Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Problem kod podizanja windowsa
STRANA 1 OD 1
ljuki Problem kod podizanja windowsa 05.01.2008. 15:26 T7342

status: user
broj poruka: 324
Pazi ovako posle Oc-a graficke 7300gt sa 550/500 na 600/1200 uredno prodje test, i 3d mark2005 bez problem, 2 sata igranja cod4 bez problema cisto probanje Crysis-a( ni blizu igranja), 2 sata rthdribl neki test za przenje Gpu sve to prezivi bez ikakvih problema

Pri podizanju Windowsa mi zamrzne ekran ili pojavi se samo neka slika sa kockicama sarene boje kad drzim Ctrl podigne ga bez problema ali mi vrati podesavanja za GPU na 550/500 u cemu li je problem i pre sam oC graficku i sa jacim vrednostima sve podizao je bez problema.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BataCele Nista specijalno 05.01.2008. 16:10 #38154

status: user
broj poruka: 1532
Preterao si sa overklokom. Spusti taktove. Ali poenta je u tome da ces uskoro moci da je koristis samo na default. Imao sam slicnu situaciju sa nekada sjajnom 9600 XT.

Bice da graficka polako gubi korak sa vremenom - popusta...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
slavkobg Mozda lupam al ajde 05.01.2008. 18:01 #38175

status: user
broj poruka: 117
probaj sa novim drajverima


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646151.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs