Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
Pomagajte ljudi-hitno je-ghost problem....
STRANA 1 OD 1
kiborg Pomagajte ljudi-hitno je-ghost problem.... 04.07.2005. 18:38 T690

status: user
broj poruka: 10
Dakle ovo mi se prvi put desilo posle mnogo gostovanja: trebalo je da gostujem sa Seagate od 20 Gb(sa jako bitnim podacima-par Gb) na isti takav(prazan). E, krenuo sam sa Ghost disketom kao i uvek: disk to disk, e kad sam dosho do source i destination-vidim iste velicine po jedna particija na oba, nema razlike, ne znam koji je koji; al znam ranije kad pokusam sa praznog da gostujem na pun, da me upozori, sad NIJE! Znaci sad su oba prazna!!! Ljudi u frci sam, pomagajte ako znate neki dobar program za recovery particija, ili samo podataka-podaci su uglavnom tekstovi...Pokusao sam programom Recover my files, i nasho je posle 1 sata oko 20000 tekstualnih fajlova, al sve su im ikonice-ona bela kockica, pa moram svaki put `open with`, i otvaro sam i sa wordom, wordpadom, notepadom, uglavnom sve deluje ko html kod svaki fajl...ili je prazno. Pomagajte, molim vas..... Hitno je, a nije moj hard...
Hvala unapred.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ranikola re 05.07.2005. 04:30 #1799

status: user
broj poruka: 8



dobro si ga udesio, svi ti programi rade manje vise isto , ako ne uspes nista donesi da ga stavimo na data extractor , ruski alat koji imam, on vadi iz mrtvih.
Nikola
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kiborg odgovor 05.07.2005. 17:49 #1800

status: user
broj poruka: 10
Uspeo sam sa GetDataBack da vratim vecinu podataka, ali nekih 30% Word i powerPoint fajlova ne mogu da otvorim. Jako mi je bitno da se izvuce text iz tih fajlova. Jel postoji neki repair program za office paket, ili samo za *.doc ?(ps: fajl sistem je FAT32)
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tesla Re: Pomagajte ljudi-hitno je-ghost problem.... 08.07.2005. 14:14 #1819

status: user
broj poruka: 19
LUDAK U RAZVOJU

:: Dakle ovo mi se prvi put desilo posle mnogo gostovanja: trebalo je da gostujem sa Seagate od 20 Gb(sa jako bitnim podacima-par Gb) na isti takav(prazan). E, krenuo sam sa Ghost disketom kao i uvek: disk to disk, e kad sam dosho do source i destination-vidim iste velicine po jedna particija na oba, nema razlike, ne znam koji je koji; al znam ranije kad pokusam sa praznog da gostujem na pun, da me upozori, sad NIJE! Znaci sad su oba prazna!!! Ljudi u frci sam, pomagajte ako znate neki dobar program za recovery particija, ili samo podataka-podaci su uglavnom tekstovi...Pokusao sam programom Recover my files, i nasho je posle 1 sata oko 20000 tekstualnih fajlova, al sve su im ikonice-ona bela kockica, pa moram svaki put `open with`, i otvaro sam i sa wordom, wordpadom, notepadom, uglavnom sve deluje ko html kod svaki fajl...ili je prazno. Pomagajte, molim vas..... Hitno je, a nije moj hard..
:: Hvala unapred
:: PA ti si KIBORG 21 ista tema na bechmarketu.poglejdaj tamo imas odovore
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646106.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs