Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
bubice, honor 70, adapter kabl usb c - 3.5mm
STRANA 1 OD 1
Mojtezdrma bubice, honor 70, adapter kabl usb c - 3.5mm 09.11.2022. 16:04 T68827

status: user
broj poruka: 288
Postovani,

dozvolite mi da izlozim svoju problematiku detaljnije.

Kupio sam HONOR 70 tel i izuzetno sam zadovoljan istim. Medjutim, taj tel nema 3.5mm jack. S toga sam kupio adapter kabl usb c na 3.5mm i ni jedne slusalice ne rade... Kao da nisam kabl ubacio uopste. Posedujem i neke JBL bluetooth bubice, koje doduse imaju taj problem da mi se sagovornici za.e da vise cuju okolinu neko mene na mikrofonu.

Zanima me, koje bubice preporucujete, a da se ljudi ne zale na okolne zvukove dok pricate sa njima? Naravno da budu sto jeftinije.
Ili pak da li znate u cemu je problem sa ovim nastavkom,tj zasto mi ne rade obicne slusalice preko usb-c jacka?

Hvala


Dell Inspiron 3737
Intel Core i7-4500U 1.8GHz
8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz
1TB SATA 5400rpm
AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR5
17.3` LED Backlight HD+ 1600x900 (TrueLife)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Znaci da si uzeo neki random krs 10.11.2022. 00:31 #677284

status: user
broj poruka: 1043


Nastavak, sa original huawei adapterom bi radilo, evo sve što ubodem na p50 pro radi lepo

Dobijeno uz drugi neki huawei telefon pre koju godinu

A jbl bt sve imaju taj neki trip više su za muziku tj slušanje nego što će tebe neko čuti

Bežično koristim huawei buds 3i I čuju me mozda i, bolje nego kad pricam bez njih
Tj niko se nije žalio e loše te čujem itd
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IvanNo1 Drugi adapter 10.11.2022. 13:22 #677287

status: user
broj poruka: 452
Pošto ne verujem da je Huawei napravio nešto nestandardno, moguće je da adapter ne radi. Imam dva adaptera sa Aliexpressa, jedan je koštao 1USD, za drugi se ne sećam, ali je bio dosta skuplji, oba rade sa svim slušalicama koje sam probao, i na telefonu i na tabletu (s tim što zvuk na onom jeftinom nije nešto). Zapravo, imam i USB C hub sa 3.5mm nastavkom, radi i on (samo što mi ga je zarobio kolega, njemu treba zbog HDMI izlaza), tako da iz mog iskustva to nisu problematični uređaji.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Pa to sa zvukom kad nije nesto 10.11.2022. 14:10 #677288

status: user
broj poruka: 1043
Dodje ti kao da ne radi uopšte. Zato su ljudi plaćali nastavke 10e u tržnim centrima i sve radilo. Ne znam jel si probao taj nastavak na drugi telefon i kako se ponaša. Ali ako mozes negde probaj samo sa normalnijim skupljim i ne bi trebalo da te boli glava oko toga. Dobijali su nastavke uz p30 p40

A nisu više ni skupi

https://m.kupujemprodajem.com/mobilni-tel-oprema-i-delovi/kablovi-i-adapteri/huawei-usb-tip-c-na-aux-3-5mm-audio-adapter-za-slusalice/oglas/114450043#mhs0-1668085855405
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 10.11.2022. 23:44 #677289

status: user
broj poruka: 12785
Do adaptera je: kupio sam skupi Baseus koji nije hteo da radi na S21 FE a radio je na Oneplus 7 Pro.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator Re 11.11.2022. 04:09 #677290

status: user
broj poruka: 4225
Da se ne bi ujebao kao ja, stari model ne radi sa Honor 70.
https://m.aliexpress.com/i/1005004058795034.html?gatewayAdapt=Pc2Msite
Ali radi sa ovim koji je posebno napravljen za verziju Honor 70.
https://www.amazon.in/Honor-70-Converter-Hands-Free-Cancelling/dp/B0BG2SYFHN
U odnosu na standardni, ivice su oborene prema unutra od 3,5 mm džeka i ne odgovaraju za sve slušalice. Thipon slušalice sam koristio za Honor 70 i mnogo su mi bolje od
https://www.musiccentar.com/proizvod/sennheiser-ie-60-in-ear-slusalice/
Ili AKG. Kako ćeš znati da si kupio original kod nas?
Donji dio koji je pljosnat je niklovan i teži, nego kad je od plastike. Adapter nije baš voljan da se savija, ali ni nakon bar 500 uključivanja/isključivanja i dalje radi.

Pozitivna osobina da ljudi stalno preispituju svoja znanja i da u skladu sa tim funkcionišu je osobina velikih ljudi. Mali se i onako zadovolje osrednjošću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs