Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
modem radi bez drajvera
STRANA 1 OD 1
doca80 modem radi bez drajvera 13.01.2008. 14:23 T7499

status: user
broj poruka: 3053
Instalirao sam Windows juce,ali sam zaboravio da instaliram drajvere za adsl modem sa cd-a koji sam dobio od TELEKOM-a(adsl 512)!Medjutim internet radi bez problema. U PROGRAM FILES-u ne postoji folder MT882(to je folder gde su UVEK do sada instalirani drajveri za modem),a net radi.Kada pokusam da instaliram drajvere komp ih jednostavno ne prihvata,samo stane sa instalacijom.Komp sam kupio pre par dana,i ovo je prvi put da na ovoj masini idem na net.Da li neko zna zasto se ovo desava?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re.. 13.01.2008. 14:54 #39139

status: user
broj poruka: 1454

Sta te briga, vazno je da radi.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic naravno da radi 13.01.2008. 14:58 #39141

status: user
broj poruka: 609

Naravno da radi ako je povezan na mrezu..i ne sekiraj se sve je to dobro .)....poz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BataCele ... 13.01.2008. 15:00 #39142

status: user
broj poruka: 1532
Poseban drajver treba samo ako zelis eksterni modem preko USB-a da povezes, i to ne uvek. Ako je povezan preko mrezne kartice, nikakav poseban drajver ne treba.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko G-D 13.01.2008. 16:40 #39152

status: user
broj poruka: 6643
Generic by degeneric. Ubačeno u win. Tek ako bi hteo (i ako ih ima) neke posebne funkcije modmčeta, onda ti treba nešto antidegenerično... ovako: ne diraj ništa i nahrani kog treba.

Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646107.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs