Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Potrebne informacije...
STRANA 1 OD 1
-cherie- Potrebne informacije... 11.02.2008. 02:07 T8111

status: user
broj poruka: 40

Drugari, vrlo sam se zainteresovala za Vilerove goblene... Videla sam jedan na TV-u i svideo mi se pa bih htela sama da radim... Molim vas da mi date neki info o tome, ili linkove gde bih mogla sama da se informisem... Topic ne ide uz ovaj sajt, ali posto ste mi do sada pomagali, verujem da cete mi i ovo olaksati...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Mogao bih da pitam 11.02.2008. 02:27 #43557

status: user
broj poruka: 5696
prababu, ali ne znam kako cu da joj objasnim sta je to etar, internet i kako to sve funkcionise, mislim na linkove ka Wilerovim goblinima. A da pokusas tako sto ces u goolge search da ukucas: w(v)ilerovi gobleni ili Wiehler gobelins


- R a v e n L o r d -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Valheru E sad 11.02.2008. 02:39 #43558

status: user
broj poruka: 750
mislim stvaro ova Maschine je kao Svestvar,znaci sta god ti treba(IT KNOWS :D)
Svaka Cast Raven Lord,kakav poklon oces za 2000 post?


Kad Inspiracija Cuti,
Razum Se Brzo Zamara...

Roger Zelazny - Cronicles Of Amber
Nemo-Novi Sad

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-cherie- ... 11.02.2008. 03:04 #43560

status: user
broj poruka: 40

Problem je sto se ja ne snalazim bas najbolje po netu, pa mi ne vredi googlovanje... Mislila sam da bi neko od vas to mogao da mi odradi profesionalno...
PS Nisam lenja...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
KaiserSoze Mogu ja... 11.02.2008. 12:24 #43572

status: user
broj poruka: 568

da navijem kevu, da ti i`štrika jedno 20 komada, ona to šljaka da smiri živce, a i ima jednu kolekciju koja skuplja prašinu i nema gde da je drži.
Nego, to je zanimacija za one koji ne znaju šta će sa životom, pa imaju masu vremena u želji da svoj vid što više pokvare. :)

Mani se toga, moj savet.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko ... 11.02.2008. 12:32 #43573

status: user
broj poruka: 1228

Vilerovi gobleni sa 1 ili 2 greske su dobro placena zanimacija. Moja keva je svojevremeno za goblen velicine oko 110x80 ili tako nesto zaradila 11 000DM, a imao je jednu gresku.

Ako hoces profesionalno da se bavis time onda je to ok ali zanimacije radi malo je bzvz posto strada vid.

Ako te interesuje profesionalno da se bavis mogu da se raspitam gde treba da se javis i od njih za neku malu uplatu dobijes sve - semu i materijal.

Pozdrav!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-cherie- ... 11.02.2008. 23:42 #43610

status: user
broj poruka: 40
@Zmajko

Molila bih te...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646181.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs