Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Konfiguracije
Smd tasteri gde u Beogradu
STRANA 1 OD 1
blackwolf Smd tasteri gde u Beogradu 19.05.2023. 16:40 T69006

status: user
broj poruka: 1471
Crklo mi je mute dugme na volanu, u pitanju je smd taster dimenzija 7x4x3mm, ali sa velikim okruglim tasterom u sredini, kupio sam u NS zamenski istih dimezija ali nije sa okruglim dugmetom u sredini nego sa tankom pravouganom crticom, pa ne funkcioniše kako treba.
Idem službeno u BG u ponedeljak, pa rekoh da proverim tamo, ali nemam pojma gde tražiti te stvari u BG, tako da ako biste mi mogli preporučiti par radnji bio bih zahvalan.
Ili ako neko ima takav taster kod sebe došao bih da ga pokupim za neku normalnu sumu novca :)

Black Wolf
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count Re: Smd tasteri gde u Beogradu 19.05.2023. 20:05 #679260

status: user
broj poruka: 1329
Pogledaj katalog
https://www.mikroprinc.com/sr

Ryzen R7 5800x. Asus Prime x470 Pro. Arctic Liquid Freezer II 360, 2x8GB Kingston 3600MHz, Asus Rog Rx 570 oc, Samsung 970 evo plus (500GB), Samsung 970 evo (250GB, Adata nvme 1TB,.

:: Crklo mi je mute dugme na volanu, u pitanju je smd taster dimenzija 7x4x3mm, ali sa velikim okruglim tasterom u sredini, kupio sam u NS zamenski istih dimezija ali nije sa okruglim dugmetom u sredini nego sa tankom pravouganom crticom, pa ne funkcioniše kako treba
:: Idem službeno u BG u ponedeljak, pa rekoh da proverim tamo, ali nemam pojma gde tražiti te stvari u BG, tako da ako biste mi mogli preporučiti par radnji bio bih zahvalan
:: Ili ako neko ima takav taster kod sebe došao bih da ga pokupim za neku normalnu sumu novca :
::
:: Black Wolf
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Smd tasteri gde u Beogradu 19.05.2023. 21:58 #679263

status: user
broj poruka: 18941
To имаш у келку највећи избор - http://www.kelco.rs/
Вулевар испод Цветкове пијаце.

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: Crklo mi je mute dugme na volanu, u pitanju je smd taster dimenzija 7x4x3mm, ali sa velikim okruglim tasterom u sredini, kupio sam u NS zamenski istih dimezija ali nije sa okruglim dugmetom u sredini nego sa tankom pravouganom crticom, pa ne funkcioniše kako treba
:: Idem službeno u BG u ponedeljak, pa rekoh da proverim tamo, ali nemam pojma gde tražiti te stvari u BG, tako da ako biste mi mogli preporučiti par radnji bio bih zahvalan
:: Ili ako neko ima takav taster kod sebe došao bih da ga pokupim za neku normalnu sumu novca :
::
:: Black Wolf
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
siki069 Možda 20.05.2023. 21:41 #679283

status: user
broj poruka: 323
Ima i u Silkenu.
Balkanska ulica.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf - - 21.05.2023. 14:32 #679287

status: user
broj poruka: 1471
Hvala, obiđem sve 3 radnje sutra :)


Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs