Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Odrace me WIFI !!!pomoc
STRANA 1 OD 1
bata20 Odrace me WIFI !!!pomoc 10.02.2008. 18:53 T8101

status: user
broj poruka: 103
Mislim da ugradim bezicni internet u mom selu imaju dva provajdera imaju opremu od 65 eur. Wireless PCI kartica TP-Link , 10m RF kabl CFD200 N/rpsma, antena Yagi 18dBi. i od 105 eur.Wireless Access Point TP-Link WA501G, 5m RF kabl CFD200 N/rpsma, antena Yagi 18dBi, 20m UTP kabl kat 5e. I sad ja bi uzeo ovaj od 65 ali u cemu je problem ova antena nemoze posto imam prepreka od moje kuce pa do predajnika i nazvao sam da ih pitam a oni mi odgovorise da ima antena kojoj nesmeta to dovoljno je da je usmermo u zgradu na kojoj su postavljeni njihovi predajnici i kosta 180 eur.
SAD BI JA HTEO DA LI NEKO MOZE DA MI KAZE GDE MOGU DA NABAVIM JA TU ANTENU SA OSTALOM OPREMOM A DA ME NEKOSTA TOLIKO !!

MOLIM SVE ZA POMOC I UNAPRED SE ZAHVALJUJEM !!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu re 10.02.2008. 20:20 #43515

status: user
broj poruka: 1191
E care imam ja sve sto ti treba od opreme za wireless net,ja sad imam aDSL i ne koristim tu opremu. Imam 24dbi grid antenu,Accses Point,kablove. Ta antena Yagi nije bas za tu upotrebu,za to je ova grid.
Ako si zainteresovan javi se na mail bojan84@neobee.net pa cemo se dogovoriti ok cene.

Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci !!!

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: re 10.02.2008. 22:42 #43529

status: user
broj poruka: 9384
U pravu si. To tvoje bi mu sasvim odgovaralo, ali bi bio red da das prvo coveku da proba da li mu uopste to radi .-)



:: E care imam ja sve sto ti treba od opreme za wireless net,ja sad imam aDSL i ne koristim tu opremu. Imam 24dbi grid antenu,Accses Point,kablove. Ta antena Yagi nije bas za tu upotrebu,za to je ova grid
:: Ako si zainteresovan javi se na mail bojan84@neobee.net pa cemo se dogovoriti ok cene
::
:: Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci !!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko Re: Re: re 10.02.2008. 22:53 #43531

status: user
broj poruka: 1228
Da li bi u radnji dobio takvu opciju?
+ Kostalo bi vise sigurno ali ajd sad, ne znam koliko to covek ceni i koliko je platio.

Po meni je prihvatljivo resenje da psyhoyu njemu lepo kaze koju opremu ima (modele), a da se bata20 lepo raspita na netu (izgoogla) oko cena te polovne opreme i na kraju da obavesti provajdera da vec ima opremu i da pita da li to moze da pije vodu u njegovom slucaju. Ako se provajder ne buni previse i ako mu cena odgovara to je onda to.

Nikad nisam kupio polovnu robu na test period. Radna garancija od par dana je oket ali sa elektronikom je to bas skakljivo jer ljudi nesto spale/poremete kako god i na kraju ispadne `nisam ja...`

Pozdrav!


:: U pravu si. To tvoje bi mu sasvim odgovaralo, ali bi bio red da das prvo coveku da proba da li mu uopste to radi .-
::
::
::
:: :: E care imam ja sve sto ti treba od opreme za wireless net,ja sad imam aDSL i ne koristim tu opremu. Imam 24dbi grid antenu,Accses Point,kablove. Ta antena Yagi nije bas za tu upotrebu,za to je ova grid
:: :: Ako si zainteresovan javi se na mail bojan84@neobee.net pa cemo se dogovoriti ok cene
:: ::
:: :: Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci !!
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646104.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs