Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
HITNO!!
STRANA 1 OD 1
Maree88 HITNO!! 11.07.2005. 21:07 T712

status: user
broj poruka: 27
Imam jedan problem.posedujem graficku kartu ASUS N6600GT i napajanje od 300W.Problem se sastoji u tome da mi se u poslednjih nekoliko dana pali poruka da je zbog toga sto je graficka primila slabo napajanje usporila rad svog procesora radi zastite same graficke.Inace, ta graficka zahteva poseban prikljucak za napajanje (nije joj dovoljno preko slota).Da sam je kupio skoro odmah bih posumnjao na slabo napajanje ali ova graficka mi radi savrseno vec oko 5 meseci tako da nemam pojma ste je.Nadam se da mozete da mi pomognete.STVARNO mi je hitno!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlax napajanje 12.07.2005. 01:39 #1876

status: user
broj poruka: 12
Nadam se da nisi ostetio grafiku sa takvim koriscenjem, kupi neko dobro napajanje i ukljuci dodatno napanje na graficku. Cudi me da ti je i radila bez dodatnog napajanja. Kupi obavezno neko markirano napajanje (Chieftec ili SL.). to je skupa grafika da bi se igrao! Pozdrav, nadam se da ce sve biti ok, kad kupis napajanje.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ikica HITNO!! 12.07.2005. 18:33 #1881

status: user
broj poruka: 3
Ako se budes odlucio da slucajno kupis Chieftec napajanje, obrati paznju da uzmes ono od 400W, jer kruzi prica da je serija od 360W VRLO skart!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
guslar 350w 12.07.2005. 20:29 #1886

status: user
broj poruka: 6



Treba ti napajanje preko 350w najmanje cudi me kako je uopste radila sa tim napajanjem
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Maree88 hvala 14.07.2005. 00:01 #1895

status: user
broj poruka: 27
Hvala svima!
P.S.Vlax dodatno napajanje je bilo prikljuceno oduvek...u svakom slucaju hvala.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 19.07.2005. 21:33 #1939

status: user
broj poruka: 568
Svako napajanje vremenom propada i biva sva slabije
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646092.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs