Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Besplatni video converter
STRANA 1 OD 1
Marko1223 Besplatni video converter 15.01.2008. 20:45 T7561

status: user
broj poruka: 59

Neznam da li sam u pravom delu foruma,ali el zna neko gde mogu da skinem neki besplatan video converter-full version,zato sto ja nikako da nadjem.rado bih prebacio par stvari u 3GP,prema tome...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Saske ... 15.01.2008. 20:53 #39493

status: user
broj poruka: 1117
ako planiras da konvertujes za telefon koji ima simbian, onda ti je mnogo bolja opcija da skines SmartMovie...instalira se plejer na telefonu, a konverter u windows-u...inace on konvertuje sve video fajlove u avi i koristi xvid s tim sto smanjuje rezoluciju na rezoluciju ekrana telefona...program je vrhunski, kvalitet kopresije je extra, plejer je veoma dobar i detalj koji se meni veoma svidja, moze da se ubaci i subtitle uz video fajl...nije previse koristan detalj, ali detalji su ono sto prodaje proizvod...

Overclocking is the way of life!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
limunche marko 15.01.2008. 21:33 #39498

status: user
broj poruka: 426
jedan od jednostavnijih je po meni ImToo 3gp video konverter, naime, ima sva podesavanja koja ce ti trebati a ima i podrsku za konvertovanje i nekih drugih fajlova.
Instalacioni fajl je oko 3 mb, a serial code ako ne budes mogao da pronadjes javi mi se mailom da ti posaljem!

pozz


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Marko1223 ... 15.01.2008. 22:01 #39503

status: user
broj poruka: 59
Nasao sam code,ali ako mozes da mi objasnis,gde tacno da ja to ukucam ,ja sam isao na Help,pa na enter registration code.sad ukucao sam i ime,al neznam el sad do coda ili do neceg drugoga sto nece da prihvati


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
limunche da 15.01.2008. 22:10 #39504

status: user
broj poruka: 426
tu se unosi gde si bio, ime upises sta hoces a kod mogu da ti posaljem ili ako hoces da okacim na rapidshare key generator za taj program pa da imas kodova koliko hoces ....:)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
limunche da 15.01.2008. 22:11 #39505

status: user
broj poruka: 426
tu se unosi gde si bio, ime upises sta hoces a kod mogu da ti posaljem ili ako hoces da okacim na rapidshare key generator za taj program pa da imas kodova koliko hoces ....:)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
limunche eee 15.01.2008. 22:19 #39507

status: user
broj poruka: 426
a koju verziju si skinuo?
ja imam 2.1.41!

evo postavicu ti za koji minut link pa download-uj ako hoces!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sawitch ... 15.01.2008. 22:31 #39513

status: user
broj poruka: 667
Ja koristim Imtoo i najbolji je, a ne znam zasto ti je problem da ukucas serijski broj... Ako hoces poslacu ti ja na mail serial i username... Ili se ti meni javi na sawitch@gmail.com
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
limunche link 15.01.2008. 22:35 #39515

status: user
broj poruka: 426
Marko, evo ti link, nadam se da sam pomogao! Ako jesam javi a akonisam opet javi pa da probamo nesto drugo!
pozz


http://rapidshare.com/files/84095816/3gp_video_converter.rar.html


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Marko1223 ... 16.01.2008. 16:17 #39647

status: user
broj poruka: 59
e,hvala brate,radi super.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646187.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs