Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Ne radi `continiue multisession`!?!?
STRANA 1 OD 1
donmarco Ne radi `continiue multisession`!?!? 25.12.2007. 18:20 T7189

status: user
broj poruka: 43
Jednostavno koji kod program za rezanje diskova da instaliram(winXP), bilo freeware ili shareware, ne radi opcija `continue multisession disc`, izbaci kratko obavestenje da doticni disk ne moze da primi novu sesiju.Kad prebacim rezac u drugi racunar(takodje winXP),sa istim diskom, sve radi normalno.I tako sada imam gomilu diskova koje bih trebao da `dopunim` ali svi moji pokusaji su zavrsavali bezuspesno.Tako npr. NE radi sa nerom 6.x.x, 7.x.x, 8.x.x, ashampoo burning studio 6.x, 7.x, Cyberlink power2go, itd.Cak ni sa portable, micro i lite verzijama nero-a i slicnih programa.Definitivno je nesto do mog windowsXP-a, pa ako je neko imao slican problem ili ima neki konstruktivan predlog, resenje neka se javi...obaranje sistema je posledanja solucija.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Moglo bi biti svasta 25.12.2007. 18:46 #37133

status: user
broj poruka: 5696
u principu ako imas 2 uredjaja bootuj Knoppix 5 pa rezi iz Linuxa...Mozes probati i sa ERD commander koristeci kao poziv WinXP koji imas pa probaj u okviru njega. Pokusaj najpre deinstalirati granu kontrolera za CD/DVD ako nije na primarnoj i ako nije SATA. Ako ni tada ne radi pokusaj zameniti IDE kabl, promeniti mu poziciju na grani jumperom, pogledaj da li postoji neki pozadinski servis koji bi mogao ovako nesto spreciti. Ja sam imao slican ali gori problem i uspeo sam ga resiti jedino formatiranjem.


- R a v e n L o r d -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
grozni Probaj da stavis druge aspi drajvere 25.12.2007. 18:52 #37136

status: user
broj poruka: 3
Probaj da instaliras ove aspi drajvere

http://www.download.com/3000-2098-10219041.html

pre install-a njih, obrisi burning programe, instaliraj ove drajvere, resetuj komp ako ti trazi, pa instaliraj neki od burning programa


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
donmarco Hvala, resen problem!!! 25.12.2007. 20:32 #37148

status: user
broj poruka: 43
Presudni su bili aspi drajveri koji su kod mene `zagoreli`, hvala vam na pomoci i posvecenom vremenu.

Pozdrav !
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
desha66 Pitam se..... 26.12.2007. 01:04 #37167

status: user
broj poruka: 400
Da li ovo vazi i u slucaju kada citac ne vidi disk koji je rezac upravo narezao ?Rezac ga naravno vidi ! Odnosno, pomaze li instal ASPI drivera u tom slucaju?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646181.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs