Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Kako instalirati WINDOWS CE na CASIO CASSIOPEIA E-125
STRANA 1 OD 1
jta Kako instalirati WINDOWS CE na CASIO CASSIOPEIA E-125 12.12.2007. 02:04 T6946

status: user
broj poruka: 2
Dobi sam CASIO CASSIOPEIA E-125 iz nemacke, nravano na njemu je ce windows na nemackom... kako mogu da reinstaliram windows ili da ga prebacim na engleskii?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic .. 12.12.2007. 11:12 #35674

status: user
broj poruka: 18941
da li stvarno ocekujes da ce ti neko odgovoriti na takvo pitanje??? brate, ako ne znas da udjes u bios, nemoj dzabe ni da pokusavas, pitaj nekog ortaka da ti pomogne..

u stvari, ovako, tesko da mozes prebaciti sa nemackog na EN, nego nabavi OS na cd-u, dok ti je ucitan taj win na nemackom i idi na install, pa tako instaliraj,
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SupremeEgo ??? 12.12.2007. 12:16 #35679

status: user
broj poruka: 41
@imarkovic

Brate, kako ti lupas...
Prvo procitaj sta je decko pitao, pa tek onda pocni da ga prozivas.

@jta
Ako imas originalni kabl, mozda i moze nesto da se uradi. Javi mi se na mail, pa cu ti objasniti neke stvari.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic .. 12.12.2007. 18:44 #35704

status: user
broj poruka: 18941
koga ja to prozivam???
ima 2opcije, da preko biosa podesi ako vec nije da mu se butuje sa cd-a, pa tako da instalira, ili iz postojeceg windowsa...i sta ti sad nije jasno? naravno, to bi uradio sa nekog eksternog cd uredjaja, podrazumeva se...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs