Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
izbori...
STRANA 1 OD 2  
Saske izbori... 03.02.2008. 22:37 T7963

status: user
broj poruka: 1117
pa, izgleda da je od dva zla pobedilo ono pritajenije...dakle Tadic...
sta mislite, koje su prognoze...kad ce mi da udjemo u Evropu i koliko cemo bulja morati da izljubimo da bi tamo stigli...
dok mi udjemo u Evropu, nje vise nece ni biti :P

Overclocking is the way of life!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC ... 03.02.2008. 22:52 #42411

status: user
broj poruka: 9391
...povrachachu...



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Re: ... 03.02.2008. 23:09 #42412

status: user
broj poruka: 4163
Jesi li se izlajao na beton

Svega ovoga, naravno, ne bi bilo da je Pera otišao pravo u policiju

:: ...povrachachu..
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NastyB Heh..evropa...jašta... 03.02.2008. 23:31 #42416

status: user
broj poruka: 729
Nećemo mi nikad u Evropu. Zašto? Nijednom našem političaru ne odgovara. Zato što bi onda MORALI da se pridržavaju zakona, što, naravno, ni jednom ne odgovara. A i poslanici ne bi smeli da se bave drugim poslom, osim poslaničkim, a naši ne samo što imaju svoje `biznise`, već je skoro svaki u nekakvom upravnom odboru i drugim mazniparama. Uglavnom, svi nam samo mažu oči.
A to što je Tadić pobedio će samo malo da odloži ono što bi sa Tomom došlo momentalno - nezavisnost Kosova i totalni krah naše bedne ekonomije, inflacija i beda, izazvana neverovatno glupavim srpskim inatom i svađom sa svetom. Kao da će Ameri i zapadna evropa da se us*ru zbog toga što ćemo prekinuti odnose sa njima.
Ako neko misli da sam pesimista, nek` se upita ovo isto za godinu dana.

ATI cards are like buses... They`re huge, red and have bad drivers.
American Grafitti


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vampirbg Re: izbori... 03.02.2008. 23:34 #42417

status: user
broj poruka: 711
:: dok mi udjemo u Evropu, nje vise nece ni biti :

Ako se dobro secam bio je pre par godina tekst u jednom od kompjuterskih casopisa koji je opisivao kako ce izgledati nas ulazak u EU i posle toga... Ukratko, pocinje tako sto ulazimo u EU, potom nas prvi cinovnik u EU zaposljava svu svoju rodbinu itd... Na kraju Francuska, Nemacka itd istupaju iz EU i uvode vize za zemlje EU :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OCz re 03.02.2008. 23:53 #42418

status: user
broj poruka: 2900
Ja sad dosao kuci !!!
Bio sam sa ortacima u igraonici da pikamo CoD4, prolazim ja sam drugom pored i reko aj da stanemo da vidim dal ce se pojavi ovaj !
I blejimo 10-tak min dolazi meni neko sa ledja !
I ja i ortak u isto vreme se okrenemo i kazemo `MOJNE` u kameru !!!
Jer smo mislili da je neko nas is skole ili kraja !
Oboje smo zbrisali i uhvatili putanju samo da pobegnemo od kamere !!
Pa ako smo isli live ima da se ubijem ili pravac na plasticnu operaciju !!
Bili smo za utube strasno LOL !!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu re 03.02.2008. 23:54 #42419

status: user
broj poruka: 1191
Sta reci osim da smo zemlja debila koji mogu da glasaju za lopove i da nam jedan Ceda sere o casti,a lizo je Siptrau bulju!
Boze nas spasi ovih demKRADA!
Videcete da ce sve da prodaju i da cemo biti tudji robovi! A mazu nam oci tako stao asfaltiraju ulice,to bas poboljsava ekonomiju zemlje!
Uplasili se da bi Toma malo protresao Tadiceve lopove,odakle im tolike vile,pare,firem.
Mogu izbori biti vrlo brzo ponovo ako nam uzmu Kosovo.

Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci !!!

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NastyB Re: re 04.02.2008. 00:07 #42420

status: user
broj poruka: 729
:: Uplasili se da bi Toma malo protresao Tadiceve lopove,odakle im tolike vile,pare,firem
:: Mogu izbori biti vrlo brzo ponovo ako nam uzmu Kosovo
::

Heh, a Radikali sve fini i pošteni u 3 lepe mamine. Sad ispade da je Čeda ljubio dupe ZEMUNCIMA, a ex-gradonačelnik Zemuna nije imao nikakve veze sa njima, pa zbrisao u Hag dva dana pred ubistvo Đinđića. A i onaj jadni poslanik radikala je morao da uzme par desetina hiljada evrića za putne troškove od Kalenić pijace do parlamenta. Pa tek Vučić kad počne da priča o represiji i slobodi govora, a kao ministar informacija u Bobicinoj vladi je zatvarao radio, TV i novine ako se samo zucne loša reč o SPS-u i radikalima. Strašno.
Poenta je da su svi lopovi i svi kradu jer nema sudova da sprovode zakon. Zamislite da u Americi ili bilo gde u normalnom svetu, sud pozove nekoga, a ovaj se ne pojavi. Pa, to bi bio skandal, a ovi naši poslanici (D. Mihajlov i onaj Radikal) ne samo da se ne pojavljuju, nego još i prete sudijama. Tek kad sudovi počnu da rade, tada će biti nešto, a dotle: `Zbogom, Evropo, nemoj više čekati na nas...`

P.S. A što će ti AKO nam uzmu Kosovo. To je davno izguibljeno, sad će samo da se obelodani...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
filni Dobro je ispalo.... 04.02.2008. 00:17 #42422

status: user
broj poruka: 1199
A vi bi da idete u vojsku?Ratujete sa Amerima i NATO-m?Shta bi to Toma uradio?Povukao ambasadore iz zemalja EU....Suprotstavio se Amerima za Kosovo..koje je odavno oduzeto josh u vreme Miloshevica.... LJudi i dan danas vazi zakon JACEG i protiv toga se ne moze.... Zamisli tebi dodju dva bildera i kazu aj mrsh ..a shta cesh ti da kazesh..Aj necu?hhahaha Vazi...Nemojte da komentarishete..neshto shto en znate....ja znam samo da ne zelim SANKCIJE..PRAZNE RAFOVE i rat sa svetom..(Amerima NATO i to) .... Pa normalno da imaju vile..Pa u drugim zemljama...ko nema vilu od funkcionera..aj recite..samo nashi kratu...??Ne loopajte..svi kradu..i vi bi ste krali...svi su fini dok se ne dovate fotelje....jbg...tako je kako je..sve u svemu..Pobedio je pravi covek..neka krade...al krashce i za nas.... vece su plate...penzije..vraca se shtednja...uvedem PDV kao u svakoj zemlji..Imamo USTAV....Imamo HIMNU...Imamo zastavu..priznaju nas u svetu..vishe nam ne zvizde.....itd...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Da, bolje je reci: nije pobedio Toma 04.02.2008. 00:29 #42424

status: user
broj poruka: 5696
Koliko god bili losi onaj #1 na IL je losiji...


- R a v e n L o r d -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub svi smaraju... a ti... 04.02.2008. 00:32 #42426

status: user
broj poruka: 1006


...psihoyu, O CEMU TI PRICAS, MAJKE TI?!

::Uplasili se da bi Toma malo protresao Tadiceve lopove,odakle im tolike vile,pare,fire

zdravorazumsko dumanje mi nalaze da izmedju fasistickih lopova i lopova, biram ove druge (mada nisam stigao: subjektivno-privatni razlozi, priroda posla, etc.)

::Mogu izbori biti vrlo brzo ponovo ako nam uzmu Kosov

isao bi da pucas, zbog tog nekog kosova? yeah right. to je toliko davno reseno (citaj: prodato), da ti verovatno nisi ni znao da citas i pises (verovatno ni rodjen)...
ako moram nasilno da mrem, birao bih da me pojede neka zivotinja u zoo vrtu...
izgleda da ona akcija `sakrij babi licnu kartu` mora da se predefinise...

svaka opcija, koja nije crveno-crna, moze doci u obzir. O MALOCAS SPOMENUTIM NE ZELIM DA RAZMISLJAM NI U MAGNOVENJU! a zasto? zato sto mi je interni hdd (a bogami i cmos) pun jpegova sa pendrecenjem, batinama, bezanjima, gladju, suzama, uzasima, potpuno izvitoperenim umovima, moralno-karakternim vrednostima koje ni dejvid linc na lsd-u ne bi mogao da ekranizuje... gde je tu pazolini sa `120 dana sodome`...?

p.s. cedi ne oprastam zebru, mladji verovatno nemaju pojma o cemu govorim...

p.p.s. ne ljuti se psihoyu covece

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
banep RE 04.02.2008. 01:04 #42431

status: user
broj poruka: 537
Ljudi manite se politike. Svi su oni isti, preko tv-a se pljuju a privatno se druze i saradjuju puneci dzepove jedni drugima. Lepo je Rambo rekao zasto je poceo da se bavi muzikom. Zato sto nije imao stomak za politiku i talenta za fudbal a hteo je na lak nacin da zaradi pare.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict TUZNO 04.02.2008. 01:08 #42433

status: user
broj poruka: 4515
@psihoyu

Zao mi je sto u ovoj zemlji postoji toliko mladih ljudi koji su `BUZDOVANI` kao ti !

@ all

Sreca je sto nije pobedio Toma. To je definitivno....radio sam danas izbore i sramota me u kom neobrazovanom i primitivnom kraju zivim....sve stoka malogradjanska!

Ko ce normalan da ulozi u ovu zemlju milione $ ??? Pola zemlje hoce da ratuje za Kosovo????

Kome je ovaj covek normalan i jos gore idol ne zelim ga u svojoj blizini a ni kao sugradjanina !!! Evo link:

http://www.youtube.com/watch?v=Y5g8YifGqiA
...............................................................

Oslepecemo od kompjutera ! ! !

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Izborni vicevi i slogani 04.02.2008. 01:31 #42442

status: user
broj poruka: 5696
Pocela je akcija: `Sakrij babi lincu kartu, da ne bi odlucivala o tvojoj sudbini`. Mladi, pokrenite se, da osvojimo Evropu, zajedno za Tadiju.

Pita Tadija M. Serifovic: `Zasto ti agitujes za Tomu`. Marija odgovara: `Pa on mi je pounudio novac!`, a Tadija ce na to: `A to sto te je Sutanovac oslobodio sluzenja vojnog roka, to nikom nista?!`


- R a v e n L o r d -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu re 04.02.2008. 02:00 #42463

status: user
broj poruka: 1191
Aj na trg da lizete bulju Tadicu i Cedi kad ih toliko volite!
Svi su oni extra glumci,boli ih kurac da nesto urade za nas!
Najbolje se manuti politike i gledati sebe!
A mnogo brkate radikale i SPS!

Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci !!!

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re... 04.02.2008. 02:11 #42469

status: user
broj poruka: 1454

Pravi covek je pobedio.

A od onog kopaca grobova, moja stara ATI 7000 bi bolje vrsila funkciju predsednika.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict Re: re 04.02.2008. 02:40 #42473

status: user
broj poruka: 4515
Zna li Toma grobar engleski???
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re.. 04.02.2008. 03:11 #42474

status: user
broj poruka: 1454

Jebem li ga, mozda i zna, mada sigurno ne deluje tako.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Re: ... 04.02.2008. 07:12 #42477

status: user
broj poruka: 3738
Pa ne po novom tepihu!!!
a sta ti ja znam...

:: ...povrachachu..
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic .. 04.02.2008. 07:38 #42480

status: user
broj poruka: 18943
da sam ja tolko` treniro` , do sad bi cetri noge imo`..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
krkub Re: re 04.02.2008. 07:43 #42481

status: user
broj poruka: 1006
:: Aj na trg da lizete bulju Tadicu i Cedi kad ih toliko volite
:: Svi su oni extra glumci,boli ih kurac da nesto urade za nas
:: Najbolje se manuti politike i gledati sebe
:: A mnogo brkate radikale i SPS
::
:: Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci !!


ko ih, bre, voli? ne menjaj teze...
(to je ono u cemu je vojislav bio najbolji .)
politikom se nisam nikad bavio, samo sam njen nemi posmatrac vec jedno 25 godina...
a za brkanje... sta tu ima da se brka? prvi sto si ih spomenuo su nesvareni produkt konzumiranja ajvara, pasulja, susama, zelja i blitve, pokvarenog piva, i jedna opasna viroza zeluca (sik & veri smeli turd). a ovi drugi, sa akronimom, su sasuseno, bezopasno, davno zaboravljeno negde na livadi... turd.


a da su svi glumci, slazemo se.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Uaaa za novog starog predsednika... 04.02.2008. 09:53 #42490

status: user
broj poruka: 7761
Da li iko od vas zna da je B. Gadic rodjen u Sarevu, da je tek sa tri godine dosao u Srbiju, a da je poreklom i Karadaga (tuski crna gora) i da ima crni cuperak na sedoj glavi.
On se valjda pojavio od silne brige da ne prsne na proteklim izborima.

@psihoyu
Bravo majstore ima onih koji se ne plase baba roge, baba jage i ostalih bauka kojima su plasili svet.
Sta kazu sakri babi licnu, u prevodu ne postuj starije.

crvenoDa je trenutna vlast postena ne bi se klela u to i davno bi ukinula kontigente na izvoz te bi svima koji nesto proizvode (maline, orahe, zito, brasno, bakar, limenke, etc...) dozvolila da to isto i izvoze a ne da to mogu samo POVLASTENE FIRME, bas kao u vreme Cobeta i pre njega u Titovo vreme.crveno

@krkub
Ja nista od onoga sto si postovao ranije nisam razumeo mislim ono `kiriku poezija` i slicne pa nazovimo ih salama.
Sve u svmu ipak si `uman` decko i valjda zato `umes` da prepoznas ko je fasisticki a ko je samo lopov, sa posebnim naglaskom na fasisticki mada verovano ni ne znas sta je to `FASHINA`, originalni izvori su u Musolinijevoj organizaciji ciji je logo bio fasina=snop zita sa sikiricom u sredini (musolinijeva varijanta istrebiti zito od kukolja tj parazita).
Covek koji je skoro uspeo da dodje glave mafiji a koga je posle ista ta mafija (Laki Luciano) uz pomoc USARMY poslala u istoriju.

@markopvict
Da li je moguce da ima `BUZDOVANA` kao sto si ti koji drugoga nazijavju `BUZDOVANOM` zato sto ne misli isto kao i ti. Ct... ct... ct...
Pri svemu tome `STOKOM MALOGRADJANSKOM` nazivas skoro sve one koji zive u tvom `kraju` valjda zbog prvo pomenutog, ct... ct... ct... pa gde je tu tolerancija, postovanje bliznjeg svog i tako dalje.
Prosto se pitam kako ces ti da zivis u E.U. i kad ti se u kraj doseli neki francuz africkih korena ili neki paki posto ce Srbija kao clanica unije imati obavezu da prima odredjeni broji imigranata (koji nece mocu da se smeste u pretrpanu G.B., Francusku, Spaniju ili Holandiju) ima da ga nazivas `crnom malogradjanskom stokom` samo zato sto ce naziv Mirijevo da promene u `Miristan` (svaka slicnos sa Bredfordom je namerna), bas evropski nema sta.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

P.S. Nek je Bog upomoc ovoj ko tokom WWII podeljenoj zemlji kad je maldim narastajima bitniji egoizam i narciosizam (brini o sebi) nego ista drugo sto se pominje u deset zapovesti.

P.S.S. nadam se da se niko nije niti ce se naljutiti zbog mog misljenja te da necu zato ispasti `srednjevekovno oruzije` ili `malogradjanska domaca zivotinja`. JEDNOSTAVNO SVAKO IMA PTAVO NA SVOJE MISLJENJE.

P.S.S. psihoyu, care svaka tebi cast sto si smogao snage da kazes nesto nakom evidentnog i ocekivanog poraza pa recimo kandidata za koga si glasao u nadi da ce ti doneti bolje. Nade su splasnule udahnimo duboko i zaronimo u nasu demokratsku svakodnevnicu gde je sve vec isplanirano.
P.S.S.S. Sad cu i ja da se pridruzim samo da jos malo ispljujem po ostalim forumima.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict ........ 04.02.2008. 11:41 #42498

status: user
broj poruka: 4515
@MaliAbner

izmedju 2 kandidata pobedio je onaj Mnogo Mnogo kvalitetniji u svakom smislu. Rekoh, da sam radio izbore u svom kraju i ne bih da pominjem sve neprijatnosti koje sam doziveo od strane
biraca(radikala). Ok, imas stav.... Mislim da si glup i povodljiv...doduse malo manje od Psihoyu-a koji je po meni pravi onaj debil nekulturni ..... juuuu


Moze da se ljuti ko hoce....bas me briga....zao mi ovih likova koji nisu svesni svoje gluposti!
...............................................................

Oslepecemo od kompjutera ! ! !

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: ........ 04.02.2008. 11:54 #42500

status: user
broj poruka: 7761
E prijatelju ako cemo da se vredjamo i ti imas klempave usi, a u raznim krajevima srbije takve kao ti zovu zekonja i magarac.

A ko je ovde glup, pa u svoj ovoj zbrci GLUP JE TVOJ OTAC sto nije isao na casove seksualnog obrazovanja jer bi u tom slucaju znao za kontracepciju te je shodno tome i koristio pa zaboga ne bi napravio takvog demokratskog MONSTRUMA.

Unapred se izvinjavam ali tvoje vredjanje je postalo isuvise licno da ti licno ne bih odgovorio, i ko sto rekoh crvenoako cemo da se vredjamo i ti imas klempave usicrveno.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: @MaliAbne
::
:: izmedju 2 kandidata pobedio je onaj Mnogo Mnogo kvalitetniji u svakom smislu. Rekoh, da sam radio izbore u svom kraju i ne bih da pominjem sve neprijatnosti koje sam doziveo od strane
:: biraca(radikala). Ok, imas stav.... Mislim da si glup i povodljiv...doduse malo manje od Psihoyu-a koji je po meni pravi onaj debil nekulturni ..... juuuu
::
::
:: Moze da se ljuti ko hoce....bas me briga....zao mi ovih likova koji nisu svesni svoje gluposti
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Ah da zaboravih... 04.02.2008. 11:59 #42501

status: user
broj poruka: 7761
@markopvict
Decko mislim sta reci ti si pravi biser ove zemlje pametan si ko plavosmartphoneplavo samo ti je memorija limitirana.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
KaiserSoze Svako... 04.02.2008. 12:03 #42502

status: user
broj poruka: 568
...ima pravo na slobodu veroispovesti i političke orijentacije, u svakom demokratskom društvu to postoji, tako i ja i moja porodica bivstvujemo, u bližoj porodici imam srba, hrvata, slovenaca, makedonaca... katolika i mormona, a ja čist pravoslavac, pa sad ti vidi...
U najžešće doba rata pojavimo se na granici sa letovanja sa dvoja kola i dajemo pasoše, a oni bato... svi različiti... sa šahovnicom, kanadski, slovenački, srpski, bosanski... gledaju nas panduri da nismo neka nevladina organizacija... ne mogu da veruju, ko nas sastavi... hahahaha.
Ne ponovile se 90te, rat i sve kroz šta smo prošli.
Odoh off topic, radi se o tome da mi ne smeta niko, u JNA sam imao strašne drugare slovence, hrvate, šiptare... stvar njihovog izbora i stvar našeg izbora je da li ćemo živeti zajedno ili ne i da li ćemo ratovati ili ne.
Rat i medijsko ispiranje mozgova na teritoriji cele SFRJ je i dovelo do toga da umesto da se bavimo sobom, bavimo se drugima, do toga da se svi razumeju u politiku, sport, muziku (a od skoro i u harware :) )
Zato su mučenim hrvatima (kažem mučenim jer ima pametnih koji mogu da se izdignu od te HRTV misli) za sve krivi Srbija i srbi, da nije srba oni bi ih izmislili... (neko mora biti kriv, još bolje ako to nije niko u Hrvatskoj). Kako smo mi glupi, nama smo uvek ili skoro uvek krivi baš mi sami. Ne daj Bože da se srbi slože, mnogima to ne odgovara, okruženju, političarima, tajkunima... dok su oni složni i više od toga... trgovina bato, u osnovi svega je novac.
`Rat je otac svega` (starogrčka izreka jednog mislioca).
Nametneš masi ideju da se bori za neko srpstvo i ratuje, videći neprijatelja i u svom rođenom koji ne misli isto, a za to vreme se džepovi pune, čuj milioni... milijarde !!!
Onog momenta kada ovde prevlada ponovo ratnohuškačka misao, ode tata sa svoje troje dece na Novi Zeland... ma i on je blizu :)
Ko ovde do sad nije poludeo, taj stvarno nije normalan...

Pozz svima
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646181.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs