Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
Logi K600 ?
STRANA 1 OD 1
MACHINE Logi K600 ? 11.06.2022. 12:26 T68707

status: user
broj poruka: 5696
Da li neko mozda zna gde bih mogao da pazarim Logitech K600? Ono sto treba da ima je QWERTY (EN/US) key layout.

Nikako ne nalazim, svega mozda par polovnih modela u QWERTZ ili AZERTY izvedbi i to polovni i to za nekih 70e sto je apsurd.

Ja ne znam zasto se ovaj model ne proizvodi u vecem obimu. Da li imate predlog za nesto podjednako kvalitetno, sa slicnim dizjnom da obavezno ima BT+RF, QWERTY i da ima touchpad? Treba mi za AndroidTV, Android tablet i povremeno za server.

Hvala

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Logi k830 je isto dobra 11.06.2022. 16:23 #675763

status: user
broj poruka: 1043

A ako ne bezis od microsoft

Evo ti 39e
https://www.kupujemprodajem.com/kompjuteri-desktop/tastature/microsoft-all-in-one-media-keyboard-hungarian-black/oglas/136003877

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE MS je OK 15.06.2022. 10:52 #675786

status: user
broj poruka: 5696
ako radi na Linuxoid/Android masinama. Ali nisam siguran da li ima BT + RF

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Logi K600 ? 15.06.2022. 11:11 #675787

status: user
broj poruka: 18940
Probaj ovde `notify` kad stigne, dobra je cena:
https://www.logitech.com/en-us/products/keyboards/k600-smart-tv-d-pad.920-008822.html
Ne verujem da ces dugo cekati.

Ali ako ti se zuri, jedino sa Amazona da porucis.

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: Da li neko mozda zna gde bih mogao da pazarim Logitech K600? Ono sto treba da ima je QWERTY (EN/US) key layout
::
:: Nikako ne nalazim, svega mozda par polovnih modela u QWERTZ ili AZERTY izvedbi i to polovni i to za nekih 70e sto je apsurd.
::
:: Ja ne znam zasto se ovaj model ne proizvodi u vecem obimu. Da li imate predlog za nesto podjednako kvalitetno, sa slicnim dizjnom da obavezno ima BT+RF, QWERTY i da ima touchpad? Treba mi za AndroidTV, Android tablet i povremeno za server
::
:: Hval
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs