Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Bluetooth sound set - preporuka?
STRANA 1 OD 1
MACHINE Bluetooth sound set - preporuka? 21.09.2023. 09:14 T69090

status: user
broj poruka: 5696
Can narode.

Da li neko moze da preporuce solidne earbuds ili headset/phones (obavezno sa mic), da su pouzdane, solidno drze bateriju i signal i ne kostaju previse? Treba mi za overall upotrebu, znaci nista profi/fency ali ne bih neprovereno. Nesto iz AKG, JBL, Sennheiser, Jabra ili Poly kuhinje

Hvala unapred

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shkomi Xiaomi 21.09.2023. 11:02 #680157

status: user
broj poruka: 844
Brate uzmi Xiaomi, brate veruj mi neces se pokajati. Super odnos cena kvalitet, brate samo Xiamo ja samo Šaomi kupujem.....

Nisam taj, ali sam uzeo klincu REDMI Buds 4 i to radi za sve pare.

Sasvim Sasvim ok I baterija i ergonimija i ne pravi probleme.Klinac to aka i to traje. Naravno da nije vrh kvalitet i da ima boljih ali za te pare nemam neku primedbu

3700x
Aorus x570 elite
Gigabyte RTX2070 Super
2x16gb HyperX fury
Samsung 970 EVO
WD Gold 8tb
Seasonic 750W Focus Gold


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Dve kineske preporuke 24.09.2023. 00:29 #680191

status: user
broj poruka: 6643
Ako je prvenstvo da mikrofon super radi (odnosno, da bude bt headset), onda Xiaomi, RedMi buds 4 pro, ili jeftinije varijante i generacije.
Ako je kvalitet zvuka ispred raznih mic-tehnika utišavanja buke i slično, (a da ipak pristojno radi i mikrofon) onda FIIL. Fiil. Verovatno nema premca u cenovnom rangu, a realno, prepišava mnogo, mnogo skuplje i razvikanije `brendove`. Šupci iz carine su mi ih ocarinili inače bi to bio najjeftiniji najbolji komad akustike koji imam.
Ovo su predlozi za relativno jeftina rešenja, koja se naručuju iz Mainland Chin-e preko A-expressa, Jooma ili sličnih servisa. Obe imaju pripadajući software za android koijima se fino podešavaju (koristi se samo kad se kupi i onda zaboraviš jer ti uglavnom ne treba).



Budale računaju na sreću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub Re: Dve kineske preporuke 25.09.2023. 14:41 #680200

status: user
broj poruka: 1006
@Pisko

Koji model?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Re: Re: Dve kineske preporuke 26.09.2023. 18:22 #680204

status: user
broj poruka: 6643

FIIL T1 Lite Bluetooth 5.2 Wireless Earbuds TWS IPX7 Waterproof Sports....

Ove su best-buy. Ali, ima i skupljih. Oficijelna prodavnica Fiil-a na AliExpress-u.

Budale računaju na sreću.

:: @Pisk
::
:: Koji model

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646112.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs