Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
TV 50``
STRANA 1 OD 1
DrGrozozo TV 50`` 05.11.2022. 20:44 T68821

status: user
broj poruka: 202
Poštovani Forumaši,
zamolio bih one koji se razumeju u televizore daju preporuku koji od ova dva modela izabrati.
Oba sam našao kao izdvojene na netu i preporucene, razlika u ceni je mizerna pa bih zamolio za savet:

Philips 50pus7556
ili
Hisense 50U7QF

Koristiće ga starija osoba, koja slabije čuje i ima kataraktu.

Ako ima i neki treći Best Buz slobodno preporučujte.

Hvala unapred!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdoch Re: TV 50`` 05.11.2022. 22:59 #677256

status: user
broj poruka: 1261
Na osnovu ovoga što si napisao jedini savet koji bih ja dao je da ideš na što veći (recimo tih 50 ili 55 inča) i što povoljniji TV. Ako već osoba slabo vidi glupo je da se izuva za neki kvalitetniji 4K TV ali pošto više skoro i da nema velikih dijagonala sa 1080p panelom onda ti ne gine 4K. Pritom nisi naveo šta bi se reprodukovalo, ali po pomenutoj osobi naslućujem da je to televizija, u najboljem slučaju 1080p rezolucije. Imaš nekih VOX pedesetki i za 35-36k dinara što ti je značajna ušteda u odnosu na pomenute a osoba sigurno neće skontati razliku.

Intel i7 12700, LC Power LiCo240, Asus TUF Gaming H670 Pro, G.Skill Ripjaws 64GB 4400MHz, Zotac RTX 3070, AOC 24 1080p 144Hz, LG 25 Ultrawide 2.5k, Samsung 40 HDR 4k, Samsung 980 Pro 1TB (PCIe 4.0 NVMe, Win11), Crucial P5 2TB (PCIe 3.0 NVMe), Sata H

:: Poštovani Forumaši
:: zamolio bih one koji se razumeju u televizore daju preporuku koji od ova dva modela izabrati
:: Oba sam našao kao izdvojene na netu i preporucene, razlika u ceni je mizerna pa bih zamolio za savet:
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf - - - 06.11.2022. 13:55 #677259

status: user
broj poruka: 1470
Nemoj Philips, teško smeće, software kao da programiraju najjeftiniji indijci. Kada sam kupio TV pre par godina imao je gomilu softare bugova, sada je nešto ispravljeno ali i dalje ne sve. TAkođe rodbina u CG kupila neki philips od 65` i posle par god crklo kompletno pozadinsko osvetljenje. TAkođe zvučnici su patetični, mada mislim da je i to do software-a, kada pojačaš do kraja, uopšte nije glasan.

Što se tiče hisensa, kupio sam par komada za firmu, ali ih nisam nešto preterano koristio, ali u svakom slučaju imaju garanciju od 5god,pa je to svakako plus.


Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdjanl Tv 50`` 15.01.2023. 18:10 #678142

status: user
broj poruka: 1492
Da ne otvaram novu temu.u planu je da se ponovim, isto me zanima razlika
FOX Televizor 50WOS600A SMART
ili FOX 50WOS620D Smart televizor?
Nadam se se autor teme nece ljutiti.
Tv bi se koristio za gledanje televizjiskih programa i filmova visoke rezolucije sa racunara na tv povezanim hdmi kablom.

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646099.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs