Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
kvalitet TV slika na kablovskoj
STRANA 1 OD 1
mucacaca kvalitet TV slika na kablovskoj 07.01.2008. 21:59 T7378

status: user
broj poruka: 85

Intresuje me razlika u kvalitetu slike izmedju SBB i Ikoma. Kupio sam samsingov LCD od 32inca i nisam bas zadovoljan sa slikom. Sada sam kod ikoma, zivim u kuci, i pretpostavljam da je to rezultat toga sto se slika deli na poprilican broj kuca u kombinaciji sa losim pojacivacem.Da li neko moze da mi kaze svoja iskustva???
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lama 07.01.2008. 22:12 #38476

status: user
broj poruka: 166
I neces biti zadovoljan sve dok se ne promene neki standardi. Slika na tvom starom flat CRT je bolja, ostrija, ali kad se TV signali prilagode prikazu LCD tehnologije, doci ce do punog izrazaja raskos boja i ostrina na novom TV.

Renaming his people blood elves, in honor of their fallen countrymen, he taught them how to tap into ambient mystical energies...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 07.01.2008. 22:15 #38477

status: user
broj poruka: 3529
Zaboravi na dobar kvalitet na lcd-u sa nasim kanalima i kablovskom, jednostavno nemaju taj kvalitet slike koja bi zadovoljila lcd hd ready televizore, jedino ces biti zadovoljan ako pustis nesto preko kompa,odusevices se ako pustis nesto sa kompa u HD rezoluciji.
Mislim da nema resenja za kablovsku kod nas, bar jos uvek ne.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict Re: kvalitet TV slika na kablovskoj 07.01.2008. 22:39 #38480

status: user
broj poruka: 4515
1080p = 1920x 1080px (full hd)
720p = rezolucija tvog tv-a
480x720px = najvisa rezolucija najbolje digitalne televizije


Kod nas nemas prave stereo kanale.....
Pa sad razmisli ?
Kvalitetniji Display = Bolja slika ako gledas >= native resolution
Ako gledas sve ispod mnogo losije cak i od Crt televizora...


Pokusaj da ukljucis filtere i da se malo vise udajlis od LCD TV slika ce biti ostra....i navikni se na to!
A kad naleti neki HD filim bices odusevljen


::
:: Intresuje me razlika u kvalitetu slike izmedju SBB i Ikoma. Kupio sam samsingov LCD od 32inca i nisam bas zadovoljan sa slikom. Sada sam kod ikoma, zivim u kuci, i pretpostavljam da je to rezultat toga sto se slika deli na poprilican broj kuca u kombinaciji sa losim pojacivacem.Da li neko moze da mi kaze svoja iskustva???
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Ne lipsi magarce do zelene trave... 07.01.2008. 22:48 #38482

status: user
broj poruka: 5696



- R a v e n L o r d -

:: I neces biti zadovoljan sve dok se ne promene neki standardi. Slika na tvom starom flat CRT je bolja, ostrija, ali kad se TV signali prilagode prikazu LCD tehnologije, doci ce do punog izrazaja raskos boja i ostrina na novom TV
::
:: Renaming his people blood elves, in honor of their fallen countrymen, he taught them how to tap into ambient mystical energies...
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646181.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs