Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Jedan osakacen score!
STRANA 1 OD 1
SkyFire Jedan osakacen score! 15.02.2008. 16:31 T8189

status: user
broj poruka: 18472
Nisam vas dugo ponavljao sa rezultatima pa rekoh da stavim nesto onako solidno uz uslove koje sam imao.Uz izbagovan windows,1GB Rama na 667 Mhz i uskracen overclock potencijal CPU-a rezultati su sledeci:

http://img87.imageshack.us/img87/2028/3dmarktest3vh9.png

Nerealno mi je dao 300-400 poena manje samo zbog _ebenog windowsa.Na tu brzinu GPU-a i onoliko visoke shadere mora da bude znatno vise ali nije ni bitno,kad mi stigne memara bice opet novih rezultata!


Komponente:
Cooler Master M1000
Asus Maximus Formula
Core 2 Duo E6850
Asus 8800 GTS G92 Cooled on Zalman VF 1000 LED
Kingston 667 Mhz...Jadno al sta ces...He-he!...i ostale perverzije!

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dragojlo2 Eh ,cime se ti hvalis... 15.02.2008. 20:33 #44147

status: user
broj poruka: 718
... a pogledaj psyman-ov rezultat sa komponentama koje su bar 300e jeftinije
http://aycu28.webshots.com/image/41507/2001758837670728989_rs.jpg
...`Ajd u zdravlje!
.......................................................................................
proc Mos Technology 6510@0.985Mhz
Mem 64Kb
graphics Mos Technology VIC-II 16 colours! 8 hardware sprites!
sound SID
1541 floppy drive 180Kb

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Eh ,cime se ti hvalis... 15.02.2008. 20:46 #44152

status: user
broj poruka: 18472
Prvo pogresan si stav zauzeo..Ja se ne hvalim nego konstatujem na osnovu datog iskustva i polozaja za sve ostale koji nisu upuceni..Inace realan score bi trebao da bude oko 15000 zato sam i postavio da ljudi vide varijacije u bodovanju na osnovu odredjenih uticaja!psman-ov score je sasvim na mestu i ne vidim tu nesto cemu treba da se cudim?!Druga stvar i vise od hiljadu bodova ide preko ps-ovaog (psman nista licno,samo da coveku pojasnim,izgleda da mu nesto nije jasno) tako da se vidi ocigledna razlika izmedju GT-a i GTS-a kad si vec pomenuo.
P.S.@dragojlo2@ Ne vidim tvoje rezultate,cini mi se da bih trebao bar nesto da postujes da bi mogao sa mnom da razgovaras ravnopravno!

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


:: ... a pogledaj psyman-ov rezultat sa komponentama koje su bar 300e jeftinij
:: http://aycu28.webshots.com/image/41507/2001758837670728989_rs.jp
:: ...`Ajd u zdravlje
:: ......................................................................................
:: proc Mos Technology 6510@0.985Mh
:: Mem 64K
:: graphics Mos Technology VIC-II 16 colours! 8 hardware sprites
:: sound SI
:: 1541 floppy drive 180Kb
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misafloyd Svasta ... 15.02.2008. 21:49 #44158

status: user
broj poruka: 321
Cime se vi bavite ... gubljenje vremena i para ... Zar nemas neku drugu zanimaciju osim 3DMarka ? Juris sto veci Score ? Cemu sve to ? Pre svega nijedan 3DMark nije merilo dobrog racunara !!! Vec kako se on ponasa u realnom radu ( Programi , igrice ili za sta se vec koristi racunar ... ) . Batali to zezanje , ima mnogo zanimljivijih i LEPSIH stvari u ZIVOTU ! Ja sam dobio 17000 bez ikakvog Clock - a , sa dve tvoje kartice u SLi rezimu . Kad bi ih Clock - ovao kao ti na 770/2144/2050 dobio bi verocatno preko 20000 i VISE ! Ali cemu sve to ? Nema potrebe za tim . Moj savet , batali to , nema od toga leba , juri ribice !


POZ !
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OCz re 15.02.2008. 21:55 #44161

status: user
broj poruka: 2900
ccc..
Nema nista lepse od 3dmark i gadjanja na max OC i suicide shot-a.
Nije fora da kupis tri Ultre i kazes ja bi imao 25k, nego je fora da sta god da imas, 8600,7800,8800 da ga gurnes do limita i vidis koliko moze, i nije glupo, sta vise veoma je popularno i adiktivno ( zanimljivo ! ) super hobi bez koga ja ne bi gledao komp na nacin na koji ga gledam.
Napisao si post ko kad moja baba meni kaze da se manem TV-a recimo i da treba da ucim skolu i da ne izlazim napolje kad je 35c jer cu da dobijem suncanicu.
3dmark je popularan i nema tu nikakve gluposti i bacanja para za one koji to vole.
I ko kaze da onaj ko juri 3dmark nema drugih posta i devojku ili sta vec ?
imam ja sve to i takodje hladim sobu zimi za 3dmark..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psyman Re: Jedan osakacen score! 15.02.2008. 22:09 #44163

status: user
broj poruka: 1046
gde su ti oni geil moduli?

max oc

http://img88.imageshack.us/img88/2248/maxocue1.jpg


:: Nisam vas dugo ponavljao sa rezultatima pa rekoh da stavim nesto onako solidno uz uslove koje sam imao.Uz izbagovan windows,1GB Rama na 667 Mhz i uskracen overclock potencijal CPU-a rezultati su sledeci
::
:: http://img87.imageshack.us/img87/2028/3dmarktest3vh9.pn
::
:: Nerealno mi je dao 300-400 poena manje samo zbog _ebenog windowsa.Na tu brzinu GPU-a i onoliko visoke shadere mora da bude znatno vise ali nije ni bitno,kad mi stigne memara bice opet novih rezultata
::
::
:: Komponente
:: Cooler Master M100
:: Asus Maximus Formul
:: Core 2 Duo E685
:: Asus 8800 GTS G92 Cooled on Zalman VF 1000 LE
:: Kingston 667 Mhz...Jadno al sta ces...He-he!...i ostale perverzije
::
:: Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
:: @PCBeast@
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OCz re 15.02.2008. 22:15 #44164

status: user
broj poruka: 2900
Oba na 3.8GHz i imate isti CPU score ?!
Zar ne bi trebao da imas ~ 4000 ili je win zaista toliko u losem stanju lol
Oboje ste na XP ?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Jedan osakacen score! 15.02.2008. 22:20 #44165

status: user
broj poruka: 18472
@psmasn@ Cuti,pricacu ti kad se sretnemo na MSN-u!By the way,extra score!@OCZ@ Batali pricu,vidis da se ljudi loze dzabe,ne shvataju poentu...Vise mi lici na vid ljubomore...ali nije ni bitno!@Za ostale@Ne volim samo napad na moju licnost jer cu duplo da uzvratim.Nikakvo merilo jednog posta nije kakav je ko covek i sa kakvim on znanjem,mogucnostima i talentom raspolaze zato bi bilo bolje da malo razmislite sta pise te i na koji nacim!Pogledajte dokle ste sad doveli temu!!!Ovo mi zaista nije bio cilj!

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


:: gde su ti oni geil moduli
::
:: max o
::
:: http://img88.imageshack.us/img88/2248/maxocue1.jp
::
::
:: :: Nisam vas dugo ponavljao sa rezultatima pa rekoh da stavim nesto onako solidno uz uslove koje sam imao.Uz izbagovan windows,1GB Rama na 667 Mhz i uskracen overclock potencijal CPU-a rezultati su sledeci
:: ::
:: :: http://img87.imageshack.us/img87/2028/3dmarktest3vh9.pn
:: ::
:: :: Nerealno mi je dao 300-400 poena manje samo zbog _ebenog windowsa.Na tu brzinu GPU-a i onoliko visoke shadere mora da bude znatno vise ali nije ni bitno,kad mi stigne memara bice opet novih rezultata
:: ::
:: ::
:: :: Komponente
:: :: Cooler Master M100
:: :: Asus Maximus Formul
:: :: Core 2 Duo E685
:: :: Asus 8800 GTS G92 Cooled on Zalman VF 1000 LE
:: :: Kingston 667 Mhz...Jadno al sta ces...He-he!...i ostale perverzije
:: ::
:: :: Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
:: :: @PCBeast@
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: re 15.02.2008. 22:22 #44167

status: user
broj poruka: 18472
@OCz@ Win jeste katastrofa ali svaki Core 2 Duo ako je `zdrav` na 4.0 treba da daje oko 3600 poena u 3D Marku uz male oscilacije gore-dole!Za svaki gigaherc vise po hiljadu poena odozgo!Znaci svakih 100Mhz ,100 poena itd.psman-ov dual core je neki vanzemaljski primerak koji daje vise nego sto treba!Svasta,drugacije arhitekture a on tako..nije to lepo
Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


:: Oba na 3.8GHz i imate isti CPU score ?
:: Zar ne bi trebao da imas ~ 4000 ili je win zaista toliko u losem stanju lo
:: Oboje ste na XP ?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dragojlo2 Re: skyfire... 15.02.2008. 23:07 #44177

status: user
broj poruka: 718
... prvo i prvo ,dete moje ,ja ako i klokujem racunar radim to da bih sa njime mogao da se igram ,tako i da nemam neke aspiracije na vrhunski overklok ,niti imam vremena da se time bakcem....
Drugo ,ako si nesto postovao na forumu ,SVAKO ,ali bas SVAKO ima pravo da ti nesto replicira ,tako da kenjazu o ravnopravnom rzgovoru mozes da zaboravis....
Trece ,koja si ti to mega faca pa da ja moram da ti nesto dokazujem? Pogledaj rezultate tvoje masine na hwbot.org pa se vidi gde si ...
Elem ni meni postom nije bila namera da ti nesto prebacujem ,vec da ukazem na odlican psymanov rezultat ...A tebi , buduci da ti je sujeta velika pokusaj da je svedes na razumnu meru ,mozda ces i postati neki sampion... Ovako samo dolivas ulje na vatru ...Tumaciti dobronamernu kritiku kao ljubomoru predstavlja psihopatpologiju,ali o tome neki drugi put ...
Sto se tice ostalih oni donose svoje misljenje na osnovu svrsishodnoti nekog post-a ,o nacinu na koji se to iznosi i eventualno o nacinu na koji se odgovara , tako da ne moras da se izvinjavas za svoj postupak - od tebe se to i ocekivalo...
Eh Vmarc ,vmarc sve vise razumem onaj unsmiley kod tebe ...`ajd u zdravlje!
.......................................................................................
proc Mos Technology 6510@0.985Mhz
Mem 64Kb
graphics Mos Technology VIC-II 16 colours! 8 hardware sprites!
sound SID
1541 floppy drive 180Kb

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: skyfire... 15.02.2008. 23:29 #44179

status: user
broj poruka: 18472
Da se nebi spustao na tvoj nivo reci cu ti samo da nije lepo da ti mene oslovljavas sa dete jer nit znas koliko imam godina a nit sa kolikim znanjem raspolazem.Nepostovanje nekoga koga ne poznajes je krajnja nekultura!Moj post je bio dobronameran u skladu sa onim sto sam zeleo da prenesem drugima,tj.izlozim neka licna iskustva...Naravno da svako moze da kaze sta misli ,ali ne i da na neki nacin da vredja!Nisam ja tumacio nikakvu kritiku koja je vise provokacija,ja sam samo analizirao sam tok dogadjaja i nacin ponasanja odredjenih usera!Covece mani se tog filozofiranja,nemoj biti samo jak na recima,izlozi nesto i ti,pokazi da znas,nauci i ti nesto druge.Nisam ja mega faca,(mozda za tebe i jesam,ko zna),dajem ti do znanja da se ne treba sprdati sa drugima...koliko se secam rekao si `Eh ,cime se ti hvalis...`.Ne hvalim se druze,ja nemam nista protiv da i ti nesto postujes kao sto sam ti vec rekao.Moj komentar sigurno nebi bio tako primitivan na tvoj post!I sve u svemu Bog te pita sta si ti u stvari zeleo da dokazes a da pri tom ne ispadnes...P.S.U Mandusica Vuka,svaka puska bice ubojita!

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


:: ... prvo i prvo ,dete moje ,ja ako i klokujem racunar radim to da bih sa njime mogao da se igram ,tako i da nemam neke aspiracije na vrhunski overklok ,niti imam vremena da se time bakcem...
:: Drugo ,ako si nesto postovao na forumu ,SVAKO ,ali bas SVAKO ima pravo da ti nesto replicira ,tako da kenjazu o ravnopravnom rzgovoru mozes da zaboravis...
:: Trece ,koja si ti to mega faca pa da ja moram da ti nesto dokazujem? Pogledaj rezultate tvoje masine na hwbot.org pa se vidi gde si ..
:: Elem ni meni postom nije bila namera da ti nesto prebacujem ,vec da ukazem na odlican psymanov rezultat ...A tebi , buduci da ti je sujeta velika pokusaj da je svedes na razumnu meru ,mozda ces i postati neki sampion... Ovako samo dolivas ulje na vatru ...Tumaciti dobronamernu kritiku kao ljubomoru predstavlja psihopatpologiju,ali o tome neki drugi put ..
:: Sto se tice ostalih oni donose svoje misljenje na osnovu svrsishodnoti nekog post-a ,o nacinu na koji se to iznosi i eventualno o nacinu na koji se odgovara , tako da ne moras da se izvinjavas za svoj postupak - od tebe se to i ocekivalo..
:: Eh Vmarc ,vmarc sve vise razumem onaj unsmiley kod tebe ...`ajd u zdravlje
:: ......................................................................................
:: proc Mos Technology 6510@0.985Mh
:: Mem 64K
:: graphics Mos Technology VIC-II 16 colours! 8 hardware sprites
:: sound SI
:: 1541 floppy drive 180Kb
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
misafloyd Ljudi , man te se Corava posla !!! 16.02.2008. 01:25 #44197

status: user
broj poruka: 321
*ajebite raspravu , i 3DMarkove , ko je dobio vise poena , ko je vise klokovao , ko je bolji , ko je gori , daj da *EBEMO NESTO LJUDI ! Koga briga ko ima vise POENA ? Sedim kuci i klokujem kompijuter , i SVI ali bas SVI su poceli da KAO klokuju nesto ... MAN TE SE CORAVA POSLA ! Daj da klokujemo neku dobri TETU da vidimo koliko moze :-))) hehe ... da dobijemo POENA ? Pocinjete da OBOLEVATE od virtualnog sveta !!! Ajde da prekinemo ovu GLUPU TEMU ! Izvucite malo POUKU VI KOJI CITATE OVO !

P.S. dragojlo2 je stariji covek koliko se secam , i SkyFire trebas da prihvatis kritike , nemoj tako da pricas sa starijim covekom koji TATA moze da ti bude ! Kad bi neko tako napu*avao tvog TATU , ti bi mi *ebao MAMU ! Zato OLADI MALO !

P.S. OCz , ` Nema nista lepse od 3DMark i gledanje na max OC ` , Ortak ,idi leci se , *ebo te 3DMark , koju si ti nasao zanimaciju ... cccc

Sve bi vas ja sa jednom LOPATOM pa po ledjima !!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OCz re 16.02.2008. 04:33 #44220

status: user
broj poruka: 2900
Tvoj je prob sto si ne upucen, tvoje je da kritikujes ono sto ti ne radis tj. ono sto se tebi ne svidja.
Ima ljudi koji sakupljaju markice ili stare lampe jer to vole, isto tako ima i ljudi koje se ovako igraju sa masinama.
Nema tu nista lose i ne normalno, u pitanju je vise `hobi` koji se moze svakom.
Upao si na temu da kritikujes, ovo nije ovde okaceno da bi neki kao ti dosli da kazu koj ce qrac ovo uopste nekome u zivotu.
A koju pouku da ljudi povuku iz ove teme ?
A sta je svrha fudbala ? isto ko je bolji a ko losiji jel tako ?
A koja je svrha Formule 1 i relija ?...
Ti dajes savet da se mi manemo 3dmarka...rofl, koje zlo svi smo za Kovin..
NHF ali omasio si temu ako je tvoja poenta ovde kritika..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Ljudi , man te se Corava posla !!! 16.02.2008. 09:55 #44229

status: user
broj poruka: 18472
Cuj momak,omasio si temu totalno!Drugo ne izigravaj nikad drvenog advokata drugome!Niko nema prava da nekog drugog omalovazava na bilo koji nacin ma koliko godina ima.To dal je dragojlo 2 tata ili nije mene cisto zabole ona stvar!I ja sam mogao da budem isto to ali nisam pa sta.Ja verovatno nemam toliko godina kao on ali to u opste nije ni bitno!Kad mene neko ne postuje ne zelim ni ja njega,cista logika!Sto ti rece OCz ti da bolje poznajes ovu tematiku verovatno bi ti i bilo vise zanimljivije pa zato nemoj druge da kudis zbog svog neznanja i ne zainteresovanosti.Eto,to ti je moj drugarski savet,sad ti prihvati kritiku!A to sa tetama i cicama,ribama i macama to sam davnih dana prosao pa i danas dan nemam nikakvih problema.Za to si u pravu,treba i to ispostovati samo sto to nije tema za razgovor u ovom thread-u!Hoces da ti nabacim neku matorku da izduvas te tvoje ventile posto vidim da si bas zapeo.P.S.Pogledaj dokle ste dogurali ovu temu zbog prostih komentara koji u opste nisu bili na mestu!Eto samo to mi je krivo,da sam znao,nebi nista ni postovao!Jos nesto,da se ovo nebi dzabe razvlacilo i dovelo do jos goreg efekta molim sve vas imajte razumevanja da zaobidjemo ovaj thread i nastavimo dalje kao da se nista nije desilo a i nije.Pozdrav za sve!

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


:: *ajebite raspravu , i 3DMarkove , ko je dobio vise poena , ko je vise klokovao , ko je bolji , ko je gori , daj da *EBEMO NESTO LJUDI ! Koga briga ko ima vise POENA ? Sedim kuci i klokujem kompijuter , i SVI ali bas SVI su poceli da KAO klokuju nesto ... MAN TE SE CORAVA POSLA ! Daj da klokujemo neku dobri TETU da vidimo koliko moze :-))) hehe ... da dobijemo POENA ? Pocinjete da OBOLEVATE od virtualnog sveta !!! Ajde da prekinemo ovu GLUPU TEMU ! Izvucite malo POUKU VI KOJI CITATE OVO !
::
:: P.S. dragojlo2 je stariji covek koliko se secam , i SkyFire trebas da prihvatis kritike , nemoj tako da pricas sa starijim covekom koji TATA moze da ti bude ! Kad bi neko tako napu*avao tvog TATU , ti bi mi *ebao MAMU ! Zato OLADI MALO
::
:: P.S. OCz , ` Nema nista lepse od 3DMark i gledanje na max OC ` , Ortak ,idi leci se , *ebo te 3DMark , koju si ti nasao zanimaciju ... ccc
::
:: Sve bi vas ja sa jednom LOPATOM pa po ledjima !!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Sto ja volim przenice, nastavite!!! 16.02.2008. 16:30 #44265

status: user
broj poruka: 7761

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Sto ja volim przenice, nastavite!!! 16.02.2008. 16:42 #44267

status: user
broj poruka: 18472
Brate sad si me bas slatko nasmejao!

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


::
:: Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
onua i moj score :D 18.02.2008. 13:55 #44531

status: user
broj poruka: 22
čisto da se zna:

MSI P6N SLI
INTEL E2140
2X512MB KINGSTON VALUE @ 667MHz
RADEON 1950PRO

na 3dmark-u 2005 score 11.117 .) pa vi vidite

ajd u zdravlje...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646152.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs