Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
UPOMOCC ! ! ! ! ! ! !
STRANA 1 OD 1
Anchica UPOMOCC ! ! ! ! ! ! ! 29.01.2008. 19:57 T7854

status: user
broj poruka: 3
Prvo, da pozdravim sve posto sam nova na forumu!

Imam veliki problem, spremam seminarski iz predmeta `Racunarstvo i inf.` i dobila sam da biram izmedju 20 tema a sve se ticu nekih racunarskih standarda. Profesor mi je preporucio da izaberem IEEE 802.xx standarde i da pisem o njima. Nisam toliko upucena u te standarde tako da mi strana literatura nije puno od pomoci (ni sa engleskim nisam bas naj naj, jedva sam 6 izvukla). Da li neko zna neki sajt koji detaljno opisuje ove standarde ili bilo koji oblik literature na internetu?

Mala slatka izvrnuta torta :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Ja mislim da s ti X-ta 29.01.2008. 20:07 #41680

status: user
broj poruka: 5696
koja ovako nesto pita. Par njih je trazilo odgovore na neka ispitna pitanja sa PMFa, neki sa RAFa i FONa a neki cak i diplomski iz slicnih privatnih skolica. Kojoj grupaciji ti pripadas??? Sto se tice teme izbrala si najdosadniju, ne znma na osnovu kog si kriterijuma birala istu?! Eto, -ShonE- i VMARC su ti za to specijalci ali mislim da ce tebi trebati nesto opsirnije od onoga sto ce ti reci. Literatura, makar ona ozbiljnija, je uvek na engleskom, a na srpskom imas sa ETFa knjige i skripte iz predmeta ROPI/ROI (Racunarske Osnove i Primena Interneta) i tu imas jednu sarenu knjigu sa VETS ali to je najsmesniji zicer ispit na ovom faxu...

- R a v e n L o r d -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Anchica X-ta 29.01.2008. 20:18 #41681

status: user
broj poruka: 3
Pa na forumu ne pise nista o tome, a tek sam se prijavila na forumu pa nisam bas upucena koliko je ko i sta vec pitao. Uglavnom nema ni jedna slicna tema sa resenim problemom koji ja imam. Nisam ja birala temu vec profesor. Pokazao mi 20 tema kao da izaberem neku a onda mi je on odabrao temu. Toliko o izboru i biranju. Ne treba meni puno literature, treba da napisem 10tak strana posto se predmet gasi i to su tako resili da se bukvalno otalja ispit bez polaganja.
Trenutno sam kuci, u Rashki i ovde ne postoji ETF a dolazim u BG samo da predam taj rad. Zato trazim neku literaturu u elektronskom obliku. U svakom slucaju hvala ti.
Mala slatka izvrnuta torta :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jovancic IEEE 802.xx 29.01.2008. 20:46 #41685

status: user
broj poruka: 226
Pogledajte ovaj link, nece vam trebati bas veliko znanje engleskog. Iz kratkih opisa svakog standarda mozete sistemom `pricam ti pricu` da izvucete desetak stranica.

http://searchmobilecomputing.techtarget.com/sDefinition/0,,sid40_gci992311,00.html

Mozete pogledati i ovaj sajt: http://www.kombib.co.yu/ mozda nadjete nesto korisno za vasu temu. Srecno!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: X-ta 29.01.2008. 21:08 #41689

status: user
broj poruka: 5696
Moji su poreklom iz tog drevnog srpskog grada. Ma nisam nista lose mislio. Dobices vec precizne upute i linkove ka e-materijalu...




- R a v e n L o r d -

:: Pa na forumu ne pise nista o tome, a tek sam se prijavila na forumu pa nisam bas upucena koliko je ko i sta vec pitao. Uglavnom nema ni jedna slicna tema sa resenim problemom koji ja imam. Nisam ja birala temu vec profesor. Pokazao mi 20 tema kao da izaberem neku a onda mi je on odabrao temu. Toliko o izboru i biranju. Ne treba meni puno literature, treba da napisem 10tak strana posto se predmet gasi i to su tako resili da se bukvalno otalja ispit bez polaganja
:: Trenutno sam kuci, u Rashki i ovde ne postoji ETF a dolazim u BG samo da predam taj rad. Zato trazim neku literaturu u elektronskom obliku. U svakom slucaju hvala ti
:: Mala slatka izvrnuta torta :
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Anchica Re: Re: X-ta 29.01.2008. 21:32 #41695

status: user
broj poruka: 3
A kako se prezivas? Mozda se i znamo odnekud :)

Mala slatka izvrnuta torta :)

:: Moji su poreklom iz tog drevnog srpskog grada. Ma nisam nista lose mislio. Dobices vec precizne upute i linkove ka e-materijalu..
::
::
::
::
:: - R a v e n L o r d -
::
:: :: Pa na forumu ne pise nista o tome, a tek sam se prijavila na forumu pa nisam bas upucena koliko je ko i sta vec pitao. Uglavnom nema ni jedna slicna tema sa resenim problemom koji ja imam. Nisam ja birala temu vec profesor. Pokazao mi 20 tema kao da izaberem neku a onda mi je on odabrao temu. Toliko o izboru i biranju. Ne treba meni puno literature, treba da napisem 10tak strana posto se predmet gasi i to su tako resili da se bukvalno otalja ispit bez polaganja
:: :: Trenutno sam kuci, u Rashki i ovde ne postoji ETF a dolazim u BG samo da predam taj rad. Zato trazim neku literaturu u elektronskom obliku. U svakom slucaju hvala ti
:: :: Mala slatka izvrnuta torta :
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ddragoljub OT 29.01.2008. 23:42 #41724

status: user
broj poruka: 126
@MAchine

pa jel morash bash svaku zenku na ovom forumu odma` da `snadjesh` ?
ko ringla si zagoreo .... :-)

:-) :-) :-)






:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646181.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs