Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
Midjourney
STRANA 1 OD 1
quna Midjourney 18.03.2024. 20:37 T69219

status: user
broj poruka: 1636
Ako bi neko hteo da mi razjasni jednu stvar koja me iritira.

Dakle Midjourney je pretpostavljam jedan od najjacih AI igraca za generaciju slika.
Pretpostavljam da takodje imaju ogromnu kolicinu novca i inteligentne radne snage.

Ja kao obican smrtnik bih hteo da platim i koristim Midjourney da generisem neke slike.

Tu dolazim do pitanja:
Da li je moguce da takva kompanija/organizacija/skup mozgova ne moze da napravi jedan pristojan UI/frontend za prijavljivanje/placanje i input za generaciju slika? Mozda sam neupucen i neobavesten, mozda i nedovoljno inteligentan da shvatim, ali zasto sve to mora da ide preko nekakvih Discord grupa, sa nekim commandline komandama i ostalim zamrsenim procedurama kao da hocu nesto da ukradem?
Jel to neka fora da bi se ljudi osecali glupi ili postoji neko logicno tehnicko objasnjenje?
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Poz 19.03.2024. 01:26 #681567

status: user
broj poruka: 2998
Midjourney je online only i preko discorda,

ali vidi ovo https://www.reddit.com/r/StableDiffusion/comments/15kzlx8/is_there_a_offline_installer_for_stable_diffusion/

Mozes da ga setapujes lokalno.


Informaciona pismenost

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
quna ... 26.03.2024. 19:10 #681603

status: user
broj poruka: 1636
Ma da jasno, samo mi deluje prilicno neozbiljno. Malo sam procackao, nisam prvi koji je pitao, u principu je fazon kao namerno je tako jer hoce da prave community - hipstersko izmotavanje u sustini...
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646111.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs