Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
World of Tanks
STRANA 1 OD 1
markoin World of Tanks 30.01.2023. 16:09 T68905

status: user
broj poruka: 272
Poštovani forumaši,
Imam sledeću konfiguraciju
I5 760, 8 gb ddr3 grafa rx 550 2 gb rama i 500 gb hitaci hdd monitor samsung 730 17-tica
Instaliram WOT instalacija je trajala oko 4 sata bogami dosta. Udjem u igru podesi mi automatski na visoko. Počem da igra super ide igra fps 70-80 ping oko 50. Medjutim danas kad sam usao da igram sve nešto secka, fps 20-30 a ping je ok. Resetujem komp proverim drajvere grafe sve ok. Pustim ponovo opet fps 20-30 na isto podešavanje automatsko. Sta moze da bude u pitanju.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Može biti 30.01.2023. 18:19 #678290

status: user
broj poruka: 6643
Pozadinski proces:
- najčešće, antivirus a mnogo ređe, virus ili malware,
- windows se bekapuje, pravi resore point,
- nešto treće što smara windows pa se prenosi na igru.

Čačkao si podešavanja jer ti je bilo dosadno a i da vidiš čemu to služi i uz to ne radi:
- skini - smanji efekte, postprocese, anti-aliasing, naknadno šljaštenje guzice, mrdanje kretenski loše odrađene vegetacije koja i sa naj naj efektima izgleda retardirano kao u Delta Force 1 pre 20 godina.... bilo šta ako si dirao od podešavanja, slučajno. Inače, igra se torrentira kod skidanja i instalira delomično a naknadno kompletna, tako da možeš što pre da igraš. Ono što se naknadno skine su u stvari kvalitet detalja i efekata, pa je moguće da si možda igrao na delomično skinutoj igri sa jednostavnijim detaljima a kad se sve skinulo i instaliralo, onda je kartica (koja je žnj) u bedaku.

Promeni server prijavljivanja, pa probaj. Promeni podešavanja (smanjuj) pa probaj.

Budale računaju na sreću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markoin wot 30.01.2023. 18:42 #678292

status: user
broj poruka: 272
Nisam ninstalirao nikakav anti virus jer koristim taj komp samo za WOT. Pre će biti da je on nesto u pozadini radio i to je to.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Za svaku igru poseban komp? 30.01.2023. 20:56 #678295

status: user
broj poruka: 10985
Jedan za ``Generals``, drugi za ``WoT``, treci za ``War Thunder`` (made and controlled by Gays from Jin)...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 31.01.2023. 08:52 #678300

status: user
broj poruka: 1992
svabe kazu da je izvodljivo:

https://youtu.be/1Srn0Noh0ug
Windows 10 + 7+ XP Multiboot Dual Boot mit Startmenü auf einer SSD HDD Installation

a i cini mi se da je sam hardver cenovno prihvatljiv za nase podndeblje, dalje je sve u oku posmatraca kako da optimizuje imidzovanje individualnih sistema na zajednickoj share lokaciji,
mozda se moze dodati jos neki dodatni sistem za tako reci `rad` mimo zabave,
znaci imidzi nategnuti, 3 razlicita sistema u opticaju, cim nesto krene da zeki, gazi na stanje pre instalacije bilo kakve grice

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs