Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
DVD/DivX player sa USB-om - jedno pitanjce
STRANA 1 OD 1
bocilius DVD/DivX player sa USB-om - jedno pitanjce 09.02.2008. 13:25 T8074

status: user
broj poruka: 88
Ima dosta topika vezanih za ovu temu, kako ovde, tako i sire, medjutim, nigde nisam procitao jednu stvar koja me interesuje vise od svega:
Da li neki od DVD/DivX player-a (trenutno ponudjenih na nasem trzistu) moze da pusti film (AVI/DivX) direktno sa USB Flash-a ? I pri tome, naravno, da nema problema- kako sa filmom, tako ni sa titlovima.
Hvala svima na odgovoru.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Danas mi stize neki Tung Mung 09.02.2008. 13:45 #43336

status: user
broj poruka: 4163
sa usb i sd priključcima. Probaću ga večeras pa ti javim, kao i model ako radi. Mada logično bi bilo da mogu svi. Jer ako moze da pročita jpeg fajl sa usb diska zašto ne bi mogo i recimo avi fajl.

Svega ovoga, naravno, ne bi bilo da je Pera otišao pravo u policiju

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy I još 09.02.2008. 13:46 #43337

status: user
broj poruka: 4163
mu nakačiš umesto usb stika externi hard sa 500gb filmova...
Svega ovoga, naravno, ne bi bilo da je Pera otišao pravo u policiju

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bocilius Hvala... ali... 09.02.2008. 14:01 #43339

status: user
broj poruka: 88
to bi trebalo da bude prilicno jednostavno, medjutim, procitah negde neki komentar koji je vezan bas za USB hard i videh da su ljudi imali dosta problema da nateraju to da radi... tipa ne moze ntfs, nego mora da bude Fat, pa treba/ne treba napajanje za hard... Ali, to mi nije toliko bitno.
Vazno mi je da znam, da li postoji neki player na nasem trzistu, koji moze - provereno da pusti film sa USB flash-a, jer imam nameru to da kupim, a tesko da mogu bilo gde da proverim na licu mesta.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Hvala... ali... 09.02.2008. 14:29 #43345

status: user
broj poruka: 7761
Pa dobro bre prijatelju gde da nadjes eksterni hard od 500gb bez dodatnog napajanja. Ja jos nisam video 2.5` HDD tog kapaciteta. Ccuo da su se pojavili ali nisam imao prilike da ih vidim kod nas cak ni u cenovnicima, sto ce reci da je disk od 500gb 3.5` i kao takav njegovo spoljno kuciste dolazi sa dodatnim napajanjem pa ne vidim gde je tu problem.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: to bi trebalo da bude prilicno jednostavno, medjutim, procitah negde neki komentar koji je vezan bas za USB hard i videh da su ljudi imali dosta problema da nateraju to da radi... tipa ne moze ntfs, nego mora da bude Fat, pa treba/ne treba napajanje za hard... Ali, to mi nije toliko bitno
:: Vazno mi je da znam, da li postoji neki player na nasem trzistu, koji moze - provereno da pusti film sa USB flash-a, jer imam nameru to da kupim, a tesko da mogu bilo gde da proverim na licu mesta
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Kad bi ja... 09.02.2008. 14:48 #43351

status: user
broj poruka: 6643
Kad bi ja pravio te šmug-čung-lee plejere, ne bi dozvolio mogućnost da se preko usb-a pusti išta više od fotki, inače bi dovitljivi kupci došli na razne ideje da nakače externe drajvove, računarke i ko` zna šta još.... a da ne plate dodatno.
Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bocilius ovaj... 09.02.2008. 15:41 #43356

status: user
broj poruka: 88
Ja se stvarno izvinjavam
i tebi MaliAbner-u
i tebi Pisko
ako sam vas necim uvredio, stvarno nisam imao takvu nameru.

Mozda sam pitanje pogresno formulisao, pa vas molim da mi oprostite, ali evo sada cu pitanje malo pojasniti:

Da li neki od DVD/DivX player-a (trenutno ponudjenih na nasem trzistu) moze da pusti film (AVI/DivX) direktno sa USB Flash-a ? I pri tome, naravno, da nema problema- kako sa filmom, tako ni sa titlovima.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic re: 09.02.2008. 17:47 #43373

status: user
broj poruka: 609
Ja skoro kupio NEO neki mali,bas simpatican...sa mog usb-a cita (transcend jet flash) a sa zeninog (dell) ne cita...bio je u tempu za 1990 dindzi...eto ti konkretnog odgovora.pozz


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bocilius Re: 09.02.2008. 17:54 #43374

status: user
broj poruka: 88
HVALA Vlajkicu !!!!!!!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Ima ih koji citaj USB... 09.02.2008. 18:49 #43389

status: user
broj poruka: 7761
Phillips DVP-5960, gde ima da se kupi ne znam.

A u firmi Lemoni (mala firma) sam licno video plejer ali nema sanse da se setim koji je u pitanju, da li je shockWave ili Neo.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic ... 09.02.2008. 19:14 #43391

status: user
broj poruka: 609
Molim, i drugi put .)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Das iz nihc 10.02.2008. 00:49 #43418

status: user
broj poruka: 4163
neće. U pitanju je SKY VISION - jbg
Svega ovoga, naravno, ne bi bilo da je Pera otišao pravo u policiju

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bocilius bah 10.02.2008. 01:00 #43419

status: user
broj poruka: 88
toga sam se i bojao....
Znaci nema pravila. Neki player-i mogu, neki ne. A i na onima koji mogu, neki usb-flashevi hoce, a neki ne.
A, sa externim hardom preko USB-a .... trebalo bi da svi sljakaju... ili ?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko A be` - - 10.02.2008. 07:17 #43433

status: user
broj poruka: 6643
Ma nisam se naljutio, već mislim onako kako mislim da misle žutaći, a eto, praksa me potvrđuje, u biti, ta tehnika DOZVOLJAVA i prenos videa, ali im to nikako nije u računici da dozvole za džabaka, bar ne na početku. Tako neki rade, neki ne, neki nekad hoće - - sva priča kada još uvek nije dostignut i usvojen neki standard na divljem tržištu. Sačekaj da se još neko javi ako ima pozitivno iskustvo, pa onda bar kupuj to što je `prošlo` našu kontrolu... a ionako sve to košta idimidožimi, taj NEO sam video u Tempu (sviđa mi se što je napokon mali) za 1900,00 - 0,01 din... pa šta da pričamo o tome? nekada je daljinac toliko koštao...
Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs