Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Where IS IT
STRANA 1 OD 1
stoler Where IS IT 17.01.2008. 21:11 T7604

status: user
broj poruka: 324
Problem sa ovim programom koji već dugo koristim i do sada nisam imao zamerke?!
Naime, problem je u nastao nakon reinstalacije windowsa instalirao sam ga ponovo i prilikom pokretanja sve je prošlo OK. Kada sam želeo da učitam novi disk u već postojeći katalog pitao me je za šifru?!!!! Ja nisam ni stavljao šifre na kataloge , tako da sad ne mogu da nastavim da koristim isti katalog nego moram da napravim novi, što nije bap lako jer imam gomilu diskova da učitam?!

Da li postoji rešenje?

Hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE ... 17.01.2008. 21:21 #39829

status: user
broj poruka: 5696
ja nisam video opciju koja vrsi `enkripciju` kataloga, svakako su ti CTF fajlovi u vidljivi na nekoj drugoj masini sa WIT-om.


- R a v e n L o r d -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vaskev Where is it 17.01.2008. 21:33 #39830

status: user
broj poruka: 1673
Da li koristis istu verziju sa kojom si i kreirao kataloge ili si instalirao noviju.
Mozda ti je nespravan crack stare verzije pa je program kreirao kataloge sa internom zastitom. Recimo Eagle se krakuje lako al cim promenis verziju on nece da ucitava stare fajlove jer ih odmah provali da su kreirani sa krakovanom verzijom. Inace i ja koristim Wherea i nisam imao takav problem, kuc, kuc.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
KaiserSoze Eeee... 18.01.2008. 01:30 #39871

status: user
broj poruka: 568
desio se i meni jednom takav zajeb, zakljucao mi je sve diskove, mp3 kolekcija, tricavih 300-350 diskova, sve ih je krsito WAREZ i svaki put kada sam hteo da pogledam sadrzaj nekog trazio je sifru koju niti sam znao niti sam zadao.
Bilo je plakanja ali sam slucajno nasao i backup baze pa sam instalirao novu verziju i registrovao je (thx baksa.net) tako da vise nikada nisam imao slican problem.
U pitanju je lose odradjena registracija programa ili crack, program cekira black listed serials na maticnom sajtu i ooooopsss.
Odeeee.

Probaj da pronadjes kopiju samog kataloga ako si negde backupovao ili nemas druge, sve iz pocetka.

Pozz
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646181.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs