Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Ciscenje fana na Xaser Lanfire VM2000A
STRANA 1 OD 1
marchello Ciscenje fana na Xaser Lanfire VM2000A 19.01.2008. 23:30 T7649

status: user
broj poruka: 3
ljudi pomagajte...imam veliki problem...imam kuciste xaser lanfire VM2000A....

http://www.bjorn3d.com/Material/Images/367_vm2000a.jpg


i ne znam kako da otvorim prednji kuler unutar kucistu da obrisem svu prasinu iz njega.........drzi ga jedan sraf ali prilikom skidanja tog srafa shvatio sam da on nije jedina stvar koja drzi kuler


http://www.thermaltake.com/product/Chassis/midtower/lanfire/+lan_image/silver/features/80mmFanHolder.jpg

molim za pomoc....sve sam pokusao ali nikako ne mogu da skinem kuler

http://www.thermaltake.com/images/products/lanfire/1st/inside.jpg

ako neko ima ovo kuciste , zna o cemu govorim i moze da mi pomogne, neka se javi..pleaseeeeeeee
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
marke hmm 19.01.2008. 23:38 #40125

status: user
broj poruka: 384



koliko vidim sa slike, odsrafi taj 1 sraf i malo stisni plastiku, drze je zabice...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
marchello zabice? 19.01.2008. 23:45 #40126

status: user
broj poruka: 3

cak i kiad odsrafim taj jedan sraf....kuler nece ni da mrdne....

sta su zabice ???

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict Re: zabice? 20.01.2008. 01:23 #40150

status: user
broj poruka: 4515

Imam chiftec dragon. i ima isto taj fan holder.
Pritisni bocno obe stranice i povuci ka sebi.
zabice su u pitanju.

::
:: cak i kiad odsrafim taj jedan sraf....kuler nece ni da mrdne...
::
:: sta su zabice ??
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
marke :)) 20.01.2008. 03:22 #40163

status: user
broj poruka: 384
Zabice su male zabe :)

Imas 4 plasticne nogice koje ulaze u lim i svaka se zavrsava `kukom` ka spolja. stisni ih malo i povuci tu plastiku ka sebi...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
marchello Odvajanje 20.01.2008. 05:19 #40167

status: user
broj poruka: 3

Verovatno je to u pitanju...e sad ljudi ako su stvarno te zabice u pitanju onda super...resio sam jedan veliki problem...tek se u ponedeljak vracam u stan pa cu vam reci sta je i kako

Postoji jos jedan problem...xaser ima onaj prednji kraj sa onim fan kontrolerima i svakojakim stvarcicama...e sad zanima me,posto sam primetio (bas zbog tog prednjeg kulera pretpostavljam)....postoji rupa (kad se kuciste gleda sa donje strane) koja razdvaja taj predni krajkucista i zadnji deo kucista, odnosno glavni deo kucista gde se nalazi maticna,hardovi itd..itd...Zanima me da li neko zna kako mogu da odvojim (posto mora da postoji opcija), prednji i zadnji kraj kucista kako bi obrisao prasinu (dok niste pomenuli te zabice ja sam mislio da je taj kuler bas u toj praznini izmedju ta dva dela kucista zasrafljen sa jos 4 srafa.....i da je tako i da nije tako zanima me kako mogu da odvojim ta dva dela

bas sam dosadan zar ne ??? :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict Re: Odvajanje 20.01.2008. 08:46 #40171

status: user
broj poruka: 4515
Nosi u neki servis da te osishaju


::
:: Verovatno je to u pitanju...e sad ljudi ako su stvarno te zabice u pitanju onda super...resio sam jedan veliki problem...tek se u ponedeljak vracam u stan pa cu vam reci sta je i kak
::
:: Postoji jos jedan problem...xaser ima onaj prednji kraj sa onim fan kontrolerima i svakojakim stvarcicama...e sad zanima me,posto sam primetio (bas zbog tog prednjeg kulera pretpostavljam)....postoji rupa (kad se kuciste gleda sa donje strane) koja razdvaja taj predni krajkucista i zadnji deo kucista, odnosno glavni deo kucista gde se nalazi maticna,hardovi itd..itd...Zanima me da li neko zna kako mogu da odvojim (posto mora da postoji opcija), prednji i zadnji kraj kucista kako bi obrisao prasinu (dok niste pomenuli te zabice ja sam mislio da je taj kuler bas u toj praznini izmedju ta dva dela kucista zasrafljen sa jos 4 srafa.....i da je tako i da nije tako zanima me kako mogu da odvojim ta dva del
::
:: bas sam dosadan zar ne ??? :
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646152.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs