Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Polovan CRT vs TU
STRANA 1 OD 1
MACHINE Polovan CRT vs TU 08.02.2008. 21:46 T8069

status: user
broj poruka: 5696
http://doktor.co.yu/forum/viewtopic.php?t=18442&sid=c2a06c01eb4af08dbafcbbc76499d106

naglasavam rec POLOVAN...


- R a v e n L o r d -
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
drzacomp AAaaaaaaaaaa!!!! 08.02.2008. 21:50 #43271

status: user
broj poruka: 359
ha-ha-haaaaaaaaa!!!
Svaka cast, majstore!

A, da te pitam: Je l` moze da se dobije tumor od smejanja, posto si ti iskusan?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 08.02.2008. 21:53 #43272

status: user
broj poruka: 12057




















:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OCz re 08.02.2008. 22:36 #43280

status: user
broj poruka: 2900
Citat/ Ne znam .. mislim da je nemoguće ...

Ali znam da je sestrić mog druga imao epileptične napade ako dugo sedi pred monitorom koji je onako treptao, ne znam kako se tačno zove to kad trepće tako monitor. Na kraju su kupili TFT odveli malog na magnetnu i sve se smirilo. Dakle, nije za zezanje, ali tumor verovatno ne može ... da može, moralo bi da piše upozorenje na njemu (kao na cigaretama). Citat/


Dovoljno govori !!!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy HA! 08.02.2008. 23:19 #43282

status: user
broj poruka: 4163
Ovaj je za oskara!

Svega ovoga, naravno, ne bi bilo da je Pera otišao pravo u policiju

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
limunche jbt 08.02.2008. 23:31 #43284

status: user
broj poruka: 426
gde mi zivimo....no coment


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NastyB Nažalost je žalosno... 08.02.2008. 23:39 #43285

status: user
broj poruka: 729
Ne znam ko se seća poslednjeg potpunog pomračenja sunca iznad naše zemlje, koje je bilo, čini mi se 1997. ili 1998. godine. I dok je čitava evropa od toga pravila spektakl, posmatranje prirodnog fenomena, ulice mog grada su bile sablasno puste, prozori sa ćebadima i zavesama, sa jedva par automobila na ulicama i šačicom normalnih ljudi koji nisu poverovali Dnevniku 2 da je to izuzetno opasno. A kad je voditelj u radiju u kom sam radio pročitao da je grupa turista na Zlatiboru otišla u podzemno sklonište za vreme pomračenja...

I meni je 2 sekunde bilo smešno, ali tek onda sam shvatio kako neverovatan broj ljudi ne razmišlja glavom, već onim što vidi na TV-u. I sve smo sličniji Homeru Simpsonu...

ATI cards are like buses... They`re huge, red and have bad drivers.
American Grafitti


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OCz re 08.02.2008. 23:43 #43287

status: user
broj poruka: 2900
Secam se !
Bio sam dosta mali i baba mi je zamracila celu sobu sa zavesama da slucajno ne oslepim !
A ujka mi dao za rodjendan one kartonske cvike sto su prodavali po ulici kao da gledamo pomracenje sunca, secam se na njima je pisalo, Ray Charles, vrh.
Ali eto i moja baba i dan danas meni prica da se manem monitora, izgubicu oci....sta ces..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Tjewap Setio se ja... 09.02.2008. 01:51 #43298

status: user
broj poruka: 172
Ja sam prvi iskocio sa maskom za varenje LOL

.......................................................................
Psihijatri zavide pevacima turbo - folka na broju pacijenata!

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Tjewap Setio se ja... 09.02.2008. 01:54 #43299

status: user
broj poruka: 172
Ja sam prvi iskocio sa maskom za varenje LOL

.......................................................................
Psihijatri zavide pevacima turbo - folka na broju pacijenata!

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Nažalost je žalosno... 09.02.2008. 01:56 #43300

status: user
broj poruka: 5696
Nije to nista, moja podvodljiva baba je stavila naocare za varenje, zamracila sobu i pokrila se jorganom uzurbano se moleci da ne oslepi, ziva istina!!! A nama tinejdzerima zabranili izlazak u to doba, kao da je kataklizma! `Ziveo` SPS i njihovi mediji, rasprodali i opljackali ionako siromasni narod prodajuci u tonama one 3D naocare za protiv ostecenja vida i jos se tome prikljucili kvazilekarski komiteti urgirajuci na TVu. Sta reci: srednji vek i doba mracnjastva! Dabogda crkli svi oni sto su vladali Srbijom 90-ih, dabogda crkli Mira i Marko i svi njihovi tajkuni, mamicu im lopovsku...


- R a v e n L o r d -

:: Ne znam ko se seća poslednjeg potpunog pomračenja sunca iznad naše zemlje, koje je bilo, čini mi se 1997. ili 1998. godine. I dok je čitava evropa od toga pravila spektakl, posmatranje prirodnog fenomena, ulice mog grada su bile sablasno puste, prozori sa ćebadima i zavesama, sa jedva par automobila na ulicama i šačicom normalnih ljudi koji nisu poverovali Dnevniku 2 da je to izuzetno opasno. A kad je voditelj u radiju u kom sam radio pročitao da je grupa turista na Zlatiboru otišla u podzemno sklonište za vreme pomračenja..
::
:: I meni je 2 sekunde bilo smešno, ali tek onda sam shvatio kako neverovatan broj ljudi ne razmišlja glavom, već onim što vidi na TV-u. I sve smo sličniji Homeru Simpsonu..
::
:: ATI cards are like buses... They`re huge, red and have bad drivers.
:: American Grafitti
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Re: Nažalost je žalosno... 09.02.2008. 04:30 #43307

status: user
broj poruka: 12785
To bre, reci im !!! :D

:: Nije to nista, moja podvodljiva baba je stavila naocare za varenje, zamracila sobu i pokrila se jorganom uzurbano se moleci da ne oslepi, ziva istina!!! A nama tinejdzerima zabranili izlazak u to doba, kao da je kataklizma! `Ziveo` SPS i njihovi mediji, rasprodali i opljackali ionako siromasni narod prodajuci u tonama one 3D naocare za protiv ostecenja vida i jos se tome prikljucili kvazilekarski komiteti urgirajuci na TVu. Sta reci: srednji vek i doba mracnjastva! Dabogda crkli svi oni sto su vladali Srbijom 90-ih, dabogda crkli Mira i Marko i svi njihovi tajkuni, mamicu im lopovsku..
::
::

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vampirbg Re: Re: Nažalost je žalosno... 09.02.2008. 04:35 #43309

status: user
broj poruka: 711
:: Nije to nista, moja podvodljiva baba je stavila naocare za varenje, zamracila sobu i pokrila
:: se jorganom uzurbano se moleci da ne oslepi, ziva istina!!! A nama tinejdzerima zabranili
:: izlazak u to doba, kao da je kataklizma! `Ziveo` SPS i njihovi mediji, rasprodali i opljackali

Vidis da je bila u pravu! Nisi oslepeo .)

U to vreme sam bio u gradu i bilo je prilicno jezivo... Nigde nikoga... :) Takodje, ortak i ja smo se pentrali na krov zgrade da bolje sve uslikamo... Naravno, morali smo kroz filtere (bez njih bi slike bile lose)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud koliko para toliko muzike 09.02.2008. 09:52 #43311

status: user
broj poruka: 3738
Od polovnog monitora iskljucivo se dobijaju polovni tumori.

Svi bi da plate upola cene za komplet novo

Nego jel se pojavio ovaj klavirista ikada vise nakon postavljene teme(od sramote)???
a sta ti ja znam...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC dr. Biljanica 09.02.2008. 10:48 #43317

status: user
broj poruka: 9391
Pitanje je tako formulisano kao da covek, pu pu daleko bilo, zeli da dobije tumor... I onda na scenu stupa dr. Biljanica, sa krajnje ozbiljnim odgovorom, na krajnje ozbiljno pitanje...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
muchacho C,c,c 09.02.2008. 16:33 #43366

status: user
broj poruka: 36


Off topic, naravno, ali moram da dodam.

Žalosno je to što je u Srbiji tako, tj., što postoji veliki broj ljudi koji tako misle. Na svu sreću, nisu svi, inače bih pobegao.
Svojevremeno kada sam bio u poseti, u jednom selu , pre dve-tri godine kod rodbine, krenula je priča o temi... da ne dužim...
Par ljudi iz tog sela, zrelih odraslih su napali mene (verbalno na moju sreću), jer ne mislim kao oni, tj. da je čoveka napravio bog za 1 dan i da je žena nastala od Adamovog rebra pre par hiljada godina.
Džaba nama, Darvin, evolucija, biologija, geologija, medicina ( genetika), fizika itd. ... sve je to zavera, naravno. Kako sam samo ispao glup, što razmišljam svojom glavom, ne znam? :(
Iako sam pravoslavac.
Oprosti mi...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Neba Ne razumem 09.02.2008. 19:38 #43394

status: user
broj poruka: 1196
Zašto se naglašava da glupih ljudi ima `kod nas`??? Ima ih svuda bez obzira na boju kože, veru i nacionalnu pripadnost. Ima ih koliko hoćeš!

Nepismenim i polupismenim ljudima treba zakonom zabraniti upotrebu tastature!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
muchacho Slažem se sa Nebom 09.02.2008. 23:57 #43414

status: user
broj poruka: 36



Ima ih svuda proporcionalno, što se tiče inteligencije.
Ali uporedi npr. Švedsku sa Avganistnom... generalno, pre svega sa obrazovanjem.
Nećemo više o ovome. Nije za ovaj forum.
Poz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646181.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs