Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
☯ Stoper u noci
STRANA 1 OD 1
H-nitro ☯ Stoper u noci 20.02.2023. 01:10 T68932

status: user
broj poruka: 1959
Snimio sam jedan spin off prosle zime, kratkometrazni je film stavio sam ga na unlisted za sad dok ne smimim jos 2 pa ne uklopim u neku pricu...
bacite pogled pa javnite kako vam izgleda za sad

P.S.... i da, bilo je pretesko snimati po oluji, snimali smo 2 meseca od koga su 3 noci od 8 uvece do 6 ujutru po pravoj oluji, jebavao nas auto koji smo prevrnuli u ambis nije hteo da upali na samom kraju mislio sam da ga necemo ni snimiti, a i trebao je da se prevrne ali jbg .0

https://youtu.be/1n9wJLO5yCo

kad pogledate pa cu vas nesto pitati...

Ovca ne sme da se brani, vuk se njenim strahom hrani

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Dakle, ti si taj cijim zalaganjem... 20.02.2023. 07:56 #678574

status: user
broj poruka: 10988
(prevrtanje auta i guranje istoga u ambis) ima ovoliko divljih deponija, t.j. razbacanog krsa i smeca u Srbenlandu...
- - - - - - - - - - - - -
1. Nemoj ga ``uklapati u neku pricu`` osim ako ces raditi kolaz/diptih/triptih - ovo je kratkometrazac za sebe. Mozda malo da sazmes-sabijes radnju, skratis njegovo putovanje do stoperke a onda se vise usredsredis na lica (brze menjati kadrove), vise zivosti u razgovoru tako da i zabuna bude veca - vise detalja koji, usled asinhronosti naglasavaju grotesku i povecavaju zabunu.
2. Naslov: ``Nocna stoperka`` (aha!)
3. Opet imas odlicne glumce - ne samo ``on`` i ``ona`` nego i ``tata``, i drugovi...
4. Moguci razvoj ideje (u smeru diptiha): svadba treba da pocne, ide se po mladu, u kuci nikoga nema, komsije beze, niko nece nista da kaze///epilog: u onoj nesreci koja ga je preusmerila ka ``stoperki`` poginula je njegova nesudjena///prilikom identifikacije, mrtvozornik otkriva lice poginule i ispostavlja se da je to...``stoperka``. On shvata da sada nista...ne shvata. Iznenada se pojavljuje sestra/polusestra/rodjaka preminule i on poveruje da je ``stoperka`` ipak bila u pravu (``ma, ozenices se, sneg ce brzo prestati da pada``) - ovo pomalo podseca na `Tesu od Arbervila``, e pa, neka...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 E jbg... 20.02.2023. 14:15 #678582

status: user
broj poruka: 17084
Fino!

Cpu:Ryzen3600 4ghz+CM v8GTS
GPU:RTX 4070ti Gianward
Ram:32 Gb
SSD:Crucial 500gb+HDD500gb
MBO:Asus b350F
Case:MASTERCASE H500
PSU:Corsair 850w
Keyboard: NatecRX22
Mouse:Logitech Hyperion
Screen:ViewSonic 32


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
caranovic Buraz odlicno! 20.02.2023. 14:45 #678583

status: user
broj poruka: 434
Svaka cast, vidi se ulozen trud!Uzivali smo BRAVO!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 20.02.2023. 15:08 #678584

status: user
broj poruka: 1959
hvala svima sto ste pogledali pa mozemo da razmotrimo, uzeo sam novu filmsku kameru pa jos uvek vezbam sa njom malo je zajebana za snimanje ali je slika mnooogo bolja nego ona predhodna

-Tortojed: pa mislio sam da napravim omnibus od 4 price pa da uklopim u jednu, razmislicu o toj ideju pod 4 sto si napisao zanimljivo zvuci
a napisao sam stoper iz razloga, kao nekad sto je bilo sudija sad je sudinica ne znam iz kog razloga menjaju jer misli se na vise na cin nego na musko-zensko, auto stoper je i musko i zensko ali dobro snimio si to .)

hteo sam ovo da vas pitam, snimili smo jos jedan kraj za ovaj film pa nismo mogli da se dogovorimo koji bi bio bolji, jedan je logicniji a drugi menja bit price, ovo je kraj 2 sto ste gledali, a kraj jedan je ovo

sve je isto osim od ove minutaze 25:50 https://youtu.be/tcjrOYwY-FY

Ovca ne sme da se brani, vuk se njenim strahom hrani



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv ... 20.02.2023. 17:34 #678586

status: user
broj poruka: 939
Meni je bolji kraj 1. Zaokružena prica.

Kraj 2 ostavlja prostor za nastavak, za razmisljanje...

Bravo, svakako!


Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 ..... 20.02.2023. 17:39 #678587

status: user
broj poruka: 3346
Adobe Premiere il DaVinci Resolve?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro reply 20.02.2023. 19:03 #678588

status: user
broj poruka: 1959
-phoboskv: Ok uvazavam, kako izglasate taj cu kraj ostaviti, jbg sad u jednom kraju gde je ziv ima sve logiku, dok u drugom gde je mrtav ima drugi ton film ali ima bug kako je pricao sa ocem i putarom, tako da sta znam ahhaha

-neXus2000 DaVinci Resolve, presao sam na njihov eko sistem, i daleko je superiorniji od premijera na kome sam montirao od 2007, ali i dalje koristim After Effects za efekte jer nisam jos savladao nodes

kuca koja je srusena na kraju obnovio sam je celu u after effects kad dolazi da izgleda kao da je citava

Ovca ne sme da se brani, vuk se njenim strahom hrani



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv Re: reply 20.02.2023. 22:17 #678593

status: user
broj poruka: 939

Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: -phoboskv: Ok uvazavam, kako izglasate taj cu kraj ostaviti, jbg sad u jednom kraju gde je ziv ima sve logiku, dok u drugom gde je mrtav ima drugi ton film ali ima bug kako je pricao sa ocem i putarom, tako da sta znam ahhah
:

Pa da. I meni je palo na pamet za oca i putara, ali sta ces. Ima bagova i u holivudskoj A produkciji

Ako planiras neki nastavak, onda ipak kraj 2


::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro .. 25.02.2023. 01:08 #678639

status: user
broj poruka: 1959
u planu su jos tri price 2 su napisane
ako neko ima nesto zanimljivo za ekranizaciju osim ako nisu romanticne komedije mozemo snimiti
ali da se ne odstupa bas previse ne mora horor moze u avantura ili mistika ili triler

Ovca ne sme da se brani, vuk se njenim strahom hrani



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs