, samo polako, recimo,i ja sam slicnu situaciju imao sa reg na hbo max, koji je tek krenuo u srbiji, i do kraja sam morao cekati 72h da unlinkuju karticu, da bih sa istom mogao napraviti nov nalog..
Inace, nikakvih prob sa paypal kod mene deceniju ili koliko vec, od kad je otvoren


ulsi

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
fcb odradjeno 25.04.2022. 16:28 #675432

status: user
broj poruka: 329


namestio sam sve. zezo me Google Authenticator .Sad radi kako treba .Hvala svima
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646089.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs