Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Zaribao kuler na grafickoj KAKO SREDITI?
STRANA 1 OD 1
vaikiki Zaribao kuler na grafickoj KAKO SREDITI? 13.12.2007. 00:42 T6956

status: user
broj poruka: 304

imam mali problem sa kulerom za graficku (gainward 8600gt)
skoro sam cistio kuciste od prasine i ziv se napatio dok nisam nasao sta je kuckalo u kompu (bio je to bent od napajanja) sredim to podmazem sve fino kad ono sad zaribao na grafickoj :(

kad je hladno u sobi i kad se upali komp taj vent pocne da krklja (jos uvek je sve to jako malo ali dovoljno da mi mozak svaki cas razmislja kad ce da stane)

nista ja lepo zasucem rukeve izvadim grafiku skinem vent kad ono ima sta da se vidi
vent sa zadnje strane nema otvor gde mu je lezaj nema zabice da bi ga rasklopio ko zna kako je pricvrsceno

sa strane se vide namotaji koji su oko rotorcica ali opet se ne moze prici osovini
njeee

grafika mi je pod garanciom a i ne daju mi se sad neke pare za novi vent

ima li nekog nacina da se to sredi dok jos nije poceo dibidus da se raspada ili da cekam da skroz zariba pa da nosim na reklamaciju
a imam utisak da ce da stane kad mi prodje garancija koliki sam baksuz :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Svi su oni manje vise losi 13.12.2007. 01:35 #35737

status: user
broj poruka: 5696
Taj lezaj je kod novih modela zatvorenog tipa (sa rukavcem) a i sasija je tako uradjena da nemas pristup Zeger osiguracu i biksni. Nosi u servis na garanciju


- R a v e n L o r d -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic .. 13.12.2007. 07:48 #35743

status: user
broj poruka: 18942
uzmi neki drugi cooler za graficku, recimo od Coolermaster-a.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646152.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs