Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Unrecord - Za sad najrealisticnija igra vizuelno.
STRANA 1 OD 3  
Dexter013 Unrecord - Za sad najrealisticnija igra vizuelno. 27.04.2023. 16:25 T68989

status: user
broj poruka: 17084
Za sad najrealisticnija igra vizuelno.

https://youtu.be/5qvVNzsJyB0

sta kazete?

Cpu:Ryzen3600 4ghz+CM v8GTS
GPU:RTX 4070ti Gianward
Ram:32 Gb
SSD:Crucial 500gb+HDD500gb
MBO:Asus b350F
Case:MASTERCASE H500
PSU:Corsair 850w
Keyboard: NatecRX22
Mouse:Logitech Hyperion
Screen:ViewSonic 32
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf - - - - - 27.04.2023. 17:11 #679105

status: user
broj poruka: 1470
Grafika je na zavidnom nivou, ali mislim da ova kamera najviše doprinosi realizmu.
Takođe konkretno okruženje je prilično jednostavno, pa je mnogo lakše zavarati mozak, čisto sumnjam da bi mogli napraviti prašumu da izgleda ovako realno.
Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @blackwolf 27.04.2023. 17:21 #679106

status: user
broj poruka: 17084
Slazem se, ali ovo je mali indi tim ljudi, zamisli neki gigant sa ogromnim budzetom, bice i ta dzungla bez problema.

Cpu:Ryzen3600 4ghz+CM v8GTS
GPU:RTX 4070ti Gianward
Ram:32 Gb
SSD:Crucial 500gb+HDD500gb
MBO:Asus b350F
Case:MASTERCASE H500
PSU:Corsair 850w
Keyboard: NatecRX22
Mouse:Logitech Hyperion
Screen:ViewSonic 32


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Jezivo realististicno! 27.04.2023. 19:53 #679107

status: user
broj poruka: 10988
Deluje mi kao da su detalji: oruzje, ruke koje ga drze, ``protivnici`` i slicno, radjeni u CGI pa je to umontirano u ``autenticni`` (video kamerom snimljeni) materijal. Ja sam svojevremeno malo eksperimentisao sa tim, takozvanim ``sendvich kombinacijama`` gde sam ``stapao`` pojedine frejmove autenticnog snimka sa fotografijama doticnog objekta/subjekta obradjenog u fotoshopu (surrealistic effect itd.). Kada se to izrenderuje, dobije se nesto sto lici na CGI a ``baza`` je zapravo standardni video footage.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 27.04.2023. 21:47 #679109

status: user
broj poruka: 18940
Не знам, можда је до мене, ово мени није више никаква игра.. Игру не замишљам да изгледа толико реално.

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 Re: >> 27.04.2023. 22:20 #679112

status: user
broj poruka: 3277

Potpuno se slazem.

Ovo ne bih ni iz radoznalosti instalirao .



:: Не знам, можда је до мене, ово мени није више никаква игра.. Игру не замишљам да изгледа толико реално
::
:: “La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 27.04.2023. 22:41 #679113

status: user
broj poruka: 4745

Pa i nije igra, to je pucačina.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf Re: Jezivo realististicno! 28.04.2023. 00:17 #679114

status: user
broj poruka: 1470
To se zove rotocoping, animacija preko nečega snimljenog live, dosta crtanih filmova iz prolosti su ga koristili, može uvek da se primeti, pošto se karakteri jako čudno kreću u odnosu na tradicijonalnu anuimaciju.

Black Wolf

:: Deluje mi kao da su detalji: oruzje, ruke koje ga drze, ``protivnici`` i slicno, radjeni u CGI pa je to umontirano u ``autenticni`` (video kamerom snimljeni) materijal. Ja sam svojevremeno malo eksperimentisao sa tim, takozvanim ``sendvich kombinacijama`` gde sam ``stapao`` pojedine frejmove autenticnog snimka sa fotografijama doticnog objekta/subjekta obradjenog u fotoshopu (surrealistic effect itd.). Kada se to izrenderuje, dobije se nesto sto lici na CGI a ``baza`` je zapravo standardni video footage
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Re: Re: Jezivo realististicno! 28.04.2023. 06:09 #679116

status: user
broj poruka: 10988

:: To se zove rotocoping, animacija preko nečega snimljenog live, dosta crtanih filmova iz prolosti su ga koristili, može uvek da se primeti, pošto se karakteri jako čudno kreću u odnosu na tradicijonalnu anuimaciju
::
:: Black Wolf
::
:: :: Deluje mi kao da su detalji: oruzje, ruke koje ga drze, ``protivnici`` i slicno, radjeni u CGI pa je to umontirano u ``autenticni`` (video kamerom snimljeni) materijal. Ja sam svojevremeno malo eksperimentisao sa tim, takozvanim ``sendvich kombinacijama`` gde sam ``stapao`` pojedine frejmove autenticnog snimka sa fotografijama doticnog objekta/subjekta obradjenog u fotoshopu (surrealistic effect itd.). Kada se to izrenderuje, dobije se nesto sto lici na CGI a ``baza`` je zapravo standardni video footage
:: ::
:: ::


E, to, Crna Vučino!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @blackwolf i tortojed 28.04.2023. 09:11 #679118

status: user
broj poruka: 17084
Nije nista fake, evo vam jos malo stvari

https://www.youtube.com/watch?v=7rtWDd-YWZ0&ab_channel=DaveRedNight

Cpu:Ryzen3600 4ghz+CM v8GTS
GPU:RTX 4070ti Gianward
Ram:32 Gb
SSD:Crucial 500gb+HDD500gb
MBO:Asus b350F
Case:MASTERCASE H500
PSU:Corsair 850w
Keyboard: NatecRX22
Mouse:Logitech Hyperion
Screen:ViewSonic 32


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 28.04.2023. 15:15 #679121

status: user
broj poruka: 4745

Mislim da niko i ne kaže da je fejk. Naprotiv.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Ma kakvi fake, igrica je CAKE. 28.04.2023. 22:17 #679124

status: user
broj poruka: 10988
Ima se sigramo (raspucavamo) sa sve pauze za kolače...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 29.04.2023. 03:31 #679127

status: user
broj poruka: 4745

To je taj potencijalni slepi kolosek smrti. `Igre` da izgledaju zapanjujuće ali da su plitke i glupe. Znam da svaka stvar ima svoju publiku ali ovo je previše. Valjda ce neko povuci kočnicu i aktivirati skretnicu. Vidim po komentarima da ima šanse da se izbegne ambis. Kao što sad postoje razni žanrovi, tako će valjda postojati i ubuduće bez obzira na realizam ili baš uprkos njemu. Uvek će postojati retro. Ali u principu, stvar je mnogo gora otkad je nekom geniju palo napamet da strelicu prepravi u nišan jer je mnogo toga izgubljeno u međuvremenu. To sam davno rekao ali nije zgoreg ponoviti.
Ne daj se Ines.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Ne samo da svaka igra ima svoju ``publiku``... 29.04.2023. 11:33 #679130

status: user
broj poruka: 10988
to jest, igrače, nego i svaki igrač ima (ne)odredjeni dijapazon igara koje ga zanimaju. I još: pod određenim okolnostima (ako se ``kockice sklope``), zaigraće nešto što pod drugim okolnostima ne bi.
Primera radi, ako bi ti danas dobro legla neka pucačina tipa counter strike, možda ćeš zaigrati i ovo - to ne znači da sutra pre podne nećeš imati želju da se pozabaviš Stenlijevom parabolom ili Majkrošit flajt simulatorom...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 29.04.2023. 21:21 #679133

status: user
broj poruka: 4745

Pa eto mala korekcija u smislu telepatije i vidovitosti i kockica i okolnosti i (ne)određenosti, više reda radi bez želje za redom. CS nikad i tip nikad, i Majkrošit je šit samo za nekog ko... Meh, zaludno. Bandwith.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 03.05.2023. 18:31 #679142

status: user
broj poruka: 4745

Eto vam sad CS i u osnovnoj školi tipa mrtva deca. Jel ste srećni?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 03.05.2023. 19:22 #679143

status: user
broj poruka: 1992
ne bih rekao da su samo puc puc grice problem, ceo TV spektar je izvestacen i weapon-izovan, ko oce da se zabavi na `prirodan` nacin ima i vise nego dovoljno uslova za to:

https://ibb.co/Svtp4t0
https://ibb.co/brrSB0K
https://ibb.co/Zf9H7FG

treba se samo pricuvati od `drekavca`:

https://ibb.co/jJH26w3
.)
https://youtu.be/104TVJQy5KI

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ispicutura re:alrad 04.05.2023. 10:55 #679144

status: user
broj poruka: 268
Mani se burazeru tih jezuitskih konstrukcija.

Imas drustvo u kojem je svaka individua moralno izopacena i desenzitizovana.
Svakog boli uvo za onog drugog.
Lova, lova, lova.
Korist, korist, korist.
Gazi komsiju.
Ne solidarisi se ni sa kim.
Matorci polupani, rasturen brak.
Cale alkos, keva u pekari.

Ja igram pucacine i horor igre ceo zivot. Nagledao sam se raznih bolestina na filmu.
I nikad se ni sa kim nisam ni potukao u zivotu.

Svaljivanje krivice na video igre jeste skidanje odgovornosti sa sebe.
Svi smo odgovorni za ovakvo drustvo.
Ne predsednik, ne poslanici.

Onaj koga vidis u ogledalu, taj je stvorio ovakvo drustvo.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 04.05.2023. 13:36 #679145

status: user
broj poruka: 4745

Čutura, to što pričaš je ako ne potpuno netačno onda nekompletno i uopšteno. Šta ti znači da sam ja kriv što je neko polupan? Da li sam ga ja polupao? Ili ti? Možda na tebe ne utiču boleštine ali eto na nekog utiču. Nisu svi isti.

``Сам је радио план улаза у школу и излаза из школе, који је нађен на његовом радном столу и како је сам рекао, одредио је приоритетне мете. Скица мало изгледа као из неке видео-игрице или хорор филма, што указује да је детаљно и по разредима школе планирао како да уђе у коју учионицу и како које дете да ликвидира, и у ком броју.``

Ili ako smo svi stvorili društvo onda bi valjda trebalo tom logikom i da se ubijemo kao vrsta.
Kako sam to ja stvorio ovakvo društvo? Ili ti?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 04.05.2023. 15:20 #679147

status: user
broj poruka: 1992
kucno skolstvo i problem resen (ne preko Interneta, naravno), nema bulijinga, nema statusno ovo, statusno ono, ko kaze da svaka susa mora biti obrazovana,

ionako su sami profesori/mucitelji svi do jednog bili iskompleksirani sa raznoraznim tikovima, jedino je uciteljica od 1-4-tog nesto vredela, ostalo ni za u kupus, vecito neki testovi/kontrolno ovo kontrolno ono, prepadanja, treniranje ko kera na zvonce svakih 45min., dodje ti `nastavnik` likovnog/Dzon Vejn pa ti zavali kragnu, a oni sto podele +30 jedinica celom odeljenju/treneri strogoce i posle se kriju iza nekih sindikata, su juce trebali dobiti otkaz, i nije drustvo krivo sto koristi Pruski model skolstva/ispiranja mozga iz 1800. i neke, ko je onda, verovatno oni koji ga vode iz senke...

___________________________________________
`1819 Prussian (German) law makes education compulsory. The Humboldt brothers, Stein and others divide German society into three distinct groups:

(1) those who will be policy makers who are taught to think (.5%),

(2) those who will be engineers, lawyers, doctors who are taught to partially think (5.5%) and

(3) the children of the masses (94%), who were to learn obedience and how to follow orders. The school of the masses (volkschulen) divided whole ideas into subjects which did not exist previously.

The result was that people would

(1) think what someone else told them to think about,
(2) when to think it,
(3) how long to think about it,
(4) when to stop thinking about it, and
(5) when to think of something else.
This way, no one in the masses would know anything that`s really going on.


`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Ne znam za koje doba pričaš 04.05.2023. 15:36 #679148

status: user
broj poruka: 1043

Ali moje vreme - kraj školovanja 2010 i učiteljica nastavnici i posle profesori svi su bili drugačiji na svoj način

Imali smo profesorku kojoj otmeno dnevnik i ona kefce kao pomeranac 45min a vratite a vratite i kad zvoni spakuje se i ode, imali smo stroge i stručne u svojim oblastima koji su sa idiotima postupali na jedan način a ko hoće da bude učenik i da izadje sa nekim znanjem davali su punu podršku. Bilo je i ludaka koji su sve pitali osim gradiva i predmeta koji predaju i delili petice i onima koji ne znaju koji je glavni grad srbije.

Klasično školovanje je dobro ali kada je sredina zdrava i sve funkcioniše kako treba, a kod nas vidim da baš i nije tako vec duže vreme.

Kaze drugar sinu 4i razred učiteljica kaže ostavi telefon skloni u ranac, on kaže neću i nastavi tako i bukvalno se ne obazire.

Toliko toga ima da se sredi u celom obrazovnom sistemu, pravima predavača i obavezama učenika ali isto tako i tv mobilni net i svašta još da se koriguje.

Kako god nije ovo mesto za bilo kakve teorije zavere ni sugestije jer samo može dovesti do nekontrolisane rasprave i sukoba mišljenja a ništa napraviti necemo.

Ko može i u mogućnosti je i mentalno zdrav i stabilan treba da radi sa svojim bližnjima i nikako da ne dolazi do zapostavljanja i koliko toliko će biti ok.

E da, isto sam sinoć negde pomenuo, igram fps shooter igre tj counter strike od 1999 i bilo šta nasilno ili neprimereno svom uzrastu što sam radio apsolutno nikakve veze nije imalo sa igrama i internetom, samo me je odguralo u pravcu engleskog jezika i toga da mi je posao usko vezan za računare tj tehniku . Tv me od puberteta ne zanima i ne fali mi uopšte.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ispicutura @alrad 04.05.2023. 17:13 #679149

status: user
broj poruka: 268
Druze, previse si licno shvatio, uopste mi nije bila namera da tebe prozivam.
Govorio sam uopsteno, filozofski, da smo svi odgovorni sto nam je zemlja ovakva kakva je.
Sto ljudi gladuju, sto su sela zapustena, sto su nam na vlasti okoreli fasisti koji kradu, seku i pale.
Sto ljudi nemaju normalne uslove da rade i zarade, sto su svi nesrecni i besni.
Sto neki klinac koga je cale vrlo verovatno zlostavljao uzme oruzje i pobije pola razreda.

Kao sto su Amerikanci odgovorni sto im vlast seje smrt svuda po svetu, pod maskom uvodjenja demokratije.

Srbija je postala Amerika u malom, i za to smo svi odgovorni.
Kao vrsta, pa mogli bismo i da se poubijamo i da damo malo oduska planeti jadnoj napacenoj.

Francuzi pale celu zemlju zato sto ce morati da rade do 65, a kod nas kad bude starosna granica dignuta na 100 godina, ljudi ce cutati.
Apatija je najgora bolest.

I nemoj da se ljutis, ali nacin na koji si reagovao na moju poruku je nacin na koji ljudi reaguju kad im kazes nesto drugacije. Odmah defanziva. Ego je nesto cemu vecina ljudi robuje.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 04.05.2023. 17:25 #679150

status: user
broj poruka: 4745

Niti sam se te previše lično shvatio niti sam prejako reagovao. I ja pričam filozofski a ne lično.

Ja vam samo kažem da ne padate u klopku neobjektivnosti braneći ono što volite jer je svima jasno da je klinac pravio ratni plan pucačina/horor. Ako je imao problem sa nastavnicom što nije samo nju nego ovako sve? A i nastavnik likovnog/Dzon Vejn se prijavi direktoru i policiji a ne da se ubije i posle krive Iliminati ljudi gušteri.

A ovo za vlast i uslove za rad neću da komentarišem. Niko ti ne brani da budeš programer i imaš 2000 evra.

Samo pričaš tako apokaliptično, kao da si nihilista. Radiš li štogod ili samo kritikuješ?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Nije nastavnica bila na spisku 04.05.2023. 17:56 #679151

status: user
broj poruka: 1043

On je išao na učenike koje je birao po ko zna čemu, žena je bila prva na udaru u učionici i nije probala da beži nego je probala da ga obuzda, savlada šta god, nisu mu ni čuvar ni petaci dežurni u smeni u hodniku bili krivi verovatno ih nije ni sreo do tad. Mi možemo nagađati šta je njemu bilo u glavi i šta li je tek sad. Pogrešno je pustiti ga zbog nakaradnog zakona kakvog imamo, jer ispada da nit se drogirao nit je imao krizu svesti zbog koje bi ga bar neko vreme zadržali. Situacija je generalno loša kod nas i ne mogu svi da programiraju, zanatlije i razne struke rade za sitno a troškovi življenja nisu takvi da moze mesec dana da se profunkcionise itd

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 04.05.2023. 18:45 #679152

status: user
broj poruka: 4745

To za zakon je tačno. Praktično do 14 možeš da pobiješ ceo grad i nikom ništa. Ne bi me čudilo da je i to izučio i završio šta ima pre no napuni 14. Valjda će i njemu neko tako presuditi. Malo ovaj tim, malo onaj tim. Kao u CS.
Bojim se da je ovo samo početak.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 04.05.2023. 19:42 #679153

status: user
broj poruka: 1992
i da Dzon Vejn se srecno penzionisao, kao i vecina njemu slicnih, izmaltretirao xyz generacija i nikom nista, ne bih da zalazim u extremne slucajeve gde su ljudi morali skole da promene zbog pojedinih profesorcica i njihovih ego-a, i posle se covek priuputa kakve sve to ima veze sa `obrazovanjem`, pa nikakve, sto se mene tice, sve sto mi treba je knjiga koju je doticni napisao/prepisao, ako je vec `obavezno` gradivo, sve dalje interpretacije su na samom citaocu, a na kraju dana bice i validnih testova koji ce da potvrde/opovrgnu ko je bolje/kvalitetnije savladao gradivo...


`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 3  
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs