Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Da li je neslana sala ili istina!Tragedija!
STRANA 1 OD 2  
SkyFire Da li je neslana sala ili istina!Tragedija! 29.12.2007. 02:28 T7243

status: user
broj poruka: 18472
Upravo sam se vratio sa svirke i cujem kako su Zeka,Elmir,Jelena...iz velikog brata na putu za Loznicu na gostovanje poginuli u saobracajnoj nesreci!Zna li jos neko nesto o tome?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 29.12.2007. 02:42 #37539

status: user
broj poruka: 18472
Potvrdjeno,nije laz.Ljudi pa ovo je strasno!Ja nemam reci!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Neba A... 29.12.2007. 03:01 #37542

status: user
broj poruka: 1196



gde si to video, cuo, procitao ili sta vec?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
stoler Re: A... 29.12.2007. 03:10 #37544

status: user
broj poruka: 324
I ja sam čuo,Elemir, Zeka i Zorica, bilo je gore kao naslov dok je trajao VB sad malo pre....strašno! Ne zna se još ko je četvrti bio sa njima, taj je jako provređen pitanje da li će ostati živ-a...strašno


::
::
::
:: gde si to video, cuo, procitao ili sta vec?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Sudbina je ne zaustavljiva! 29.12.2007. 03:16 #37545

status: user
broj poruka: 18472
Prvo Tose Proeski sad oni...Ma uzas,ja jos uvek ne mogu da se oporavim od toga da Toseta vise nema,osecam se kao da mi je brat umro ali stvarno,iskreno!Kud ovaj svet vodi,vise se ne zna sta nosi dan a sta nosi noc!Sudbina je cudo,ne moze se zaobici!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zeljkoa Potvrđeno ... 29.12.2007. 03:27 #37546

status: admin
broj poruka: 712
Na žalost tačno je. Poginuli su:

- Elmir Kuduzović ( 26 )
- Stevan Zečević ( 24 )
- Zorica Lazić ( 24 )

Četvrta neidentifikovana osoba u teškom stanju prebačena je u BG na urgentni centar.

- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Željko Arnautović,
PC Berza d.o.o.

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dgrujic bez veze...... 29.12.2007. 04:06 #37548

status: user
broj poruka: 78

Ne znam sta bih drugo rekao....
Prezirem Velikog Brata kao instituciju, ali mi je toliko zao tih mladih ljudi.... :(

Stvarno bedak, kad sam video sta se desilo, sledio sam se, kao da je poginuo neko koga znam. Uvek je grozno kad neko ode pre vremena.

Tako nikad nisam slusao ni Toseta (niti bilo sta slicno), ali mi je isto bilo krivo jer je bio nevidjeno pozitivan lik...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Plemenitost i dobrota! 29.12.2007. 04:32 #37549

status: user
broj poruka: 18472
Bitno je kakav si covek tj. kakva ti je dusa..Zato je i najveca zalost i tuga i katastrofa kad se ugasi jedan takav zivot a kamo li vise njih!Djubrad i baksuzi,zli ljudi ostaju a dobri umiru!Nema pravila i pravde!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud auf!!! 29.12.2007. 06:47 #37550

status: user
broj poruka: 3738
brate...tiha jeza
a sta ti ja znam...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shkomi BLIC 29.12.2007. 08:34 #37551

status: user
broj poruka: 844

Stevan Zečević Zeka, Zorica Lazić i Elmir Kuduzović, bivši učesnici serijala „Velikog brata“, prema nezvaničnim informacijama poginuli su oko ponoći u teškoj saobraćajnoj nesreći na putu Obrenovac - Šabac, kod mesta Ušće nedaleko od termoelektrane „Nikola Tesla“.

U kolima je sa njima bio još jedan mladić koji je preživeo nakon što je crveni „sitroen C4“ kojim je, prema nepotvrđenim informacija, upravljao Elmir sleteo sa puta zbog neprilagođene brzine i završio u reci Vukodraž koja se uliva u Savu.
- U pomoć! Ljudi se dave u kolima, vikao je mladić koji je trčao prema meni - priča za „Blic“ Nikola Negran, portir firme „AD Voćnjak“ koja se nalazi u blizini mesta nesreće.
- Dao sam mu ćebe i telefon koji je tražio da bi pozvao neku
Tanju. On joj je rekao da se vrate - priča Negran.
Bivši ukućani serijala „Veliki brat“ krenuli su sinoć u Loznicu gde su trebali da se nađu na žurci. U Loznici ih je čekao bivši ukućanin, Užičanin Danilo Tomić, dok su u drugim kolima bili, takođe, bivši ukućani Jelena Žeželj, Tanja Obradović i Tanjina sestra Ivana. Po Elmira, Stevana i Zoricu došao je mladić koji je trebao da ih odveze u Loznicu. Neposredno pre nesreće Elmir se zamenio s vozačem koji je prešao na suvozačko mesto. Kako smo sinoć nezvanično saznali, vozilo je zbog neprilagođene brzine izletelo iz jedne krivine i sletelo u reku Vukodraž kod naselja Ušće, nekoliko kilometara posle termoelektrane „Nikole Tesla“.
Nekoliko kilometara pre mesta nesreće, vozilo kojim je upravljao Elmir preteklo je „golf“ u kojem su se nalazile Jelena i Tanja koja ih je zvala pet minuta pre nesreće da im kaže da uspore.
Nekoliko minuta potom, zbog neprilagođene brzine „sitroen“ je izleteo iz krivine, prevrnuo se na krov i završio u reci. Tokom prevrtanja, suvozač je ispao iz autmobila. Nakon desetak pređenih kilometara vozač „golfa“ ih je pozvao da vide gde se nalaze, ali kako oni nisu bili dostupni, odmah je krenuo nazad. Kod naselja Ušće zatekao je stravičan prizor. Vozilo u kome su bili njihovi prijatelji bilo je u reci. Videli su crveni „sitroen“ u kanalu i preživelog mladića na obali. Oni su odmah pozvali Hitnu pomoć, koja je na mesto nesreće došla posle 15 minuta. Suvozača, čije identitet nije bio poznat do zaključenja ovog broja, ekipa Hitne pomoći odmah je odvezla u beogradski urgentni centar. Za to vreme vatrogasci i policajci počeli su da vade vozilo iz kanala, za šta im je trebalo dva sata.
- Ne znam šta se dešava... izvlače ih iz vode - kroz suze i grcaje je pokušavala da izgovori Jelena Žeželj.
Kada je videla šta se desilo, Tanja je pokušala da skoči u ledenu vodu kako bi im pomogla, ali su je prisutni sprečili. Vidno potreseni Danilo, Tanja i Jelena suod tuge pali u nesvest, a Hitna pomoć je brzo stigla i dala im lekove za smirenje.
- Tri lica su poginula, a jedno je preživelo. To je sve što mogu trenutno da vam kažem - rekao nam je jedan od policajaca sa uviđaja koji je počeo odmah nakon što je „sitroen“ izvađen iz reke.
Kako saznajemo, čelni ljudi „Emotiona“, verovatno će prekinuti emitovanje „Velikog brata“.

preuzeto sa sajta blica
Devize devize bonda elema

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tihimil re 29.12.2007. 10:52 #37555

status: user
broj poruka: 216

ja i dalje ne mogu da verujem...kako su cudni putevi boziji...bili su dobri ljudi,pogotovo zorica....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ddragoljub univerzalac 29.12.2007. 11:40 #37557

status: user
broj poruka: 126
tihimil wrote:
`...kako su cudni putevi Boziji...`

malo univerzalno objashnjenje za sve pojave...zar ne?

@topic
stvarno velika tragedija... koliko `poznatih` treba da strada da bi svet naucho kako se vozi?

:-(

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NastyB Svaka smrt je strašna... 29.12.2007. 12:48 #37561

status: user
broj poruka: 729
...bio to Toše, ovi ukućani VB ili bilo ko drugi.
Ali ima jedna stvar koju ne mogu da shvatim, voziti se noću, krajem decembra, po zaleđenom, krivudavom i lošem putu, 120 kilometara na sat, pri tom pod uticajem alkohola... to može samo samoubica ili moron bez trunke mozga.
Žao mi je, naravno, kao i svima, što se to desilo, ali je još žalosnije što je taj bosanski kreten još dvoje ljudi odvukao sa sobom svojim neverovatno idiotskim ponašanjem i `qrčenjem` tamo gde ne treba...
Neka im je laka zemlja...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: re 29.12.2007. 12:50 #37562

status: user
broj poruka: 5696
Zorica mi je `komsinica`. Zaista je dobra devojka. Tuzno i za veliko razmisljanje: Monteniger, Tose...


- R a v e n L o r d -

::
:: ja i dalje ne mogu da verujem...kako su cudni putevi boziji...bili su dobri ljudi,pogotovo zorica....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Iskustvo sve govori! 29.12.2007. 13:57 #37566

status: user
broj poruka: 18472
Ljudi tuzno sta da vam kazem,ja sam bio jedan od prvih koji je to cuo,obzirom da sam iz LO informaciju sam dobio po samom dogadjaju.Iz prve nisam mogao da verujem kao sto nisam ni za Toseta ali se odmah ubrzo ispostavilo da nije nikakva neslana sala negi ziva istina.Podrzavam NastyB za oprez na putevima,otprilike pre dve godine sam doziveo slicnu saobracajnu nesrecu stim sto me je Bog da kazem sacuvao,i mene i saputnika pored mene!Zbog zurbe da stignem sto pre kuci sa sportskim autom, sa se isprevrtao sa 140 KM na sat...Putanja prevrtanja je bila nekih 100m a zavrsio sam u nekoj provaliji.Sreca sto je auto pravljen tako kako jeste da mi bukvalno nije nista bilo sem posekotine na ruci a mojoj tadasnjoj devojci malo izgrebano lice!I ako sam izuzetno oprezan vozac i da kazem dobar,pogresi neko drugi ne moras ti,ja sam taj koji je vozio brzo a onaj drugi koji mi je sekao krivinu a klizav put koji je naisao je to sve dokrajcio..Ispricah ovo moje iskustvo zbog ostalih ljudi da pripaze u ovim zimskim danima i smanje brzinu jer pomenu i Machine Montenigersa,dugo su imali posle njegove pogibije onu kampanju NE BRZE OD ZIVOTA!Zivot je kratak a toliko sitan-nama ne poznat da bi sei tek tako ne promisljeno izgubio.U ovom slucaju vozac koji je vozio ostale ucesnike VB-a nije razmisljao da su i ostali zivoti u njegovim rukama osim njegovog samog,mislim da je i slicna situacije bila sa Tosetom gde je vozac zaspao pri nenormalnoj velikoj brzini i skucao se u sleper!Tesko je u ovakvim situacijama nekog kriviti i nije humano to raditi ali da je neko bio oprezniji sad bi bili svi zivi!NE BRZE OD ZIVOTA i ljudi pazite se,cuvajte sebe i ostale,neka vam ovo bude pouka sa vase buduce postupke.Pozdrav za sve!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OCz re 29.12.2007. 14:31 #37569

status: user
broj poruka: 2900
Mene upravo sad drug zvao i probudio da mi kaze ( 14:00 ) spavam do kasno....
Pa, sta reci...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 29.12.2007. 14:52 #37573

status: user
broj poruka: 4506



Strasno....stvarno strasno...a zeku sam poznaovao, trenirali smo basket nekad, bio je dobar momak.....stvarno strasno za sve
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK Ljudi... 29.12.2007. 15:22 #37574

status: user
broj poruka: 989

...djavo ne spava, samo nas cheka na zicer da se u dobru pohvalimo ili, josh gore, u zlu pokudimo - NO

- tragedija je to shto se ceh sve cheshce placa glavom... YBG...

Bog Elmiru, Zorici i Zeki neka dushu oprosti...


Not 4 Every1...
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Zbog cega je ovo tragedija... 29.12.2007. 15:49 #37575

status: user
broj poruka: 7761
Ovo je tipicna saobracajna nesreca, i zaista ne vidim zasto bi ovo bila tolika tragedija a smrt troje mladih od pre par nedelja ne.
Sta je to sto je u ovom slucaju tolika tragedija a u onom (i uopsteno ostalim saobracajnim nesrecama sa tragicnim ishodom) od pre par nedelja nije.
Kakva selektivna tragedija.
Mislim stvarno !!!

Jedino je tragicno sto mladi i ludi ne mogu da shvate ono sto moj komsija Biba kaze `vozite pazljivo metal ne kaze joj` i zbog toga gube zivote !!!

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub epsolutli 29.12.2007. 16:32 #37580

status: user
broj poruka: 1006



:: Ovo je tipicna saobracajna nesreca, i zaista ne vidim zasto bi ovo bila tolika tragedija a smrt troje mladih od pre par nedelja ne
:: Sta je to sto je u ovom slucaju tolika tragedija, a u onom (i uopsteno ostalim saobracajnim nesrecama sa tragicnim ishodom) od pre par nedelja nije
:: Kakva selektivna tragedija
:: Mislim stvarno !!
::
:: Jedino je tragicno sto mladi i ludi ne mogu da shvate ono sto moj komsija Biba kaze `vozite pazljivo metal ne kaze joj` i zbog toga gube zivote !!
::
:: Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko 1983, 1983, 1981 29.12.2007. 16:46 #37582

status: user
broj poruka: 6643
Svi smo preživeli, ili smo proizvod sasvim ludih vremena. Što je ostavilo traga, na psihi, mentalitetu, sudbinama. Nemi sam svedok naše ludosti, gledajući kako se vozi na jednom, meni tako poznatom delu puta smrti: borova glava - Nova Varoš. Veliki, veliki procenat toga se ne završi tragično, ali, ne svi. Za ostale se obično čuje u vestima, novinama... Samo onaj koji dobro poznaje put, može da sagleda na šta su sve spremni i šta sve rade ljudi sa punim kolima dece, prijatelja, vozeći sam sebe... totalno na blef, na sreću.
A, samo budale računaju na sreću.



Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Zbog cega je ovo tragedija... 29.12.2007. 16:49 #37583

status: user
broj poruka: 18472
Svaka nesreca je tragedija,troje mladih koje smo svi mi poznavali je izgubilo zivot zbog sudbine koja ih je tako zadesila.Znaci tako je moralo da bude i nemoj mi molim te uopsteno pricati i generalizovati ovo kao neku stvar jer nije lepo.Tebe kao da nije briga i nemas ni trunke sazaljevanja!Tipicna nesreca-MISLIM STRASNO!Kako saobracajna nesreca moze da bude tipicna???Zamisli kako je njihovim roditeljima,drugovima,braci,sestrama...?To je uzas i ne daj Boze nikome.Svaka smrt je strasna ako se tragicno dozivi,svaki gubitak je bolan!Moje saucesce porodicma!

:: Ovo je tipicna saobracajna nesreca, i zaista ne vidim zasto bi ovo bila tolika tragedija a smrt troje mladih od pre par nedelja ne
:: Sta je to sto je u ovom slucaju tolika tragedija a u onom (i uopsteno ostalim saobracajnim nesrecama sa tragicnim ishodom) od pre par nedelja nije
:: Kakva selektivna tragedija
:: Mislim stvarno !!
::
:: Jedino je tragicno sto mladi i ludi ne mogu da shvate ono sto moj komsija Biba kaze `vozite pazljivo metal ne kaze joj` i zbog toga gube zivote !!
::
:: Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 29.12.2007. 19:07 #37592

status: user
broj poruka: 12785
Slazem se sa abnerom, zasto treba preuvelicavati ovo?!
Zato sto su bili poznati treba ovo shvatiti kao neku nevidjenu tragediju?!
Ne secam se da je neko spominjao onu devetogodisnju devojcicu pre mesec, dva koju je udario automobil i ubio.
Tragedija je uvek kada neko izgubi zivot, ali zivot ide dalje...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NDSystem Nepaznja... 29.12.2007. 20:44 #37604

status: user
broj poruka: 209
Zaista je mnogo vozaca koji ne razmisljaju o posledicama ovakve voznje. Kada god sam u kolima, ne prodje maltene dan a da pored mene ne projuri tak oneka usijana glava koja misli da mu niko nista ne moze i da ce se `provuci` Moze se provlaciti, ali ne uvek i ne stalno. Takvim nacinom voznje se ugrozavaju i tudji zivoti. Letos, kada sam se vracao iz CG u kanjonu Morace, uzbrdica, krivina u levo, u retrovizoru vidim iza sebe kako automobil obilazi kolonu iza nas, a iza krivine (odozgo) u suprotnom smeru nailazi sleper. Vozac koji pretice nije ga nikako mogao videti, ali sam ga ja video i na vreme zakocio kako bi se nekako ovaj manijak koji pretice nekako uvukao ispred mene. Na svu srecu manevar je uspeo i uvukao se sekundu pre nego sto bi ga sleper dokacio. Kada me je obisao video sam da je automobil pun. Kolik osam video, pozadi je bilo dvoje male dece, a napred suvozac. Zamislite samo sta bi se desilo da nije bilo jos te jedne sekunde? Koja bi to lancana reakcija bila, i ko zna da li bih ja sada ovo ovde pisao, i ne samo ja nego i ljudi koji su bili samnom u kolima a i ostali iz kolone iza mene??? Nepaznja samo jednog ucesnika u saobracaju moze da kosta mnogo. Ljudi, kada sedate za volan setite se da to nije `Need For Speed` ili mozda `Test Drive` Ako hocete da se trkate, idite na trke, ucestvujte na takvim manifestacijama. Nije vas automobil `jak` da bi ste ga vozili 250 na sat, nego da bi u kriticnim momentima mogli da pritisnete gas i da se izvucete iz neke nepredvidjene situacije prilikom preticanja ili slicno. Utuvite sebi u glavu da snazni automobili nisu pravljeni da bi se vi izivljavali po ulicama, vec da vam sluzi kada je frka. Saucesce porodicama poginulih, a ostali neka se zamisle jos jednom zasto je to tako, i zasto se gine tako cesto. Neka vam je na pameti i kvalitet nasih puteva, gde rupa ima na sve strane, a na nekim deonicama moze i bez tocka da se ostane.
Dušan Nastić
Beograd,


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: ... 29.12.2007. 21:43 #37605

status: user
broj poruka: 7761
Upravo tako, zato sto su se pojavljivali na malom ekranu oni su face i kad stradaju kao neko nepoznat onda je to tragedija, nije nego.
@SkyFire - tragedija je kad god neko (naglasak na neko citati SVAKO) nastrada u nekoj nesreci ali ti nisi to uvek postovao.

Obrati paznju na ono sto kaze komsija Biba `vozite pazljivo metal ne kaze joj`.

Sta kaze ona cica E. Burge u NFS MW, `in real life drive safely and where your seatbelts`

I da onima koji nisu shvatili poentu pojasnim tragedija je kad bilo ko izgubi zivot pre nego Bog zapoveda a ne samo kad su u pitanju manje vise poznati.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: Slazem se sa abnerom, zasto treba preuvelicavati ovo?
:: Zato sto su bili poznati treba ovo shvatiti kao neku nevidjenu tragediju?
:: Ne secam se da je neko spominjao onu devetogodisnju devojcicu pre mesec, dva koju je udario automobil i ubio
:: Tragedija je uvek kada neko izgubi zivot, ali zivot ide dalje..
::
::
:: Bombe na Pink, B-92 i Emotion
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OCz Re: Re: ... 29.12.2007. 22:39 #37611

status: user
broj poruka: 2900
`in real life drive safely and where your seatbelts`

Were *
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646185.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs