Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
The Cannonball run
STRANA 1 OD 1
NDSystem The Cannonball run 05.02.2008. 17:30 T8009

status: user
broj poruka: 209
Secate li se ovog filma?

Sta mislite, moze li se nesto takvo organizovati i ima li zainteresovanih?:)
Na primer od BG-a do HN-a, ili slicno?:)
Mozda je glupa tema, ali me interesuje, ima li onih koji bi voleli da ucestvuju u takvom takmicenju?
Ne mislim na jurcanje ko muve bez glave, nego onako opusteno, pa ko stigne prvi, stigao je. Svako plati odredjenu sumu za ucestvovanje, a novac bi mogao da ide u humanitarne svrhe, itd...

Dakle... zelim vase misljenje.

Ja licno, mislim da bi bilo zabavno:)

Dušan Nastić
Beograd,
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
llo 05.02.2008. 18:12 #42772

status: user
broj poruka: 146

Zanimljiva ideja.Sjecam se filma - automobili koji imaju ergele ispod hauba,najruzniji Ferarijev model u istoriji fabrike (Daytona) i B. Rejnolds koji pokusava da u kolima Hitne pomoci ugrozi cednost F. Foset :> Koliko je realizacija ideje moguca u nasim uslovima,to ne znam.Zavisi od entuzijazma i konspirativnosti organizacije,ipak je to ilegalna trka :> Osim toga,putevi su u losem stanju,dimenzije skromne...Mislim da bi se posle dionice Kolasin - Podgorica najvise radovale pogrebne sluzbe.Ruta koju ti pominjes (BG - HN) podrazumijeva prolazak kroz 3 drzave,sto dodatno komplikuje stvari.
Ipak,ako postoji interesovanje,siguran sam da bi se takva trka mogla organizovati.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC UH 05.02.2008. 18:24 #42777

status: user
broj poruka: 9391
Znam samo da sam kao mali u par navrata ostajao bez daha od smeha... najvise kada Drajfuz daje sebi onu injekciju u butinu i kao: `Ma sta ti je uopste ne boli...`

A cice u Kauntecu...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
llo Re: UH 05.02.2008. 19:32 #42786

status: user
broj poruka: 146
:: A cice u Kauntecu..


Znao sam da ce ih zaustaviti zena-policajac :>
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CrniNS heh 05.02.2008. 20:26 #42791

status: user
broj poruka: 3
Odlicna ideja samo si propustio jednu stvar:
Jako malo ljudi bi htelo pristupiti tome. Jako malo.

Recimo da poznajem malo jache od 30 IZVRSNIH vozaca, totalno ludih, i samo jedan bi to pokusao... :D

ALi ideja nije losa! Pravilo bi jedino bilo da se dodje do HN-a sto malo laksava stvari!

Kako ja sagledavam situaciju, imale bi 3 standardne trase:
1. Autoputem pa na Podgoricu
2. Putevima kroz manja mesta pa pored Drine
3. Preko Bosne(najbolji izbor za neiskusne na ovoj relaciji)

Ima neko neki predlog?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NDSystem Bilo bi lepo... 05.02.2008. 21:36 #42799

status: user
broj poruka: 209


Mislim da bi bilo ludo, kada bi uspelo tako nesto da se organizuje. Mozda jos jaca varijanta da se ide trasom Beograd-Herceg Novi-Dubrovnik-Zagreb-Beograd:)
Mada bi u tom slucaju trebalo da se ide samo odredjenom trasom, ili bi ipak bilo zanimljivije da svako ide kuda misli da je bolje. U svakom slucaju tu vec treba mnogo jaca organizacija.
Za pocetak bi bilo ok samo do HN, a sledece godine da se produzi na ostale republike bivse nam Jugoslavije:)


Dušan Nastić
Beograd,


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Optimisto... 06.02.2008. 10:05 #42899

status: user
broj poruka: 7761
Ti se covece bas lozis na NFS: MW, Carbon, Pro Street i to...

Pa ovde pokvarene `svinje` naplacuju kazne za mnogo manje prekrsaje od brze voznje tu bi se i vojska angazovala da te spreci u bekstvu a i treba imati puteve za tako nesto.

Nasa dika (u glavama bolesnika na vlasti) autoput Novi Sad- Beograd - Nis nema jedan sloj iz projeta (valjda nije bilo para za sve) i samim tim djoki ne valja zamisli tek kako je sa ostatkom.

Ulica N.H. Milana Tepica (Srpskih Vladara) se svake godine renovira pa je valjda od tog silnog presvlacenja potpuno izraubovana te takodje nije ni za krivi. Kakve su ostale ulice i putevi moze se pretpostaviti.
Trke se valjda zovu Gamboli ili tako nesto... Vizu u pasos, pare iz carape u dzep, auto kod majtora, prijavu preko neta i pichiiii...
A ti bi 250+ mk/h od BG do mora, po meni je to optimisticno.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

P.S. Koliko vidim na Exploreru i Discovery kanalu stalno daju neke trke tog tipa koje u stvari i nisu trke nego vise kao neki reli druzenja, recimo nabudzis juga i prijavise se samo da znas da cekanja nema, a i odsedaju uglavnom u hotelima bez zvezdica gde je noc bar 300 jevreja.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646181.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs