Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Koji NAPOJČEK za sledeću konfu...?
STRANA 1 OD 1
KaiserSoze Koji NAPOJČEK za sledeću konfu...? 21.01.2008. 13:21 T7680

status: user
broj poruka: 568
Molim Vas da me uputite koje napajanje da kupim po brendu i konkretnom modelu za sledeću konfiguraciju (ako znate i gde može da se kupi, javite mi)
MACHINE je rekao TAGAN, ali nisam uspeo da ga nadjem nigde.
Konfa će, razume se, podleći overklokovanju, na vazduhu do nekih cca 3.6ghz.

MB ASUS COMMANDO
CPU Q6600 G0 + CoolerMaster Hyper6+
VGA 8800GT Sparkle
DIMM 4x1GB CRUCIAL BALLISTIX EPP
HDD 6x400GB SEAGATE Barracuda SATA2 16mb

Unapred Hvala na odgovorima.

Pozz
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lama psu 21.01.2008. 13:50 #40377

status: user
broj poruka: 166
Pogledaj malo po forumu, vec je dosta pisano o tome. Imas veliki izbor: Corsair, CM, Thermal, Chief, Gigabyteov Odin, Antec. Uzmes 500 W i miran si. Ako imas malo vise love idi na jace firme, kao sto su KME, VITO, JNC, MS Ind., Qtec.


Renaming his people blood elves, in honor of their fallen countrymen, he taught them how to tap into ambient mystical energies...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Koji NAPOJČEK za sledeću konfu...? 21.01.2008. 14:06 #40378

status: user
broj poruka: 18472
Corsair HX620,Cooler Master Real Power M620 RS-620-ASAA-A1,Cooler MasterReal Power M700 RS-700-ASAA-A1!Ja od ovog sto sam ti naveo nebih nista drugo uzeo jel je sve ostalo ispod nivoa kvaliteta!


Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


:: Molim Vas da me uputite koje napajanje da kupim po brendu i konkretnom modelu za sledeću konfiguraciju (ako znate i gde može da se kupi, javite mi
:: MACHINE je rekao TAGAN, ali nisam uspeo da ga nadjem nigde
:: Konfa će, razume se, podleći overklokovanju, na vazduhu do nekih cca 3.6ghz
::
:: MB ASUS COMMAND
:: CPU Q6600 G0 + CoolerMaster Hyper6
:: VGA 8800GT Sparkl
:: DIMM 4x1GB CRUCIAL BALLISTIX EP
:: HDD 6x400GB SEAGATE Barracuda SATA2 16m
::
:: Unapred Hvala na odgovorima
::
:: Pozz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
marke heh 21.01.2008. 14:12 #40383

status: user
broj poruka: 384
Pogledaj temu ispod :)) Mislim da bi ti i corsair 520hx radio savrseno a ako mislis da ti je malo onda 620, nisu jeftina ali su kvalitetna (kada rade :) Mada ponavljam, 520 je po mom misljenju sasvim dovoljno.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re.. 21.01.2008. 14:13 #40384

status: user
broj poruka: 1454
A za koji moj ces ga overklokovati? 4 jezgra po 2.4 Ghz? Pa ti si lud!

I sta ce ti 6 x 400 GB?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE !!! Zar tebi ne crce nov novcat Corsair??? 21.01.2008. 14:21 #40385

status: user
broj poruka: 5696
Desava se ali...TAGAN je BestBuy, izvanredna napajanja u klasi su sa Corsair i ostalim sot sam tamo pobrojao, ovi drugi su uglavnom Silverstone modeli. O Sanken i Astec napajanjima da ne govorim. Tu je i Mushkin ali ga kod nas nema. Corsair i Antec ce ti vrsiti posao za sve pare i oni su ispred ostalih i na nasem trzistu ih ima, daleko ispred TT, Chief, CM...ali kada bih nasao TAGAN ne bih se dvoumio...to su custom made napajanja sasvim drugacije koncepcije od svih ostalih, namenjena profesionalnim radnim stanicama i serverima...to ti je isto sto i americko-japanski Denon u Hi-Fi pojacalima...


- R a v e n L o r d -

:: Pogledaj temu ispod :)) Mislim da bi ti i corsair 520hx radio savrseno a ako mislis da ti je malo onda 620, nisu jeftina ali su kvalitetna (kada rade :) Mada ponavljam, 520 je po mom misljenju sasvim dovoljno.
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 21.01.2008. 14:32 #40386

status: user
broj poruka: 18472
Postujem sve one koji prate razne testove i reklamne kampanje ali licno iskustvo je sasvim nesto drugo!Za tvoju konfiguraciju je vrh Corsair HX620w,sa njim ces da dizes clock u nebesa a da se ne umori ni trenutka,nebih zaobisao ni ova dva Cooler Master M modela jer su novije generacije,modularna i pokazala su se extra.Za one koji ne znaju Cooler Master je sada jedan od vodecih proizvodjaca u vrhu lestvice za napajanja,pogotovu sa serijom M gde je pokupio sve nagrade i ostavio na testovima sve ostale proizvodjace!Pored informacija koje se mogu naci na netu govorim iz licnog iskustva a nisam ni malo pristrasan!Price rekla - kazala i sl,ovaj je najbolji,onaj nije i favorizovanje odredjenih brendova me zaista iritira jer nije realno!Danas je najbolji onaj koji najvise plati za reklamu!


Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Neko preko 400w 21.01.2008. 15:49 #40396

status: user
broj poruka: 7761
Ugrubo ovakav racunar ce trositi 400W ali samo u slucaju kad svi delovi rade punom parom, znaci za siguricu neko preko 400W, ima ih raznih a na tebi je da izaberes.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OCz re 21.01.2008. 20:24 #40439

status: user
broj poruka: 2900
Corsair ili ako mozes da nadjes Tagan
A od ovih saveta ako imas 150e uzmi Odin GT-a 800W to je po meni najbolje od svih
Imas software za kontrolu citavog napajanja, gledas kolko trosi vati,koje su voltaze,kontrolises fan na njemu ( plavi led je ) i mnogo toga, mozes cak sam da povecas ilil smanis voltazu za 3.3v 5v i 12v sam vrh od napajanja mada i kosta.
Mislim da Corsair 620W od 130e vs Gigabyte-ov Odin GT 800W od 150e nije za poredjenje za tih 20e, Odin je sam vrh.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646152.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs