Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
sve ode...molim pomoc
STRANA 1 OD 1
mucacaca sve ode...molim pomoc 09.12.2007. 15:54 T6907

status: user
broj poruka: 85

Posle pogresne instalacije xpa (http://www.pcberza.co.yu/forum/topic.php?topid=6893&forid=18&katid=2), izgubio sam oko 200Gb multimedije. Windowsov propust se polopio sa mojom greskom, i sve je sa pm (partition magicom) otislo u pm. Imao sam oko 30GB muzike,kolekcija na koju sam bio vrlo ponosan i 70 filmova. Da li bi mogao, ko ima da mi nareze DVDove sa hitovima od neke 2000 pa do danas, plus oni stariji hitovi
znaci techno, house, rock, manje pop, rap i hip-hop sa mtva, i ex-yu rock.spreman sam da dolazim u bilo koji deo bga. za filmove cu se nekako snaci, secam se otprilike koji su sve bili.

HVALA PUNO!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko ovo je previše otvoreno 09.12.2007. 17:25 #35424

status: user
broj poruka: 6643
Hajde, budi malo `uljudniji`, `pametniji`.... iako imaš našu sućut. Ili koristi oglase.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub 09.12.2007. 17:45 #35429

status: user
broj poruka: 1006



ja bih hteo da ti rezem, ali nemam bas nista od svega sto trazis




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud velik bedak 09.12.2007. 17:49 #35430

status: user
broj poruka: 3737
saosecam se sa tobom uz pesmu `sve je postalo pepo i dim otkad si sreco otisla sa njim`
Ti si barem obrisao i znas da je kraj.Meni na hardu stoji oko 5GB pesama kojima nemogu da pristupim pola godine.
a sta ti ja znam...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vaskev re 09.12.2007. 18:50 #35441

status: user
broj poruka: 1673
Ima leka stim sto sam zaboravio tacan naziv programa bilo je to davno znam samo da se morao platiti nekih 20 dolara za punu verziju i jos 50 za pro verziju koja radi sa NTFS particijama. Kasnije sam nalazio i krakovane verzije. Uspeva da vrati i podatke sa formatizovanih diskova pod uslovom da nisi ponovo upisivao podatke na njih. Ono sto je jednom presnimljeno sa drugim podacima vise niko nece moci da ti povrati. Ah sad sam se setio program se zvao restorer ili restorator tako nesto. Nadam se da ce se neko od forumasa setiti i poslati ti tacan naziv. Jedina zafrkancija je ta da ti treba drugi fizicki disk za spasavanje podataka. Mozda da disk odneses kod nekog druga. Sve dok je disk fizicki ispravan ima nade.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
LochGarman Recover.My.Files.v3.94.4350 09.12.2007. 20:38 #35458

status: user
broj poruka: 54
Konkretno taj program je mene spasao, i jos par prijatelja i sve fajlove je povratio bez ikakvih problema. Probaj sa njime, meni je odradio posao bez greske! Naravno, drljao je ceo dan :)

Inace, sumnjam da si vec popunio hard i presao preko svih starih podataka, neke si mozda zagubio ali vecinu stvari sa ovim programom bi trebalo da spases :) Probaj, manje ce te kostati nego da placas nekome da reze :)

Pozdrav!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner E pa i nije neka kolekcija... 09.12.2007. 21:39 #35464

status: user
broj poruka: 7761
Ja imam nekih 35-40 DVD-ova muzike i nekih pa recimo 2400 dela sedme umetnosti od klasika iz 1920-tih pa do ovih novih SHITOVA.

Sta da ti kazem nisam nesto ponosan na kucnu kolekciju, moze to i bolje.

Nadam se da si iz gore navedenog zakljucio da te stvari treba drzati bar na dva mesta a ne samo na HDD-u koji PM moze za cas posla da skenja.

Sta da ti kazem sem da mi je zao i da ubuduce trebas biti daleko pametniji i ne stedi na diskovima koji kostaju 18-22 dinara komad, da si odvojio 120 dinara na DVD medije za rezanje i dalje BI bio ponosan na svoju mp3 kolekciju ovako...

Sta da ti kazem mnogi od nas su skloni da uce na svojim greskama a nikako na tudjim, i ja sam nekad bio takav ali sam davno resio da ne budem `virvirko`.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
banep RE 09.12.2007. 22:25 #35469

status: user
broj poruka: 537
Ja sam jednom isto tako za..bo stvar sa partition magicom ali sam slucajno dosao do jednog drugog cini mi se boljeg programa. Zove se Acronis disk director. Poseduje gotovo iste opcije kao i PM ali je cini mi se mocniji. Da ne duzim, ima opciju RECOVER PARTITION. Povratio sam celu particiju bez ijednog izgubljenog fajla. Naravno uslov je da nisi upisivao podatke na tu particiju i nisi je formatirao.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mucacaca aaaa 09.12.2007. 22:45 #35473

status: user
broj poruka: 85

znaci samo ste me bacili u jos veci bedak. posto nisam uspeo da pristupim particiji, ja sam napravio 3 puta vecu glupost od prethodnih i pre pola sata pustio low-format...ovo je baksuz na baksuz!!!!!!ok hvala na pomoci

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
electron el tu nesto strasno... 09.12.2007. 23:12 #35477

status: user
broj poruka: 74

el neces kojim slucajem da imas grejanje ove zime ? ma daj bre....torrenti su puni svega toga sto si ti imao...opusteno ... sve ces ponovo naci a ovo ti je jos jedno iskustvo da ne budzis particije... ne samo PM nego bilo kojim drugim programom...i naravno dzej (back up) ... Pozdrav !!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
popovl Mogu ti pomoci 10.12.2007. 09:15 #35500

status: user
broj poruka: 149
imam svoj ClubMix od 1800 pesama sve sto je iole valja od 98 do danas,ostalo ti popuni.
imam svoj 80`s 90`s mix,sve ti je jasno...oko 400 pesama.

Posalji mail sa adresom na popovicvl@gmail.com,spakovacu ti nekoliko DVDa postom.Moze li se jos nekako pomoci?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs