Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
Iiyama
STRANA 1 OD 1
damirkic Iiyama 11.06.2022. 12:43 T68708

status: user
broj poruka: 342
Cao narode i narodnosti.

Kakva su iskustvasa ovim brendom danas? Vidim ima ih u Teh****niji po OK cenama za ProLite i G-master serije. Nekako deluju kao osvezenje u odnosu na masu koju cine Samsung i silcni.

Ima li neko licnih iskustava?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Ok su bacaju sliku 11.06.2022. 16:26 #675764

status: user
broj poruka: 1043

Nista wow kao samsung I Dell ali obavljaju posao

Zvučnici su uglavnom krs na njima ali eto

Bese njihova red eagle serija bi trebalo da je malo specijalnija

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
goran27 Dobar odnos cena kvalitet 12.06.2022. 17:40 #675768

status: user
broj poruka: 372
Koristio ga tri godine, kupljen u win win-u po ceni od15.000din, model ProLite X2474HS, VA panel, osvezavanje 75Hz.Odziv 4 ms.Savim pristojan monitor za ulozen novac.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum .. 12.06.2022. 18:30 #675769

status: user
broj poruka: 12785
Budžetni brend, ništa specijalni paneli...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IvanNo1 Valjda su dobri - kupio sam 13.06.2022. 16:39 #675774

status: user
broj poruka: 452
Ja ih nekako pamtim kao marku koja pravi dobre monitore, obično po korektnim cenama, ali do sada nisam imao. Igrom slučaja, ako bude sreće, treba da mi uskoro stigne jedan njihov monitor (kod jednog prodavca se desilo da su pobrkali podatke dva monitora, pa je to otkazano, drugome je kurirska služba razbila jedini primerak koji su trenutno imali na lageru, trebalo bi da je sledeći na putu ka njima, valjda će mi stići čitav).

Za konkretan model sam gledao recenzije i deluje da je ok. Malo je teže pronaći testove, ali sam ovde našao za nekoliko modela: https://topnewreview.com Iskreno mi taj sajt nije poznat od ranije, ali mi to što nisu baš svaki nahvalili uliva poverenje. Recimo, za model koji sam naručio su izmerili veoma mali ΔE out of the box, a za drugi, sa malo višom oznakom, su rekli da su odstupanja prilično velika i da nikakvim ručnim podešavanjem nisu uspeli da ih dovedu u red.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs