Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Problemi sa nekim u-p-d-a-t-e-om
STRANA 1 OD 1
perrakojot Problemi sa nekim u-p-d-a-t-e-om 22.08.2022. 14:56 T68757

status: user
broj poruka: 985

Pre jedno mesec dana pocelo redovno da mi se pojavljuje obavestenje na Fejsbuku da ce se od 18 augusta poceti primenjivati neka eksperimentalna funkcija na fejsbuku... dosao 18-i meni sve postalo providno, slova preko slova, ne mogu da ocenim sta je ispred a sta iza a mogu da kliknem i na slova ispred i na slova iza, to mi izuzetno otezava snalazenje jer bukvalno skoro nista ne vidim. da li neko zna o cemu pricam,da li se to moze resiti, promeniti da bude kao i pre??? Probao sam chrome,probao sam mozilu,svuda je isto. Windows 10 poslednji apdejt...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Sigurno do u-p-d-a-t-e? 22.08.2022. 15:58 #676310

status: user
broj poruka: 1043
Jel si probao da uninstal taj poslednji?

Gledam na win10 isto sve ažurirano i nema problema.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: Sigurno do u-p-d-a-t-e? 22.08.2022. 16:34 #676311

status: user
broj poruka: 985

Taj update je update od Fejsbuka, ne od majkrosofta,dakle nije do win apdejta nego do fejbukovog eksperimentalnog apdejta koji oni vec godinama imaju te ispade da samo odredjenim korisnicima u odredjeninim regionima ubace te apdejte da vide kako ce ljudi reagovati na promene. Ova promena je apsolutno najgora do sada.....

:: Jel si probao da uninstal taj poslednji?
::
:: Gledam na win10 isto sve ažurirano i nema problema.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord I fb mi se ažurirao y experimental 22.08.2022. 21:37 #676317

status: user
broj poruka: 1043

I sve radi normalno. Vidi ako imas rollback

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Samo da javim 23.08.2022. 11:08 #676323

status: user
broj poruka: 985
Ako nekoga bude mucio isti problem, instaliranjem druge dark mode ekstenzije za Google Chrome sam potpuno resio problem, sad se prozori ne provide i sve se lepo i jasno vidi... Ekstenzija se zove BETTER DARK MODE, moze se naci u Chrome Webstore ekstenzijama...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: Samo da javim 23.08.2022. 17:50 #676325

status: user
broj poruka: 1620
Dakle, nema veze sa sistemom, pretraživačem i fb, već si sam zeznuo stvar korišćenjem dodataka za pretraživač... ok, sh*t happens...

Inače, ako hoćeš crn fb, aktiviraj to u okviru veb aplikacije, pošto opcija postoji već neko vreme, a u podešavanjima dodatka napravi izuzetak za fb stranicu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Samo da javim 23.08.2022. 22:58 #676336

status: user
broj poruka: 12785
Dark mode je ugradjen u FB, stoji u Settings...


:: Ako nekoga bude mucio isti problem, instaliranjem druge dark mode ekstenzije za Google Chrome sam potpuno resio problem, sad se prozori ne provide i sve se lepo i jasno vidi... Ekstenzija se zove BETTER DARK MODE, moze se naci u Chrome Webstore ekstenzijama..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: Re: Samo da javim 24.08.2022. 21:22 #676346

status: user
broj poruka: 985
ne,nisam to rekao. Kazem da je vec fabricki dark mode bio instaliran od prvog dana , i da je radio normalno godinu dana koliko ima od instalacije sistema, kad je dosao taj update 18-og avgusta,taj dak mode je prestao da radi kako treba,da sam morao da instaliram ekstenziju dark moda sa chrome prodavnice koja je ispravila nedostatke KOMBINACIJE fabrickog dark moda i apdejta od 18-og... Mnogi nisu dobili taj apdejt 18-og,Fejsbuk ciljano bira korisnike kojima daje eksperimentalne stvari da probavaju...ja vec peti sesti put dobijam neke eksperimentalne finkcije u apdejtima dok od mojih 100 poznanika nekad niko ne dobije isti apdejt,nekad 1 osoba dobije apdejt, a nekad se svima sve pokvari kao sada i za nedelju dana dobijemo ispravljeni apdejt sa ispravljenim greskama...


:: Dakle, nema veze sa sistemom, pretraživačem i fb, već si sam zeznuo stvar korišćenjem dodataka za pretraživač... ok, sh*t happens...
::
:: Inače, ako hoćeš crn fb, aktiviraj to u okviru veb aplikacije, pošto opcija postoji već neko vreme, a u podešavanjima dodatka napravi izuzetak za fb stranicu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs