Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
Za sve USB 3.0 kontrolere za Intel 2nd, 3th, 4th and 6th,7th and 8th gen drajveri
STRANA 1 OD 1
operator Za sve USB 3.0 kontrolere za Intel 2nd, 3th, 4th and 6th,7th and 8th gen drajveri 19.08.2023. 18:23 T69069

status: user
broj poruka: 4225
Da li neko od servisera poput mene ima u naredna 3 dana,
usb host 3.0 drajvere za kontrolere za starije matične ploče? MS 0,96 za Renesas USB3.0 Host Controller driver odlično se snalazi sa NEC Electronic USB 3.0 host controller drajverom sa kojim j nakompatibilniji po stabilnosti i brzini.
To je aa treću i 2-gu generaciju intelovih matičnih ploča. Drajveri za kontrolere su pod win 10 i win 11 poprilično mušićavi, pa npr. sa M$ nativnim drajverom za taj kontroler upload 2.86 MB/s, a download 19 MB/s, dok sa NEC drajverom je download 128 MB/s, a upload 29 MB/s što je podnošljivo.
Trebaju i i svi ostali drajveri za kontrolere. Mislim da ih ima25 ili 26.
Nisam u mogućnosti da ih trenutno koristim, jer sam zaboravio u klijentovom računaru usb(vraća se u srijedu za Srbiju), a trenutno mi nisu dostupni drugi USB fleševi na kojima mi se nalaze drajveri(zaboravio ih u banci u inostranstvu).

Pozitivna osobina da ljudi stalno preispituju svoja znanja i da u skladu sa tim funkcionišu je osobina velikih ljudi. Mali se i onako zadovolje osrednjošću.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Za sve USB 3.0 kontrolere za Intel 2nd, 3th, 4th and 6th,7th and 8th gen drajveri 20.08.2023. 22:56 #680008

status: user
broj poruka: 18940
Ево баш сам мислио да ти пошаљем НЕЦ драјвер, а случајно ми је ту, остао задњи пут кад сам некој госпођи намештао десктоп, међутим клинац ми је понео флешку на море да гледа цртаће.

Ухх, тај Мицрософт, стварно нису нормални да подмећу такве фаличне драјвере.

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: Da li neko od servisera poput mene ima u naredna 3 dana
:: usb host 3.0 drajvere za kontrolere za starije matične ploče? MS 0,96 za Renesas USB3.0 Host Controller driver odlično se snalazi sa NEC Electronic USB 3.0 host controller drajverom sa kojim j nakompatibilniji po stabilnosti i brzini
:: To je aa treću i 2-gu generaciju intelovih matičnih ploča. Drajveri za kontrolere su pod win 10 i win 11 poprilično mušićavi, pa npr. sa M$ nativnim drajverom za taj kontroler upload 2.86 MB/s, a download 19 MB/s, dok sa NEC drajverom je download 128 MB/s, a upload 29 MB/s što je podnošljivo
:: Trebaju i i svi ostali drajveri za kontrolere. Mislim da ih ima25 ili 26
:: Nisam u mogućnosti da ih trenutno koristim, jer sam zaboravio u klijentovom računaru usb(vraća se u srijedu za Srbiju), a trenutno mi nisu dostupni drugi USB fleševi na kojima mi se nalaze drajveri(zaboravio ih u banci u inostranstvu)
::
:: Pozitivna osobina da ljudi stalno preispituju svoja znanja i da u skladu sa tim funkcionišu je osobina velikih ljudi. Mali se i onako zadovolje osrednjošću.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Takve stvari tesko da neko drzi na gomili. 22.08.2023. 15:16 #680017

status: user
broj poruka: 3737
Kada dobijes nazad usb dizi to sve na cloud I ne razmisljas vise o fleskama.
support normality

GA B450 Gaming X, AMD Ryzen 2600, Kingston 16GB @3466Mhz r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, RX580, Chieftec modular 750W.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator Re 23.08.2023. 04:55 #680019

status: user
broj poruka: 4225
Problem i jeste što se ne mogu sjetiti sada šifre za cloud, a telefon ostao u Mađarskoj. Na zamjenskiom se telefonu nisam ni jednom logivao na servis, pa nemam ni snimljenu šifru. Uglavnom, našao sam samo one koji su mi trebali tog trenutka. Valjda se ovaj antihrist vraća u Srbiju danas. Muka živa za sve što ti treba od drajvera, a nema u SDI ili Rigor ili open source device driver. Naziv i M$ drajveri samo su funkcionalno prisutni, ne i prijatni za korišćenje.
Pozitivna osobina da ljudi stalno preispituju svoja znanja i da u skladu sa tim funkcionišu je osobina velikih ljudi. Mali se i onako zadovolje osrednjošću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646112.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs