Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
MSN glup problem
STRANA 1 OD 1
cele1988 MSN glup problem 12.02.2008. 00:32 T8124

status: user
broj poruka: 1424
instalirao sam MSN na drugom racunaru i od tad vise ne mogu da se konektujem na prvom !(u pitanju je isti nalog) provao sam i reinstalacijom i pokretanjem nekih servisa(to sam dobio googlovanjem) prijavljuje mi gresku ERROR 81000306
kompovi su zakaceni na na ADSL jedan na LAN (ovaj na kome radi) a drugi na USB (na ovom je radio prethodinh 1000godina i neznam sto nece vise :( )
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 12.02.2008. 00:36 #43616

status: user
broj poruka: 12057

Isti problem sam imao ovih dana i posle odbijanja da radi i preko USB i preko LAN ADSL konekcije, na kraju se ipak konektovao preko LAN-a. Oduvek mi je MSN radio preko USB-a bez ikakvih problema, a sad ni da čuje ?!?!? Jedina aplikacija koja nije radila kako treba preko USB-a je bio Google Earth. Sad mu MSN pravi društvo.

U pitanju je Telekom ADSL 1024/128, Modem je Huawei SmartAX MT882.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cele1988 ... 12.02.2008. 01:11 #43628

status: user
broj poruka: 1424
da matori taj glupi pink kinez od 1dinar !
znaci nisi resi problem ja razbi glavu ovde 3 sata nemoze da mi
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 12.02.2008. 10:32 #43669

status: user
broj poruka: 12057

Ja bi rekao da modem uopšte nije kriv, ako je to radilo, a sad ne radi (mada interner radi normalno preko USB-a osim ta dva programa) moguće da se Telekom malo igrao sa portovima, ko zna.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SrbKosovo Opet MSN!! 09.03.2008. 09:22 #47199

status: user
broj poruka: 1
Reinstalirao sam komp posto nije hteo msn trazio je service pack 2. Onda kad sam pomislio da je problem resen, eto jos jednog: nikako ne mogu da se ulogujem u msn javlja mi sledece:
Error code: 80048820
Extended error code: 80048412 a zatim opcije Troubleshot, close i help. Molim vas da mi u sto kracem roku javite kako da resim problem ili da negde skinem full verziju-bobim2004@hotmail.com. Pozzz sa SRPSKOG KOSOVA!!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646181.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs