Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
KMPLAYER
STRANA 1 OD 1
markoin KMPLAYER 18.10.2022. 16:30 T68801

status: user
broj poruka: 272
Pozdrav forumasi,
Da li neko zna kako da namestim na kmplayer-ru da imam Č i D podesio sam na centr europ ali i dalje nemam ta 2 slova. Pre sam koristio kmplayer i uvek je imao ali ove sad nove vezije nemam ta slova pokazuje mi ae ili tako nesto slicno.
Pozdrav

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 .... 18.10.2022. 17:44 #677022

status: user
broj poruka: 3346
Instaliraj VLC i furaj. Titl Windows 1250.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: .... 18.10.2022. 18:12 #677023

status: user
broj poruka: 18940
Od mene preporuka tebi da probaš MPC, bolji je. Prešao sam na njega sa VLC-a od kako su nastavili projekat, doveli su ga u stanje perfekcije, brzine i fluidnosti.

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: Instaliraj VLC i furaj. Titl Windows 1250
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: KMPLAYER 18.10.2022. 18:24 #677024

status: user
broj poruka: 985
Nikako. instaliras potplayer koji je 99,9% kopija kmplayera a ima sva slova... identicni su



:: Pozdrav forumasi
:: Da li neko zna kako da namestim na kmplayer-ru da imam Č i D podesio sam na centr europ ali i dalje nemam ta 2 slova. Pre sam koristio kmplayer i uvek je imao ali ove sad nove vezije nemam ta slova pokazuje mi ae ili tako nesto slicno
:: Pozdra
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro Re: Re: .... 19.10.2022. 23:15 #677055

status: user
broj poruka: 1958
apsolutno se slazem dugo sam imao km player zbog interfejsa i sve
ali toliko je sporiji od MPC i baguje sa nekim fajlovima tako da sam konacno presao na MPC i prezadovoljan sam

Ovca ne sme da se brani, vuk se njenim strahom hrani



:: Od mene preporuka tebi da probaš MPC, bolji je. Prešao sam na njega sa VLC-a od kako su nastavili projekat, doveli su ga u stanje perfekcije, brzine i fluidnosti
::
:: “La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.
::
:: :: Instaliraj VLC i furaj. Titl Windows 1250
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: .... 20.10.2022. 08:28 #677056

status: user
broj poruka: 18940
Meni je taj program zlata vredan, sa prostim interface-om i normalnim podesavanjima. Od kako su ponovo krenuli da ga razvijaju ga koristim, do tada bukvalno je bio napusten projekat pred izdisajem i nije imao ko da nastavi, ali su ponovo krenuli da ga razvijaju punom parom, posle cega je stigla i DARK tema i razne dodatne opcije koje su jako korisne, pritom nisu promenili koncepciju plejera, ima portable verzija sa svim kodecima u njegovom folderu, bukvalno ti ne treba nista da pustis bukvalno sve, plus teme se lako menjanju, plejer ima u sebi shaltovanje prevoda napred ili nazad i to moze da se save-uje, sto znaci da plejer ima dodatnu funkciju podesavanja vremena prevoda i takodje da ga sacuva, sto je stvarno sjajno. VLC je spor, tezak, sa puno bespotrebnih opcija, kao i kinesko smece pot plejer koji je meni totalno konfuzan sa onolikim podesavanjima koja nikom ne trebaju i onim sitnim dugmicima za kontrolu. Pored njega jos uvek koristim B(ull)S(hit) player, samo zbog skidanja prevoda, ali sve vise mi posao zavrsava MPC sa menijem za skidanje prevoda kada se pritisne dugme `D`.

Zao mi je samo sto ovaj plejer nije razvijen za Linux, postoji nacin da se instalira na odredjenim distribucijama pomocu `snapd`, ali zvanicne verzije nema.

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: apsolutno se slazem dugo sam imao km player zbog interfejsa i sv
:: ali toliko je sporiji od MPC i baguje sa nekim fajlovima tako da sam konacno presao na MPC i prezadovoljan sa
::
:: Ovca ne sme da se brani, vuk se njenim strahom hrani
::
::
::
:: :: Od mene preporuka tebi da probaš MPC, bolji je. Prešao sam na njega sa VLC-a od kako su nastavili projekat, doveli su ga u stanje perfekcije, brzine i fluidnosti
:: ::
:: :: “La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.
:: ::
:: :: :: Instaliraj VLC i furaj. Titl Windows 1250
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdjanl ... 24.10.2022. 22:41 #677122

status: user
broj poruka: 1492

Ja davno presao na POTplayer iz razloga jer skidan filmove u blue ray formatu i imao sam problem sa km da je skoro svaki snimak kao ubrzan,sa pot playerom nemam problem.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Ne znam zasto 18.11.2022. 12:07 #677335

status: user
broj poruka: 1043
ali sve sam isprobao i meni nekako od davne promene sa KM na VLC nijednu manu nije imao. Jeste da je pretrpan i ima nepotrebnih gluposti ali sve radi kao sat.

Primer, serija, sezona, 1080p, stigla sa prevodom i tog prevoda nema ni u bs ni mpc a u vlc dvoklik na epizodu i radi. Valja ih sve imati pa na gomili budu kompletni.

Mpc ovako deluje bas super jednotsavan i brz ali jbg


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs