Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Cryptload
STRANA 1 OD 1
Zmajko Cryptload 26.12.2007. 03:38 T7203

status: user
broj poruka: 1228
Program koji mi je preporucio ortak jos davno ali sam ja tek od skoro poceo da ga koristim.
Nema vise smaranja i gusenja protoka sa torentima i p2p programima...

Vrlo lak za koriscenje, skida maksimalnom brzinom, ma sve u svemu moja ocena 10/10.

Valjda ce ovo nekome biti od koristi...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sawitch ..... 26.12.2007. 03:58 #37189

status: user
broj poruka: 667
A link???
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko Re: ..... 26.12.2007. 04:24 #37190

status: user
broj poruka: 1228
:: A link??

Googlaj bwe!
Besplatan program...
http://www.raymond.cc/blog/archives/2007/10/23/finally-the-perfect-way-to-unlimited-rapidshare-downloading/
Evo i info o njemu
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ruff re 26.12.2007. 09:13 #37200

status: user
broj poruka: 829
hvala, ovo je jako zanimljiv program...
nego, ima li neko kojim slucajem clr fajl za ruter ctc union, atu-r130? nesto sumnjam da sam im poslao bilo sta klikom na ono dugme `los` -mislim, nisa se nije desilo...:)

Nikolas
every day 4 us something new...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 26.12.2007. 12:11 #37219

status: user
broj poruka: 4506



meni ne radi :( ....imam adsl modem a ne ruter ( ima opcija u programu) , podesio ga kako treba...ubacio linkove i on skinuo prvi file ali drugi nema sanse da pocne ...samo odbrojava prostalo vreme na cekanju (rapidshare ) ....?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko Re: ... 26.12.2007. 12:33 #37220

status: user
broj poruka: 1228

::
::
::
:: meni ne radi :( ....imam adsl modem a ne ruter ( ima opcija u programu) , podesio ga kako treba...ubacio linkove i on skinuo prvi file ali drugi nema sanse da pocne ...samo odbrojava prostalo vreme na cekanju (rapidshare ) ....


Radi, radi... Jesi li procitao uputstvo kako treba? Malo zavisi i od provajdera (staticka ili dinamcika IP adresa) ali opet kazem `malo` zato sto sam mozes da resis problem kupovinom nekog Firmware rutera... RapidGrab je ok ali moras da se smaras sa proksijima (koje moras da menjas svaki put kada skidas druge delove i koj nekad rade, nekad rade sporo, nekad ne rade...).

Router je super stvar mada moj drug ima sugavi conexant ADSL modem, na sezamu je i opet je uspeo da podesi da sve radi bez problema.

Ja imam sugavi ruter ali na svu srecu nalazi se na listi pa mi radi kako treba. Samo ubacim linkove i on sam sve ostalo odradi. Nema smaranja niti cekanja. Program je EXTRA!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Program je verovatno dobar (nisam probao)... 26.12.2007. 14:21 #37233

status: user
broj poruka: 7761
Ali da je kojim slucajem moguce uplatiti premijum racun bez posrednika (citati derikoza) ne bih ni malo razmisljao i odmah bi ga uplatio.
Imam sifru ubacim u menazera odem na spavanje i sutradan pregledam sta je i koliko skinuo. Premijum je zakon.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .... 26.12.2007. 15:18 #37239

status: user
broj poruka: 4506



ne znam kod kojih si derikoza bio ali ja sam koristio rapid pola godine i stvarno je extra, uzimali su malu proviiziju 50-100 din u odnosu na cenu rapida, tako da nije strasno, a dobijes acc u toku dana.

Sto se tice Cryptload-a, imam dinamicku ip adresu, sve sam lepo podesio ali je problem sto ja ne vidim da je on restartovao vezu ???Bas sam ukljucio net da proverim, sve lepo surfujem a on kao ` menja ip adresu `..sto znaci da se nije diskonektovao...ne znam sta nije u redu...ajde please vidi sa tim drugom sta je on podesio za adsl modem , tnx

ajd uzdravlje:)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: .... 26.12.2007. 16:21 #37248

status: user
broj poruka: 7761
Regularna cena za 3 mes. rapidshare premium naloga je 16.99E (paypal, wire, phone) a kod domacih derikoza je 3 meseca za 1780 dinara.
Prosta matematika je 17*80.5 = 1368.5 dinara, sto ce reci da barabe uzimaju 30% provizije, e ako to nisu derikoze ne znam sta su.
Ajde me jos ubedi da je to normalno i da oni nemaju nikakav `rabat` od samog rapida pa da ti poverujem, ko da taj paypall ne uzima nista za svoju uslugu, uzima ali ne toliko ko ovi, oni su nasli pa zasli.
A ko je meni kriv kad sam dopustio da mi istekne strana viza kartica.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

::
::
::
:: ne znam kod kojih si derikoza bio ali ja sam koristio rapid pola godine i stvarno je extra, uzimali su malu proviiziju 50-100 din u odnosu na cenu rapida, tako da nije strasno, a dobijes acc u toku dana
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: Re: .... 26.12.2007. 20:26 #37274

status: user
broj poruka: 4506



:: Regularna cena za 3 mes. rapidshare premium naloga je 16.99E (paypal, wire, phone) a kod domacih derikoza je 3 meseca za 1780 dinara
:: Prosta matematika je 17*80.5 = 1368.5 dinara, sto ce reci da barabe uzimaju 30% provizije, e ako to nisu derikoze ne znam sta su
:: Ajde me jos ubedi da je to normalno i da oni nemaju nikakav `rabat` od samog rapida pa da ti poverujem, ko da taj paypall ne uzima nista za svoju uslugu, uzima ali ne toliko ko ovi, oni su nasli pa zasli
:: A ko je meni kriv kad sam dopustio da mi istekne strana viza kartica
::
:: Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!
::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: ne znam kod kojih si derikoza bio ali ja sam koristio rapid pola godine i stvarno je extra, uzimali su malu proviiziju 50-100 din u odnosu na cenu rapida, tako da nije strasno, a dobijes acc u toku dana
:: :


Ja sam uzimao mesec za mesec, 9e je kostalo, ovi sto sam uzimao kod njih su uzimali proviziju od 50-100 din ( za vremenski razmak od pola godina,zato se povecalo ), ne znam kod koga si uzimao ali kazem ti moj primer.
Uostalom, nemas potrebe da uzimas 3 meseca, uzmes mesec dana, malo se potrudis i dobijes sledeci mesec dz, tako sam ja radio
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646181.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs