Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
corsair hx520 :(
STRANA 1 OD 1
marke corsair hx520 :( 21.01.2008. 08:10 T7679

status: user
broj poruka: 384
Blah. evo probudih se jutros, `klik` na dugme da upalim komp, a on nista.. i tako 3 puta, otvorim kuciste, kad ono pomenuto napajanje daje neke cudne zvuke.
Cuje se neko jako tiho pucketanje... a ploca ima napon... nadam se samo da nije otislo jos nesto... i posle kazu kupi kvalitet :( 100e za napajanje a radilo mesec dana...

Ima li neko ideju sta je moglo da se desi?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic re: 21.01.2008. 09:15 #40352

status: user
broj poruka: 609

uh bato to nevalja :(...uzmi ti neko napajanje makar i staro koje znas da je 100% ispravno...ako ne radi u 95 % slucajeva je ploca ( svetli led dioda na ploci a ona ni da cuje)...u svakom slucaju bolje da je napajanje imas valjda garanciju....pozz

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
marke :(( 21.01.2008. 09:33 #40357

status: user
broj poruka: 384
ma jok, probao sam ovo napajaje i na ovom kompu sa koga sada kucam, neki matori p3 :((
Nece ni da mrdne... samo se cuje neko tiho krckanje kada ga ukljucim u struju...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic e pa onda 21.01.2008. 10:22 #40358

status: user
broj poruka: 609
lepo napajanje pod ruku pa kod koga si kupio...moguce da je nestajalo struje ili neki pad napona pa onda skok...pa ga sprzilo...ti samo kazi da neradi i da neznas sta je sa njim..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
marke epilog :) 21.01.2008. 11:36 #40364

status: user
broj poruka: 384
Odneo sam ga u Imtel, gde sam ga inace i kupio, poslali me u 20m dalje u servis, konstatovali da ne radi, i bez ikakvog udubljivanja u pricu,Bez ijednog pitanja, dali mi novo... :)))
Srecom poneo sam kutiju i ostale kablove. Svaka ljudima cast.. i inace je garancija na corsair napajanja 5 godina :).. Ovo je drugi put da nesto reklamiram u imtelu, i drugi put da su me maksimalno ispostovali kao kupca... RESTECP :)

malo off: prosli put je bio dvdrw pionir mislim 110 10-ak dana pre isteka garancije, isto zamenjen bez reci... Nekako se oscam sada kao da zivim u normalnoj, `pravnoj` drzavi, koliko je to moguce :)))


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misafloyd Imtel ... 21.01.2008. 12:42 #40370

status: user
broj poruka: 321
Hocu da pohvalim firmu ... Neznam na koji fazon , crkle su mi dva para memorija Geil Ultra 1000MHz i 1066MHz i jedan Black Dragon 1066MHz , sto kaze MARKE bez ijendne reci sam dobio nove na licu mesta ! Mislim sta reci ....


Poz !
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re.. 21.01.2008. 14:10 #40382

status: user
broj poruka: 1454
Drugi bi mogli i da se ugledaju malo na njih.

Samo je neverovatno da ti to napajanje vrisne posle samo mesec dana.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
marke :-0 21.01.2008. 15:02 #40390

status: user
broj poruka: 384
@Zandarm:
Pazi, i ja sam zbunjen...Ipak, zaista sam mogao da se zakunem da ce da radi 100god.. ali od jednom..klik-klik i nista...svi hvale tog cosaira kao a im je najrodjeniji..ali eto.. posle sam malo pogledao komentare na newegg, i izgleda da nisam bas jedini kome se to desilo...

ali nema veze, sreca u nesreci, u imtelu su bili apsolutno korektni, i valjda ce od sada da bude ok..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646150.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs