Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Umrežavanje i mrežna oprema
SBB preko USB + vista
STRANA 1 OD 1
nvelja SBB preko USB + vista 13.02.2008. 16:29 T8155

status: user
broj poruka: 135

Problem!!!
Onaj mali crni modem koji se dobija od SBB-a ima driver za USB konekciju ali za XP.Da li neko zna gde ima za vistu.Naravno da sam guglao,ni na njihovom sajtu scientic atlanta,ili tako nesto nema,tj.ima nesto oko 150 kb ali to nije to.
Ima li neko iskustvosa ovim.
Hvala

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gepard Nije odgovor direktno na pitanje, ali 13.02.2008. 17:13 #43831

status: user
broj poruka: 267
po meni, odgovor na obe tvoje poruke je hub jos bolje switch (bar cetvoroportni, cetiri RJ-45 konektora) koji povezes sa modemom, desktop-om i laptop-om. Drajveri za USB bar dok sam ja koristio SBB nisu valjali (cesta zaglupljivanja). Cena nadam se nije veliki problem za 20-ak evra mozes da biras...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 13.02.2008. 17:37 #43836

status: user
broj poruka: 12057

Nije to jedini ADSL modem koji ima problem sa USB drajverima i Vistom. Moj SmartAx Mt882 odbija da instalira USB drajvera od XP na Visti. Drajveri će se možda pojaviti. Niko ne zna, a tehnička podrška naravno na mail-ove ne odgovara !!! Šta bude, biće.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SuperMrki Kolko ja znam 13.02.2008. 22:18 #43887

status: user
broj poruka: 71
... to nije ADSL, vec kabl... Ili gresim? Elem, probaj da spojis modem na inegrisanu mreznu, ako imas, pa vidi da li radi... Ne treba nikakvo setovanje, prijavi ti samo novu konekciju i to je to... Tako barem radi na XP...

Poz


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mario80bg Ruter je majka 14.02.2008. 00:34 #43903

status: user
broj poruka: 163
Bilo kakav modem preko Usb porta je KATASTROFA i uzas... Zaglupljivo mi se komp svakih parsati i morao sam da chupam kabl iz sagemovog modema koji daje Beotel a teshko djubre. Dok se nije rasklimao dzek :S
Kada sam uzeo ruter od istih kriminalaca, progledao sam!
Meni komp radi 24h i sada se zaglupi jednom nedeljno i samo resetujem ruter .)
Da napomenem da nema vishe virusa .)

dokolenko

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646147.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs