Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Tips and Tricks
Izvrsitelji - Ljudi bez duse.
STRANA 1 OD 1
SkyFire Izvrsitelji - Ljudi bez duse. 20.08.2022. 23:29 T68755

status: user
broj poruka: 18472
Pozdrav svim clanovima PCBerze, zelim da vam ispricam situaciju u kojoj sam se nasao (Ne zamerite sto tema nema veze sa bilo cim, negde sam morao da stavim kako bi bila vidljiva..)

Nazalost koliko god sam srcano branio zemlju, nas narod, sve vise i vise se razocaravam i sve vise razmisljam da odem i da se vise nikad ne vratim mada sada ni na zapadu ne cvetaju ruze.

Ovaj primer je jedan od primera, ne samo mojih licno, naravno mnogi su iskusili i gore stvari i svakako mi tesko pada nepravda bilo kome nacinjena.


O cemu se radi? Pre jedno mesec dana stigne mi dopis u kome je od izvrsitelja podnesen nalog da mi policija oduzme automobil, propisana je poternica kako bi se namirili troskovi.

Ja citam u soku, ne znam o cemu se radi, pozovem, javi se neka zenska osoba, cak nije ni ta izvrsiteljka, objasni da postoje dugovanja prema info stanu.

Ja i dalje u cudu, u glavi mi prolaze neke cifre od par hiljada evra ali opet ne znam kako, zasto?

Pitam, u redu a koliki je dug? Kaze 3500. Ja pitam cega tacno? Kaze dinara. Tri hiljade i pet stotina dinara. Da o toj se cifri radi. Ukupan dug sa troskovima 15000 din. Racun iz prosle godine koji mi je nekako promakao nije ni bitno kako..

Kaze ta zena, uplatite vi to odmah, ali auto nemojte voziti 7-10 dana dok sve to prodje kroz sistem.

U redu, uradim ja to tako, ispostujem celokupan protokol i ako mi je ostao gorak ukus u ustima, ne zbog novca i ako nisam novac nasao na grani, vec kolika je njima data sloboda da se izivljavaju i to protiv zakona!

Prici ovde nije kraj.. Danas sam krenuo na put, vozio majku koja inace ima problema sa srcem!
Zaustavljaju me na granici, izdvojise me, pretres i sve regularno po protokolu, policija dosla, isprate me do policijske stanice. Naravno majka dozivela stres, u soku, kao da sam nekakav kriminalac.

U sistemu i dalje stoji da je poternica aktivna i ako je proslo skoro mesec dana, i ako sam ja pokazao priznanice za taj predmet po kom se vodi da sam u celovitosti isplatio sve zbog cega sam prvobitno i zaustavljen.

Auto je oduzet, stoji u policijskoj stanici do daljnjeg, tj. ukoliko nisam platio auto se otprema izvrsitelju a posto jesam valjda ce se ovo razresiti..

3500 din drugovi i jos zelite da budete posteni pa platite!

Sta dalje reci, da tuzim necu postici nista jer mogu da se vade na razne price. Razgovarao sam sa inspektorom i on je istog misljenja.

Zelim da se moje iskustvo prenese na sto veci broj ljudi jer odredjena struktura ljudi radi protiv svog naroda, na koje se gadi svaki normalan covek. Niko posten, dostojanstven, pre svega dobar covek se ne bi bavio tim poslom! To su ljudi bez duse, morala, casti koji profitiraju na ljudskoj nesreci i patnji.

U svakom slucaju, pazite se.

Bonus :

https://www.tpknews.com/paprene-kazne-cekaju-bahate-vozace-jos-56-kamera-snimace-prosecnu-brzinu-na-auto-putevima/?fbclid=IwAR2OR0Mmlv0ouEniki_8ygS-2yxKIaxbktGlyVGP-rBBjKCKdrRTvC1a2Pc

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Nista novo 21.08.2022. 00:10 #676272

status: user
broj poruka: 9387
Info stan i parking servis su najagilniji sto se tice privatnih uterizvrsitelja.

MBP Retina 13` Late 2012
macOS Catalina

Pentium G6405/16GB/Z590/HD7870/256GB/550W/Dell S2721DGFA

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 21.08.2022. 00:19 #676273

status: user
broj poruka: 18472
Ne kazem da je moj slucaj nesto poseban i da je novo, naravno da nije niti mi je prvi put da se sa njima susrecem, to je organizovana mafija unutar sistema. Ne samo sto salju ovako sramne dopise vec vas i varaju sa racunima koji nemaju veze sa vama. To se sve cesce desava. Generalno su umrezeni, ukoliko jedan vidi da je neka persona upala u sistem, nadovezuje se drugi, treci i tako u krug a kamate samo kamaraju.

Sve i da nisam platio pa da razumem da mi je auto oduzet ali placeno, zbog bednih 3500 din a zakonski i pravno to ne smeju da rade!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Koji zakon? Koje pravo? 21.08.2022. 00:26 #676274

status: user
broj poruka: 9387
Dok srbin ne shvati da je vlast tu zbog njega a ne on tu zbog vlasti, nista se nece promeniti. Samo ce se boje vlasti menjati. A od toga, mi smo svetlosnim godinama daleko.

MBP Retina 13` Late 2012
macOS Catalina

Pentium G6405/16GB/Z590/HD7870/256GB/550W/Dell S2721DGFA

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 Re: Koji zakon? Koje pravo? 21.08.2022. 02:39 #676276

status: user
broj poruka: 4662
E bas to je poenta price.

Nego i meni tako jednom zbog usranih hiljadu dinara doslo ako ne platim u roku od 7 dana bla bla bla, ima da platim dodatnu kaznu i rad izvrsitelja, advokata, suda itd (jos samo popa Petra, i baba Vangu da angazuju) trebala je da bude kazna tipa 10k dinara ili tako nesto. Reko dal ovi ljudi mozak imaju. Srece tad kad mi to doslo platio sam tih 1000din i proknjizili su ili sta vec, pa me nije bolela glava. Sta reci, propala drzava i sistem, sa sve ovim debilima na vlasti. Kad naplacuju tako odma sve resavaju, ali kad treba oni nesto gradjanima da ucine eeeee..... to je vec postupak, manje bi trajalo u NASU da prime neko da radi.





:: Dok srbin ne shvati da je vlast tu zbog njega a ne on tu zbog vlasti, nista se nece promeniti. Samo ce se boje vlasti menjati. A od toga, mi smo svetlosnim godinama daleko
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tonce ... 21.08.2022. 08:19 #676277

status: user
broj poruka: 408
Saradnici okupatora, posle 5. Oktobra tako ja zovem njih i policiju koja im pomaze u najgorim stvarima tj. isterivanju ljudi i porodica iz stanova i kuca.

Kao u onom filmu za vreme velike gladi u Irskoj sredinom 19 veka, dodje ti drzavni sluzbenik u pratnji vojske i sruse ti krov na kuci u nekoj divljini i umires polako od gladi i nemanju mesta za stanovanje. Sami pocetci danasnjih izvrsitelja. :(

i5-11400F 2.60 GHz (4.40 GHz)
ASRock B560M Pro4
DDR4 2x8 GB Kingston Fury Renegade 3200Mhz
Asus ROG Strix Radeon RX 570 O4G Gaming OC Edition
Termaltakes Versa H18
Logitech X-230
Philips 22`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 great minds run along similar paths but fools think alike 21.08.2022. 09:34 #676278

status: user
broj poruka: 1992
https://www.irs.gov/compliance/criminal-investigation/adrian-project-allows-students-to-become-irs-criminal-investigation-special-agents-for-a-day

IRS CI Adrian Project comes to DSU
https://youtu.be/y7klDi9ekzc

`we have regular training in firearms ( khmmm, knjigovodje )
it`s a mix of you know being behind the computer but
also being out in the field
doing interviews
doing search warrants or
making arrests`

`once you, you know
steal money from the government
you`re going down, down`
( go, go power girl / girl powers )

`looking around, starting around
sixty, seventy thousand dollars
somewhere in there
and then the advancements are
you`ll move up, you know
one level every year for the first few years so`

`an agent that`s been in the field for a long time
can top out at around 175 000 a year as well as
benefits and retirement just talking with you
can work for 20 years and make
a really good pension and retire from then
so the earlier you get in
the earlier you can get out and
retire and then start your own business`
( an american dream, department of JUST US .)

IRS Prjoect Adrian at Stockton
https://www.youtube.com/watch?v=NYxnAR0Vcmw

khmmm, nisi platio porez ?!

https://www.forbes.com/sites/robertwood/2022/08/11/irs-to-add-87000-new-agents-more-crypto-tax-enforcement/?sh=4137fa0f3213

`the bill will dole out about billion to the IRS for increased enforcement, operational improvements, customer service, and systems modernization.`

“digital asset monitoring and compliance activities,”

( https://www.youtube.com/watch?v=X7w7_zStmIA )
( https://youtu.be/vbVFJcPwKjo )

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Elfusion Izivljavanje 21.08.2022. 10:55 #676279

status: user
broj poruka: 414
Izivljavanje i pisanje po sirotinji. Nije bitna koja vlast, svaka je takva, korumpirana i radi u svoju korist. Moj skolski vec dugo radi u zemunu u nekoj stranci. Kad sam ga sreo vidim da je prezadovoljan poslom. On ima koristi od pozicije koju ima, narod naravno nema nikakvu korist od toga. Prodaju price i maglu kako su tu zbog nas a sve i jedan u sve i jednoj stranci je tamo zbog sebe a ne zbog naroda. Oduzimanje auta zbog sice, neoduzimanje nicega vec jos im guraju u dzepove ako su pronevereni milioni.
Elektrofusion
Powered by ReactorSuperial

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tosas skoro pa borba sa vetrenjacama 21.08.2022. 14:31 #676281

status: user
broj poruka: 304
Tollko mi je mucno da mi je tesko da komentarisem.
Nista se tu ne moze. Citaj nesto, cuvaj zdravlje.
Revnosni su i postuju rokove kad oni(drzava, izvrsitelji) treba da drpe.
Birokratija je svuda nemilosrdna, i na zapadu. Ali tamo ljudi, stanovnici, imaju poneka prava, ovde mozda, ako postanes neka manjina...
Ne bih vise...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 21.08.2022. 14:57 #676282

status: user
broj poruka: 4747

Državu niko nikad nije prejebo niti će. To i malo dete treba da zna. Dugovao si godinu dana i još se čudiš nešto. Šta ti nije jasno? I još postavljaš link ovakav. Šta treba, da puste ubice da gaze decu, kao sin tvog prijatelja Mitrovića? Šta nije u redu sa tobom? Jedino što si postigao ovom temom za koju smatram da ne treba da bude ovde je da opišeš sebe još jednom. (I da cimneš lanac miciki.)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 21.08.2022. 16:45 #676283

status: user
broj poruka: 18472
@alrad

Ne znam sa cime sam ja tebe povredio da toliko imas mrznje u sebi?

Drzavu niko i ne zeli da zezne. Zelimo jedan pre svega zdrav zivot, normalne uslove, sigurnost svakog gradjana a ne presiju, zastrasivanje, kradju, otimanje. To je fasizam!

Drugo, ne citas, SVE JE PLACENO ali su mi auto svejedno oduzeli!
Imas li malo empatije ili se radujes tudjoj nesreci?!

O tome koliko nas drzava potkrada na sve moguce nacine je izlisno pricati!

Danas, sutra moze i tebe slicno da zadesi.

Sto se tice linka, ne vidis siru sliku. Da li zaista mislis da je pojacana kontrola uz nadgledanje kamerama zarad bezbednosti ljudi? Tu se pre svega radi o pranju novca, o kontroli ljudi i teznji ka vecem sistemu robovanja. To su sve koraci.

Briga drzavu i politicare za narod, oni rade po nalozima svojih kontrolora i za svoj dzep!
Mitrovica nit poznajem, niti imam lepo misljenje o njemu. Para vrti gde burgija nece, to je sistam za koji se ti zalazes a ne ja!

Koliko me secanje sluzi, Micika nije lik koji ne vidi dalje od nosa, verovatno to smeta svakom kome je lakse da okrece glavu ili je potpuno zakljucan a kao takav je najbolji kadar za manipulaciju. Vecina i jesu glasaci sadasnje vlasti!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 21.08.2022. 16:56 #676284

status: user
broj poruka: 18941
Zao mi je sto ti se to desilo, ali za to nesto debelo mora da ne bude u redu.
Recimo, evo mog iskustva sa infostanom, ja im placam samo odnosenje djubreta mesecno, za vreme korone, dok sam pohvatao i krenuo da placam racune online, desilo mi se da za 3 racuna/meseca slucajno zaboravim da upisem poziv na broj. Trebalo mi je nekoliko meseci da ugledam dugovanje koje ti oni na svakom racunu napisu pod naznakom `dugovanje`, bode ti oci.

Ispitao sam ih to preko mejla, trazili mi racune za period, uredno im sve poslao i prihvatili, eliminisali dugovanje najnormalnije, skrenuli mi paznju da treba da upisujem poziv na broj, da bi videli i prihvatili placanje.

Ja sam recimo imao problema sa EPS-om, oni su vec bagra, na pocetku korone kada nisu izlazili na teren, obracunali su mi `nesrazmerno` potrosnju za 3 meseca kao da sam 1 mesec trosio struju u crvenoj zoni i tako poslali racun. Sa njima komunikacija radi samo eMail-om, jer su u obavezi da odgovore, malo je bilo dovijanja, ali umanjili su racun na kraju, ispali su fer.

Tako da, moras da vodis evidenciju i redovno placas i sve ce biti u redu. Moras da cuvas svaki racun, da imas u pola noci, u svakom momentu da posaljes kao dokaz.

PS niko ne trazi kako da `prejebe` drzavu, vec samo malo normalnog zivota bez tenzije i bez nekih besmislica i nelogicnosti, cega ima previse u drzavnom sektoru u interesu glava koji sve to lepo pametno planiraju.

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 21.08.2022. 17:04 #676285

status: user
broj poruka: 4747

Ja se izvinjavam, možda si ti ipak neki bolestan čovek kad si napisao ovo o nalozima, kontrolorima, kontroli uma i tela i na kraju proglasio miciku za normalnog. Ali onda treba da se lečiš jer to spada u šizofrenu paranoju. Željka ne znaš al je bilo ono `nije to tako, bar će Željko nešto da da, napadate ga jer mu zavidite... tako se brani samo neko koga poznaješ.

A kola su ti uzeli PRE nego što si platio, jer si dugovanjem pokrenuo spor i komplikovan državni sistem. Ako su te puštali da ti njima duguješ godinu dana, sad bi nekom logikom trebalo da prođe jedno tri godine da ti vrate auto. Zato blago meni nemoj da duguješ i sve u redu. To su normalni uslovi. Fašizam je da se ne plaćaju računi i porez i da država ne može da funkcioniše.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 21.08.2022. 17:08 #676286

status: user
broj poruka: 18472
@imarkovic

Sta moze da bude osim da izvrsitelj nije rasknjizio i poslao dopis policiji da skinu poternicu.

Kada treba da skupljaju poene i da se dovijaju drzavi i politicarima za koje rade onda su ekspeditivni da ti skinu i gace!

Drugo jadno i bedno je da zarad 3500 din ti plenis automobil. A sam znas da su ljude isterivali iz kuca! Mnogi su se ubijali zbog izvrsitelja. Samo ako neko misli da ce to proci nekaznjeno, grdno se vara, karma je cudo.

Ova drzava je jad i beda prepuna domacih izdajnilka! Mnogo prodanih dusa rade za licnu korist na ustrb mucenog naroda.

EPS je posebna prica, tu bih tek imao da napisem svasta. Tako da, ne postoje nelogicnosti vec kako koga potkace.

U Beogradu imas nezvanicni spisak od 300 000 ljudi koje potkradaju redovno i 20-30-50 pa cak i 100%. Veruj mi da je istina. provereno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lug zaninljiv link 21.08.2022. 18:02 #676287

status: user
broj poruka: 978
uzgred, ako kamera snimi voyaca bey pojasa, pa mu stigne kazna, a on mora da dokazuje, ko je vozio, sta onda vidi ta kamera?, ili ako putnik nije bio vezan, kome stize kazna? , vozacu, pa onda on cinkari putnika? i da li ce opet moci da nedostaje dva minuta snimka, kao ono sa kamere na naplatnoj rampi?


AMD PII 940BE, MUGEN2, LP DK 790GX M2RS, 4x2gb DDR2, Asrock RX550 2GB, LG 204WT, CHIEFTEC BA-01B-B-B , M12II-620Bronze, A4TECH X7 G800, glodar X-7

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 Kuka i motika 22.08.2022. 09:49 #676304

status: user
broj poruka: 3277
Treba to potamaniti ki zeceve.

Izvrsiteljska banda.

Nego, kako je proslo odvodnjavanje posle kisa? Pliva li se jos ?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator Re 22.08.2022. 11:29 #676306

status: user
broj poruka: 4227
Mnogi nisu upoznati sa svojim pravima. Npr. meni su pronašli da za mobilni broj iz 2003 godine sam ostao dužan 6, 22 din(19godina niko nije spomenuo da bilo šta dugujem!)i dobio dopis od izvršitelja da moram biti prisutan prilikom popisivanja stvari u kući (obavještenje da sam pozvati kod izvršitelja nisam dobio, mada su mi došli na popis imovine). Uredno sam pustio izvršiteljku da u pratnji, pazi sad, 8 policajaca i 6 batinaša izvrši popis stvari. Naravno, maksimalno sam bio opušten i u kući i na telefonu uživo snimio njihovo popisivanje(razbili su 4 od 9 kamera u kući). Poslije sam ih tužio i podnio zahtjev za obeštećenje od 2 miliona i 26 hiljada dinara, pošto su oštetili stvari i polomili ih(SNS banda iz Bačke Palanke i Niša batinaša sa demonstracija) da mi nadoknade uništenu imovinu. Još za 8 mjeseci ni jednom nije organizovana sudska rasprava po tužbi. 17 puta su mi pljačkali kuću od 2016 godine, kada sam odbio da radim za SNS bandu, a svaki put je provalnik ili provalnici dobili ogromne zatvorske kazne od 4 do 8,5 godina zatvora, ali su pušteni na slobodu nakon 2 do 3 mjeseca(svi dugogodišnji članovi SNS Novi Sad, Beograd, Niš i Subotica). Do sada, ni jednom mi nije nadoknađena šteta. Od okupacije Srbije 5. oktobra,greška je bila 2004 godine što nismo pohapsili bandite iz radikalne stranke koji su radili sa ustašama na uništavanju Srbije, kao i sam Šešelj, koji nema veze ni sa jednim normalnim čovjekom i stavili tačku na kompletnu sudbinu i vratili se na Kosovo i pohapsili i sve CIA i MI 5 agente u zemlji(ima spisak do 2017 godine za 14727 agenata okupatorske alijanse. Od kako su oni u zaštiti okupatorskih namjesnika albanskih predstavnika Aleksandra Vučića od 2007 godine i od razgovora 2007 o postavljenju za predsjednika Srbije sa ministrom spoljnjih poslova Velike Britanije i ambasadora Amerike, od tada strmoglavo se uslovi zaštite privatne imovine pogoršavaju, kao i pozicija poštenih policajaca, vojnika, a posebno medicinskog osoblja koje radi u interesu Srbije i ne može se kupiti za 100000 din mjesečno provizije od Fajzera ili Bayera. Sve je povezano i u etapama uništavaju sve i ono malo ljudsko što je ostalo u narodu. Nije pitanje da li će biti rata, već kad će(2016 godine rat između Hrvatske i Srbije jedva izbjegnut zahvaljujući normalnim ljudima iz Hrvatske i Srbije, mada su Kolinda i Vučić to priželjkivali). Zato su i ljudi razoružani, jer se boje oružanog sukoba.
Pozitivna osobina da ljudi stalno preispituju svoja znanja i da u skladu sa tim funkcionišu je osobina velikih ljudi. Mali se i onako zadovolje osrednjošću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
siki069 Baron Minhauzen 24.08.2022. 12:31 #676338

status: user
broj poruka: 323
Je amater za Operatora.

2004-te je Šešelj bio u Ševeningenu. To je pritvorska jedinica Haškog tribunala.

Ostale laži ne bih komentarisao.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord On je lepo napisao 24.08.2022. 14:57 #676340

status: user
broj poruka: 1043

Ostale koji su radili to je to uz tog i tog za kojeg ti kazes gde je bio te godine

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
siki069 100 hiljada policajaca grada Čikaga. 24.08.2022. 19:21 #676343

status: user
broj poruka: 323
Na popisu mu bilo 8 policajaca i 6 batinaša?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Moguće 24.08.2022. 19:32 #676345

status: user
broj poruka: 1043
Da nisu imali angažman, odsustvo u Shev3ningenu itd pa otišli kod opija. Sta ima veze ako je jedan batinas I dva murijasa, operator čas posla upali mnozilac


Ali je u pravu da dosta stvari ovde lose funkcionise
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
siki069 CIA snajka 25.08.2022. 07:17 #676353

status: user
broj poruka: 323
14.727 agenata CIA i MI-5 na Kosovu?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: CIA snajka 01.09.2022. 11:03 #676382

status: user
broj poruka: 7761
Dzaba im te hiljade i hiljade okupacionih snaga imamo mi naseg Kiborga Operatora koji ce sve da ih neutralise...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: 14.727 agenata CIA i MI-5 na Kosovu
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub Re: Re: CIA snajka 17.10.2022. 22:26 #677017

status: user
broj poruka: 1006
Plus, kiborgdžići i operatorčići... Na svaku glavu dođe osam pipaka, pa opet glava, sa novih osam.

Stignu do nokta, lagano


:: Dzaba im te hiljade i hiljade okupacionih snaga imamo mi naseg Kiborga Operatora koji ce sve da ih neutralise..
::
:: Citat:
:: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
::
:: :: 14.727 agenata CIA i MI-5 na Kosovu
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs