Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
Servis
STRANA 1 OD 1
srdjanl Servis 03.12.2022. 13:20 T68850

status: user
broj poruka: 1491

Pitanje za kolege sa berze novosadjane,ima li neki servis da preporucite za napajanje?Dobio sam od drugara Zalman napajanje 1200w,pa sam odneo u jednoj maloj radnji u mestu odakle sam da pogledaju na taj tester,cudno pokazuje kao da mu nesto fali,a nije mnogo koristeno,dugo stoji raskaceno.U utorak sam u NS pa reko kad sam vec tamo da odnesem u servis da pogledaju.Hvala
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 03.12.2022. 20:58 #677528

status: user
broj poruka: 4225
Samo Beograd. U Ns jedino Siniša Petković, ako hoće da se zanima sa napajanjem. Radi ploče, ali ga nikada nisam pitao za napajanja. Odličan tehničar, bolji od mene.

Pozitivna osobina da ljudi stalno preispituju svoja znanja i da u skladu sa tim funkcionišu je osobina velikih ljudi. Mali se i onako zadovolje osrednjošću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdjanl ... 03.12.2022. 22:26 #677533

status: user
broj poruka: 1491
Da li je moguce da nema u N.Sadu?

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Nije to tako jednostavna opravka 03.12.2022. 22:32 #677535

status: user
broj poruka: 7695
kao sto neki misle,izuzev ako nisu elektroliti ,opravka ne ide bez osciloskopa ,posto je u pitanju
komplikovanije choper ili prekidacko napajanje koje daje impulse u vrlo kratkom vremenskom intervalu.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 03.12.2022. 22:43 #677536

status: user
broj poruka: 18940
Što mora Novi Sad, pođalješ napajanje gde god da se nalaziš, ovo je pouzdan servis napajanja:
https://www.facebook.com/ceklin.elektronika/
https://ceklin.wixsite.com/ceklin

Sa srećom u pronalaženju operatorovog Siniše Petković u NS koji je bolji tehničar od njega (taj se nije rodio).

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: Da li je moguce da nema u N.Sadu
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 04.12.2022. 05:12 #677538

status: user
broj poruka: 4740

Ja kolko znam čovek koji se bavi elektronskim komponentama zove se elektroničar a ne tehničar.
Ali svakako niko nije gori.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdjanl ... 04.12.2022. 14:38 #677545

status: user
broj poruka: 1491
Kako god hvala vam,nesto cu da smislim.

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 05.12.2022. 22:33 #677561

status: user
broj poruka: 4225
@ srdjanl
Ako ti treba od Siniše Petkovića Speedy-ja broj, javi da ti pošaljem u PP, pa ga lično pitaj.

Pozitivna osobina da ljudi stalno preispituju svoja znanja i da u skladu sa tim funkcionišu je osobina velikih ljudi. Mali se i onako zadovolje osrednjošću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdjanl re 06.12.2022. 12:36 #677568

status: user
broj poruka: 1491
@operator upravo sam kontaktirao servis sto je imarkovic napisao,cekam odgovor,pa cu da vidim dalje.Pre pola sata sam bio kod jos jednog lika koji ima taj tester,i ovaj malo drugaciji tester lose prognoze daje.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 RE: 06.12.2022. 14:35 #677571

status: user
broj poruka: 1620
Ako pričaš o onim testerima što u njih zabodeš 24-pinski konektor, to ničemu ne služi.

Može samo da ti kaže da li je napajanje mrtvo ili ne, ili da eventualno ukaže na pad-skok napona na nekoj od grana, ali ne govori ti šta se sa napajanjem dešava kada se isto stavi pod opteerćenje, što je potpuno druga stvar... kolega obradmi ti je već rekao šta i kako za dalje.

Ovi su ti isto ok (BG): https://owlpro.rs
-radio sam kod njih par matičnih za laptopove, i neke ploče za industriju. Izuzetno profesionalni, a nisu bile jake cene (ne znam koliko su se stvari promenile u poslednjih godinu+ dana - na sreću, nisu mi skoro trebali).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: RE: 06.12.2022. 14:48 #677572

status: user
broj poruka: 18940
Znam ih i ja odlicno, Owlpro ne popravlja napajanja, samo maticne ploce, monitore i sl.

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.
::
:: Ovi su ti isto ok (BG): https://owlpro.rs
:: -radio sam kod njih par matičnih za laptopove, i neke ploče za industriju. Izuzetno profesionalni, a nisu bile jake cene (ne znam koliko su se stvari promenile u poslednjih godinu+ dana - na sreću, nisu mi skoro trebali).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdjanl Re: RE: 06.12.2022. 16:16 #677574

status: user
broj poruka: 1491

Da,o tim testerima pricam,u dve razlicite radnje,dve razlicita testera,nesto nije kako treba.Mislim da necu odustati od napajanja ,ako moze ja bi da se popravi.

:: Ako pričaš o onim testerima što u njih zabodeš 24-pinski konektor, to ničemu ne služi
::
:: Može samo da ti kaže da li je napajanje mrtvo ili ne, ili da eventualno ukaže na pad-skok napona na nekoj od grana, ali ne govori ti šta se sa napajanjem dešava kada se isto stavi pod opteerćenje, što je potpuno druga stvar... kolega obradmi ti je već rekao šta i kako za dalje.
::
:: Ovi su ti isto ok (BG): https://owlpro.rs
:: -radio sam kod njih par matičnih za laptopove, i neke ploče za industriju. Izuzetno profesionalni, a nisu bile jake cene (ne znam koliko su se stvari promenile u poslednjih godinu+ dana - na sreću, nisu mi skoro trebali).
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: Re: RE: 07.12.2022. 13:54 #677581

status: user
broj poruka: 1620
Mislim da si me baš ti i uputio na njih pre par godina, samo su se tada drugačije zvali.

Eto, nisam znao da ne rade napajanja...

:: Znam ih i ja odlicno, Owlpro ne popravlja napajanja, samo maticne ploce, monitore i sl
::
:: “La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.
:: ::
:: :: Ovi su ti isto ok (BG): https://owlpro.rs
:: :: -radio sam kod njih par matičnih za laptopove, i neke ploče za industriju. Izuzetno profesionalni, a nisu bile jake cene (ne znam koliko su se stvari promenile u poslednjih godinu+ dana - na sreću, nisu mi skoro trebali).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Dobri su. Nisam ni ja to znao a odneo 07.12.2022. 14:01 #677582

status: user
broj poruka: 1043
Im brend mašinu sa rikavela napajanjem. Ali druge stvari su rešavali ekstra

Skoro su promenili ime a da se ubijem ne sećam se kako je bilo


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdjanl Re: Re: ... 26.12.2022. 22:06 #677837

status: user
broj poruka: 1491
E ovako,napajanje je popravljeno u ovom Ceklin servisu koje mi je preporucen,nekih 10 ak dana sam cekao na odgovor,malo sam vec bio nervozan.Prijatelj koji se bavi taxi prevozom je odneo,on ce ga sutra i pokupiti.I nije skupa popravka ,i dobio sam garanciju 3 meseca.
Neki kablovi od napajanja koji nisu originalani su namestili problem.E sad bi ja pokusao da nabavim originalne kablove za to napajanja,ima li neko pojma gde bi to mogao naci?

:: Što mora Novi Sad, pođalješ napajanje gde god da se nalaziš, ovo je pouzdan servis napajanja
:: https://www.facebook.com/ceklin.elektronika
:: https://ceklin.wixsite.com/cekli
::
:: Sa srećom u pronalaženju operatorovog Siniše Petković u NS koji je bolji tehničar od njega (taj se nije rodio).
::
:: “La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.
::
:: :: Da li je moguce da nema u N.Sadu
:: ::
:: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646070.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs