Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
POTREBNA
STRANA 1 OD 1
ZARKO007 POTREBNA 23.12.2007. 23:32 T7163

status: user
broj poruka: 1

POTREBNA MI JE ALL IN WONDER GRAFICKA ALI NEZNAM DALI POSTOJI JOS NEKA OSIM ATI RADEON
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE ATI-AMD 23.12.2007. 23:39 #36971

status: user
broj poruka: 5696
je jedini koji je imao taj naziv. Verovatno mislis na ViVo - Video-In VIdeo-Out kartice koje imaju mogucnosti za encoding/decoding sirovog materijala za ulaza. Dakle, ili AIW ili ViVo (imaju nVidia kartice)


- R a v e n L o r d -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 23.12.2007. 23:51 #36972

status: user
broj poruka: 12057

Možda mu baš treba grafička sa TV/FM tunerom, jer možda nema više PCI slotova za Tuner ili tako nešto. Ako mu treba samo za capture, ima da bira prilično....najjeftinija varijanta su mu kartice tipa (http://www.pcberza.co.yu/komponente/detail.php?id=34450)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vaskev re 24.12.2007. 08:38 #36983

status: user
broj poruka: 1673
ATI all in wonder je sa tjunerom, vivo je bez tjunera a ranije su postojale neke 5200 sa tjunerima poput all in wonder cak nvidia i dan danas drzi na sajtu drajvere za njih dok je sve manje vivo kartica u ponudi, mislim na novije generacije. Svaka 7900 bilo koje serije ima na stampanoj ploci mesto za vivo cip tipa Philips TDA 7414 ili slican ali ja ne pamtim kad sam zadnji put video neku jacu vivo karticu u ponudi. Mozda zbog cene kod nas izbegavaju da ih uvoze? Dakle najbolja varijanta je kupovina jake kartice i TV tjuner kartice kao zasebno resenje. Naravno ako nije potrebna brza graficka onda i vivo ili AiW rade posao.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646152.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs