Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Zelim ga ,a nema ni 24
STRANA 1 OD 1
alsu Zelim ga ,a nema ni 24 17.08.2005. 17:33 T797

status: user
broj poruka: 7
Imam plocu EPOX model nFORCE3 ,8KDA3J, i EUROCASE kuciste sa napajanjem koje ima 20+4 pina na konektoru, a toliko zelim ASUS-ovo koje ima 20 pinova. Da li ce biti nekih problema oko povezivanja ili u radu
tj. da li su ovih 20 dovoljni?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pIxell U najgorem sluchaju... 17.08.2005. 18:27 #2092

status: user
broj poruka: 6



...cesh dokupiti apapter sa molex konektora na 4-pinski ATX konektor na plochi. BTW nisam video u zadnjih godinu dana brand napajanje koje vec na sebi nema 20+4 konektore. Izbor ti je odlichan, pretpostavljam da cesh uzeti 360W ili neko jache...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
wtf kondenzatori 23.09.2005. 01:36 #2425

status: user
broj poruka: 3
imao sam isti problem sa mojom plocom i napajanjem. Sve radi OK samo treba voditi racuna da pored mesta za napajanje na ploci ima slobodnog mesta za ta dodatna 4 pina sa kabla za napajanje koji strce. Moze se desiti da su na ploci bas tu nabudzeni kondenzatori. Na ASUSu je obicno sve OK mada treba obratiti paznju!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs