Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Tips and Tricks
treba mi POMOC nerade mi programi
STRANA 1 OD 1
koki80 treba mi POMOC nerade mi programi 11.01.2008. 08:14 T7455

status: user
broj poruka: 2
os windows xp proffesional SP2
kada pokusam da otvorim bilo koji exe fajl otvori mi se Word pad i u njemu hijeroglifi a da bude jos cudnije samo kroz windows explorer sam uspeo da otvorim neke od programa na ovaj nacin:otvorio my music na 1 pesmi kliknuo desni klik,pa open with i izabrao kasperski i on se podigao i radio!kad sam ga ugasio i probao normalno na run opet je izbacio Word pad kao i ostali prorami.LJudi pomagajte
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- re 11.01.2008. 09:27 #38869

status: user
broj poruka: 3529
Odradi system restore ako ti se to desilo u poslednjih par dana a nista bitno nisi instalirao sto bih mogao da izgubis.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic nesto tu nevalja :) 11.01.2008. 10:54 #38883

status: user
broj poruka: 609


moj predlog ti je da uradis xp repair..
ubacis xp sp2 disk, na prvom skrinu enter,na drugom f8 i na trecem repair...pusti ga da odradi...ako ti ovo ne pomogne moraces da formatiras c i instaliras novi xp
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vampirbg ... 11.01.2008. 15:19 #38909

status: user
broj poruka: 711
U registry bazi si postavio (tj verovatno neki program) file association za exe fajl da se otvara iz Wordpad-a... Moraces ili SyStem Restore ili reinstalacija ili cackanje po registry bazi (ako nemas mnogo iskustva, ovo ti ne preporucujem)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
koki80 ok 12.01.2008. 13:41 #39029

status: user
broj poruka: 2

nije mogao nijedan popup prozor da se otvori pa ni sistem restore ali 1 programcic mi je pomogao zove se exefix xp tezak je samo 10Kb neverovatno zar ne.hvala ljudi

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646116.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs